Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trije v postelji, zato strada sexa

Trije v postelji, zato strada sexa

Včeraj sva šli z prijateljico po dolgem času na sprehod. Imajo novega družinskega člana. Malega kužka. Ta kužek pa je zelo scrkljan, pa še dobro se ni privadil bivanja pri njih. Ker se jima z možem kužka ne da navajati na spanje na svojem prostoru, sta ga rajši vzela v svojo zakonsko posteljo, da spi med njima.

Do sem vse lepo in prav. Ok, kuža je čist, verjamem, da je fino imeti v postelj kosmato, crkljivo kepico. Za intermezzo, otroci nikoli niso spali pri njima v zakonski postelji, ker ju je motilo.

Pa jo vprašam, kako pa potem kaj spolno življenje. Ona pa meni, da ne seksata, odkar imajo psa. pa jo sprašujem naprej; kako bo pa to izgledalo ko bosta? A bo pes čakal pred vrati spalnice? ne predstavljam si namreč, da bi bil tudi on takrat v postelji. Ona meni, da pač si bosta privoščila bolj tiste ta hitre variante v kopalnici ali pa kaj podobnega.

Skoraj me je kap! Ne, res, obnemela sem. To je moja prijateljica, ki se je hvalila, da z možem seksata kot zajca, zdaj pa se tem užitkom zaradi psa odpovedujeta.

Dajte mi vi povedati, je to normalno. Ker prijateljici to ni nič takega. Jebeliš, svet gre h koncu, vam povem.

 

 

Jebi ga, ne bo dolgo ko jo bo pes zacel.lizat….ne bo ne prva ne zadnja…zato so slovenke tako mahnjene na pse

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 21.07.2024 ob 19:28

Jebi ga, ne bo dolgo ko jo bo pes zacel.lizat….ne bo ne prva ne zadnja…zato so slovenke tako mahnjene na pse

Imam občutek, da si že ves slinast, zaradi želje, da bi ti bil ta psiček.

Saj ni otrok, da bi ga s sexom, ko je v spalnici zatravmirala…

Pač spi tam zraven, kot da ve če je razlika, če se stiskata ali sexata. Pri naskoku bosta tudi ona zraven, kaj češ, narava.

Pes ni družinski član !! To je žival zblojenke droljaste !

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašam za prijateljico, 21.07.2024 ob 19:14

Včeraj sva šli z prijateljico po dolgem času na sprehod. Imajo novega družinskega člana. Malega kužka. Ta kužek pa je zelo scrkljan, pa še dobro se ni privadil bivanja pri njih. Ker se jima z možem kužka ne da navajati na spanje na svojem prostoru, sta ga rajši vzela v svojo zakonsko posteljo, da spi med njima.

Do sem vse lepo in prav. Ok, kuža je čist, verjamem, da je fino imeti v postelj kosmato, crkljivo kepico. Za intermezzo, otroci nikoli niso spali pri njima v zakonski postelji, ker ju je motilo.

Pa jo vprašam, kako pa potem kaj spolno življenje. Ona pa meni, da ne seksata, odkar imajo psa. pa jo sprašujem naprej; kako bo pa to izgledalo ko bosta? A bo pes čakal pred vrati spalnice? ne predstavljam si namreč, da bi bil tudi on takrat v postelji. Ona meni, da pač si bosta privoščila bolj tiste ta hitre variante v kopalnici ali pa kaj podobnega.

Skoraj me je kap! Ne, res, obnemela sem. To je moja prijateljica, ki se je hvalila, da z možem seksata kot zajca, zdaj pa se tem užitkom zaradi psa odpovedujeta.

Dajte mi vi povedati, je to normalno. Ker prijateljici to ni nič takega. Jebeliš, svet gre h koncu, vam povem.

 

 

Meni se zdi, da je zadaj v resnici nekaj čisto druge…. verjetno v resnici že kar nekaj časa ne sexata (skoraj) nič. Zato jima tudi pes v postelji verjetno celo ustreza. Sex v kopalnici je namenjen bolj tretjim osebam – kaj bodo sicer ljudje rekli.

Odgovor na objavo uporabnika
Peter Pan381, 21.07.2024 ob 22:24

Meni se zdi, da je zadaj v resnici nekaj čisto druge…. verjetno v resnici že kar nekaj časa ne sexata (skoraj) nič. Zato jima tudi pes v postelji verjetno celo ustreza. Sex v kopalnici je namenjen bolj tretjim osebam – kaj bodo sicer ljudje rekli.

Se popolnoma strinjam.

Kateri fuknjenc pusti, da mu pes spi v postelji? Meni je to bolano, ampak vem, da je takšnih pacientov kar nekaj…

Odgovor na objavo uporabnika
?, 22.07.2024 ob 08:21

Kateri fuknjenc pusti, da mu pes spi v postelji? Meni je to bolano, ampak vem, da je takšnih pacientov kar nekaj…

Poznam par ko je ona pripeljala psa v spalnico in on se je enostavno odselil. Kaj pa naj s tako zmešano kozo dela? Ji nekaj dopoveduje? Ma sam čimdalje stran od take!

Pri nas so mački taki.  Ampak lepo zapreva vrata in grejo mački drugam. Pa je resen problem

Pri nas ne pes ne maček dlje kot do praga hiše .

Pes v postelji? Ali ste v normalni?

Itak da ni normalno..otroci so jih motili v postelji pes pa ne..Ljudje so res šli v maloro.

Zdaj pa zaradi psa še sexa ni..Ne to je daleč od normalnega.Adijo pamet.

 

Kaj pa če ji pes liže muco

Psi menda zelo dobro ližejo!😅🤣🤣

    To bi lahko bil izogib spolnosti.

Pa dobro no. Verjetno res kuzka met v postelji ni najbolj “normalno”. Ampak dajte se raje s sfojim lajfom raje bol ukvarjat, zakaj bi se z drugimi. Vsak ve za za sebe kaj je za njega dobro. Mas pa ti problem, ker te to tako moti.. mal se bo treba poglobit vase zakaj to v tebi vzbuja take obcutke kot jih in ugotovit njihov izvor.

Nič novega tudi pri nama še je tako začelo.

Pes v postelji …..sam sem se odselil v sosednjo sobo in tam sem že več kot deset let.

Seksala od takrat nisva več najini odnosi so se ohladili danes ne govoriva več…..

Po tokih letih suše sem si dobil prijateljico s katero si marsikaj privoščiva in počneva tudi tisto kar je v domačem intimnem življenju primankovalo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ukazovalnost, 22.07.2024 ob 08:58

Poznam par ko je ona pripeljala psa v spalnico in on se je enostavno odselil. Kaj pa naj s tako zmešano kozo dela? Ji nekaj dopoveduje? Ma sam čimdalje stran od take!

Tsko je bilo pri meni….

Danes mi pa greje posteljo druga🤣

Res je zalostno, prej otroci niso spqli v poatelji da ju je motlo pa normalno da je tako zaj pa pes spi pri njej da ji ni treba sexsat, saj pa si pol babnce poiiscejo se enega otroka da kao se z njim rajs ukvarjajo kot pa z moskim da jim ni treba sexsat, res si hiter lahko najdejo zgovor, pol pa se bo cudla ce bo si drugo najsooo.

Mamm zivali raddd sam, da bi pa pes spal v moji postli in jas zraven al obeh, je ni babnce, da bi ji too pustooooo. Vse ma mejeeee.

New Report

Close