Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trgatev kot.. ideja

Trgatev kot.. ideja

No tuki mi je zvezdica dala eno res.. kul idejo…, da se debata okrog tega ne zgubi na debati o njeni hiški, vam tukaj dam v zobanje (ma res je še deleč do takrat), eno noro idejo: srečanje gmajn’čkarjev na trgatvi pri zvezdici, ki pravi, da jim trgačev vedno manjka. Dajmo to idejo do trgatve razdelat in premlet, in.. ma oštja jest sem kuj za :)))

Jani ima veliko željo… bit’ enkrat na trgatvi :))

Modra ideja, modra :)))
Jaz sem za !

Dijo bono Jani…..Pridi trgat še namesto mene….Ma zdaj pa zares….Ni problema…trgače vedno rabimo. Ampak vedi, da na žalost jaz svoje hiške še nimam in boš moral taščo pa tasta gledat…pa vso ostalo žlahto. Ko bom pa enkrat imela hiško…eeeejjjjj….kakšna trgatev neki…..potlej bo žur…….saj veš…v tisti večnamenski sobi….pa kaminček bo gorel….pa pizze in kruhek bomo pekli, pa kakšno pršutko na mizo vrgli….ja…ko bo enkrat MOJA hiška postavljena….to bo ŽUUURRR!!!!

Nič cvička ni pri nas….je samo dobro mešano belo vino in pa cabernet….

sej, zvezdica, zdej izkoristi, ko ne boš od “svojega” dajala… nej se tast pa tašča izprsita hehehehe, in ne nazadnje.. mislim.. tisti spodaj omenjeni hram.. vendarle.. bi ga blo tud za pogledat a ne :))))

No glede na to, da imamo do takrat še veliko časa… ideja ni za vržt, ne glede na to, a ma zvezdica svojo hiško al pa ne :)))) aja, sej mi gmajnarčki nismo kej zahtevni… samo veliko heca, pa neki dela, pa kakšno orenk malico ke ne da :)))))))

hmmmmmmmmm 🙂 vedno bolj se mi zdi ideja zanimiva :))))) cviček pa je tu čist iz druge zgodbe, ne da zajček :))))

Jap….Ej…pa saj bomo na svoji zemlji a ne? Hramček bo nekoč v moji hiški ha,ha,ha…

Od kje??? A ste ga že kaj pili, a ?????????!!!!!! Ti lumpi, ti!!!!!

na svoji zemlji je skos narlepš, pa čeprov je gor postavljen šotor :))))

o hramih pa… samo da je kakšen sod :))))

P.S. Ni samo eden….jih je kar več….ha,ha,ha

aha, bo kmalu leto, ko smo meli eno luštno srečanje pri Kitajcih v Lublan.. in tam je bil tud cviček :)))

No, naslednje srečanje pa prideš tko al tko zraven, a ne :)))

A češ rečt da bom? Mogoče….

aha, bo kmalu leto, ko smo meli eno luštno srečanje pri Kitajcih v Lublan.. in tam je bil tud cviček :)))

No, naslednje srečanje pa prideš tko al tko zraven, a ne :)))

aja, maš mail :)))))

Joj ne prenesem cvička pa vinčka….Se me takoj prime in adijo vesoljček… Trgatev to pa, če bom povabljen…

Povabljeni vsi…..seveda vsi tukaj na tem forumu…ampak bomo videli sproti kaj bo….če ne v hramu, pa kje drugje…

Imaš mail…

hehehehehe berem mail :))))))

In?…..Kakšno vprašanje?

hmmmmmm :))) ja, je 🙂

kakšno?

Ne vem kako se pišejo…bom vprašala taščico…

Mater vola, jest tut še nism biu!!!

Ajej Seba….Kej čmo nardit?

zmenjeno :)))

A mi lahko kar tukej poveš približno kolk so stari?

New Report

Close