Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trgatev kot.. ideja

Trgatev kot.. ideja

jah, na trgatev povabit

Ni problema srce…Zate vse!

uh… tam okol 50 mislim da 🙂

no viš… sva že dva… torej.. zvezdica je naša naslednja… recmo temu organizatorica :)))) mislim, ne naslednja.. upam, da se kej prej dobimo ja :)))

tm k sm prej žvel, md bloki, glih ne morem druzga obirat k beton he he

Me bem…a boste kaj pomagali trgat al ste mislili prit samo na vinčeka?

ma bom ostrgali pol bomo pa vinčekali dijo 🙂 če bo kej vinčeka 🙂

Vinčeka je vedno dosti…od 5000 trt….

pol je pa dela tud velik ja :))))) ampak.. kar sem reku sem reku in sem še vedno za.. če ne vsi.. se nas bo neki sigurno našlo.

Madona.. zima, Novo leto, mi pa o trgatvi… se vidi, da smo mal odpilen forum, ja :)))

Lepo popoldne zvezdici in seveda tudi vsem ostalim mojim :)))

Enako. Tudi jaz grem domov. Pa,pa

Ma pismo Jani, a si ti čist pozabu, da greš
na Krk ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kar vpišite me na seznam prosim…..

Jani, ti k si bolj velik oziroma visok, boš stresal grozdje iz brent v prikolico, jaz ki sem bolj od šofirat, bom to zvozil s traktorjem domov, ženske so pa itak znane, da rade “obirajo”….pa bojo pač obirale a ne :))))))))))))))

ideja ni slaba,trgatev mislim..hmmm le da je to za zvezdico nemogoče,če sem prau razumela….no vam lahko nekaj ponudim jaz!!1???

Moj oče ima na dolenjskem čisto tak miniaturen vinograd.Sami smo ga posadili-trte seveda in sedaj ga lepo sam obdeluje že uhuhu let!Tko za veselje in za svojo pupico….
Miniaturen v tem smislu,ker ima samo 4 ampak dooooooooollllgee vrste.Vina pa tudi dovolj pridela za celo leto….No sej nevem zakaj vse to pišem..ampak obstaja šansa…..obstaja šansa….Grozdja je dosti za najest,za seboj vzet in za vinčka narest!
Da ne omenjam moje bližnje žlahte,ki imajo tiste prave vinograde da ob trganju ali kakršnemkoli delu grizeš kolena,ko hodiš po njih….
Mogoče kdo pozna med crklami in brežicami…maniški vrh se reče….??!Tam so sami vinogradi…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uf, uf, uf, tresla se gora, rodila se miš, hiš, hiš,
a ti bi pa na traktorju rad velik izgledal, a? A bi
rad vozil tako, kot takrat v Lj. a, da smo bile odzadi
in odspredi vse presrane ??? Bi se ti rad malo
frajerisal še s traktorjem, kot da meni domišljija
in fantazija ne dela tako, da mi tvojih lupingov in
dopingov ni moč že zdaj videti ??

Glede obiranja, bemtiš je pa tako, da če človek ima
kaj obirat, pač obira, če pa od trte meji le en tak grozd,
pri katerem pač premišljuješ, ali je vreden tega, da se
skloniš in ga utrgaš ali ni, hm, no ja …… pač ni obiranja ?

Pri izbiri trt za obiranje naj bi ženske bile pač pametne,
si izbrale rajdo, ki je polna grozdja, ostali pač poberejo
domačini sami ?????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close