Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trgovci nehajte težit ljudem na blagajnah!!!

Trgovci nehajte težit ljudem na blagajnah!!!

če ne bi tako norela po marketih, ti tudi prodajalec ne bi mogel tako vsiljevat izdelkov, ker ne bi imel komu.
In upam, da preživiš od tako hude stiste, kot je tvoj post.


In potem ti uleti “skriti kupec”, pa si ob 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plače za tri mesece, ker nisi sredi poletja ponudil “dolgih gat”!
Žal bedaki z dobro plačo furajo politiko za blagajno!
[/quote]
tema se nanaša na trgovce- ne na blagajnike. tiste razumemo, da jih je strah in da morajo, ker jih preverjajo. Naslov teme je poziv trgovcem – torej tistim, ki dajejo take bedaste befele.
PO moji laični presoji bi bilo bolj smiselno dat polico z akcijskim izdelkom malo pred blagajno in tam vse napisat zakaj je tak fajn in oh in sploh in če bi koga zanimalo, bi si tam vse prebral in ne delal vrste in si vzel čas in mogoče celo kupil to. V tisti hitrici parih sekund na blagajni pač saj sploh ne poslušaš več, sam ne hvala rečeš, da lahko čimprej plačaš in greš.

če ne bi tako norela po marketih, ti tudi prodajalec ne bi mogel tako vsiljevat izdelkov, ker ne bi imel komu.
In upam, da preživiš od tako hude stiste, kot je tvoj post.
[/quote]

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hvala, vračam dobre želje.

Ne razumem politike v Mercatorju. Če bi tako radi prodali zalogo izdelkov tedna, naj sredi trgovine namestijo polico z “izdelkom tedna” in kdor bo hotel, ga bo vzel.
Ne pa da nakupim, kar potrebujem in dobim ob zaključku računa še dodatno ponudbo za šampon, pašteto, čokolado….
Meni se prodajalci smilijo in vedno vljudno zavrnem ponudbe za…(karkoli).

In zakaj nočeš koristiti popusta? Te je sram, da ne bi izpadla kot ena velika reva??

In zakaj nočeš koristiti popusta? Te je sram, da ne bi izpadla kot ena velika reva??
[/quote]

Očitno je, da ima raje čas, kot denar.

Zelo zanimivo. Nihče pa ni toliko pameten, da bi si gor prišel, kaj kot kupec reči, še preden te trgovec obsuje s temi vprašanji. Jaz vedno rečem: smo račun želim, hvala. In mi ne ponujajo nič več.

New Report

Close