Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tri minute čez polnoči ……..

Tri minute čez polnoči ……..

……. dragi moji Tjavendanovci, misel moja
k vam pohiti. Zdaj čakam, čakam …….. najprej
roko možu in hčeri podam, potem dvignem obraz
in tri minute čez polnoči, moja misel res k vsem vam
pohiti, da vam zaželi vsega tistega, kar ni bilo letos
zapisanega ……. da vam izpišem samo še eno samo
željo, eno samo samcato željo:

NAJ SE SLEHERNEMU IZMED VAS IZPOLNIJO VSE ŽELJE!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Moje čestitke najprej sinovoma in takoj zatem veljajo VAM !!!
Iskreno in od srca, vse najlepše , vse najboljše v letu , ki je prišlo….

po polnoči.. v novem dnevu in novem letu… 🙂 Lepo je vedeti, da so nekje osebe, ki bdijo nad dogajanjem na tem forumu 🙂

Lepo noč, lepo jutro in.. odpočijte si od vsega… lepega :)))

Jani

tud tebi zajček :)))) pa seveda vsem ostalim 🙂

Dobro jutro v novem letu 2003 celemu Tjavendanu, posebej pa se Marici, zajcku in Janiju, ki so bili prvi LETOS tu gor…

VSEM, ZARES VSEM, ZELIM IZ DNA SRCA, DA SE MARICINA ZELJA O URESNICITVI VSEH NASIH ŽELJA, TUDI TISTIH NAJBOLJ SKRITIH, CISTO ZARES URESNICI TUDI V NASI VSAKDANJOSTI. NAJ NASE ZELJE DEJANJA POSTANEJO!

Pravkar smo vstopili v leto sonca! Sonce je vladar nasega sistema in neposredno najbolj vpliva na nasa zivljenja. Nasj bo to SRECNO LETO, kljub Bushu in njegovim istomisljenikom!

Pripis:
Zdaj je pol petih in jezek se je vrnil ziv in zdrav domov iz krske fronte. Bemti, dobro da sem imel usesa vatirana, sicer bi bil gluh. Uradni ognjemet je financirala zavarovalnica Triglav in je bil primeren njenemu dobicku, torej je bil velicasten! Navadni civili pa so izstrelili toliko denarja v zrak in po tleh, da bi zagotovo lahko z njim oskrbeli kar nekaj siromasnih druzin skozi vse celo leto.. Ježek vec ne razume, kako nekdo najde poseben uzitek v pokanju.. Vsem takim bi omogocil brezplacno ekskurzijo in “bojevo gadjanje” s havbicami kalibra 150 mm na Pocku.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Se tudi jaz oglašam,spati ne morem,sem pa že vse skupaj pospravila….
zdej pa kavica in potička…
V mislih ste bili vsi z menoj…vsak posebej,vsak na svoj način……
Toliko lepih želja,je bilo že napisanih,izrečenih v teh prazničnih dneh…Jaz pa vam želim vsaj polovico vsega tega lepega da se vam tudi čisto resno izpolni…V takšnih primerih,v takšnih praznikih,ko se me vse še bolj dotakne,ko mi poboža srce,sem totalno fuč..Zato ni pravih besed….muca je ena serica ……..a važno je, da je v srčku tolko lepega,čeprav prežetega z grenkobo in bolečino….
SREČNO VSEM SKUPAJ!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Srecno prjatli , srecno , mirno in veselo leto 2003 .

Ja ja, se strinjam, globoko.

Mi ki ob Počku živimo, vemo o čem Ježek govori.

Sem bil v petek 27,12, na obali, pa je bil na Tartinijevem trgu v Piranu tak “kanonaški” koncert in pokanje, da si z ženo nisva upala več po avto.
Na najino veliko žalost, pa sta smrkavca rinila tja kot železo na magnet.
In kako takmu dopovedat, da je to brez veze?

Srečno Ježek in ćimmanj pokanja ti želim.
(Razen tistega, ko ti poči srajca po šivih, ko se preveč naješ :)))))

Saško.

Ja ježek – je res je izgledalo kot na fronti.

Pri nas je tako pokalo in raketiralo da bi človek lahko knjigo zunaj bral tako je bilo razsvetljeno, pa to bi še šlo, če ne bi rabili izumit naušnikov ne de.

Se strinjam s teboj in takoj prispevam gnarčka da take pokajoče enkrat posadijo
zravn enga vornih topa – me zanima al bi se jih kaj prijelo al ne

New Report

Close