Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Trikrat cepljena morda nikoli več ne bo mogla tekmovati

Trikrat cepljena morda nikoli več ne bo mogla tekmovati

Odgovor na objavo uporabnika
Sport, 09.01.2022 ob 13:55

Pri mladih športnikih je bilo objavljenih že kar nekaj hudih stranskih učinkov s trajnimi posledicami po cepljenju in nenavadno veliko tragičnih primerov z odpovedjo srca.

Za nobenega od teh še nisem slišal, da bi po prebolevanju ne mogel več tekmovati ali celo umrl. Govorim o vrhunskih, ne amaterskih nad 35 letnikov ala Strel in safari rangerji ipd.

 

Sport, na 60 straneh imaš tudi športnike, kar pobrskaj.

. https://thecovidworld.com/page/61/

Odgovor na objavo uporabnika
Ne piši pravljic ROK, 09.01.2022 ob 13:26

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 09.01.2022 ob 13:16

Kot pravi “quebeck” – in še kup drugih neodvisnih virov.

Lahko pa verjameš debilu robiju & co, ki prebirajo samo tisto s čimer se strinjajo in to trobijo naprej.

 

Kaj se ti strinjaš ali ne, je popolnoma nepomemnbno, kadar se gre za moje, naše  telo in za moje, naše odločitve. Tu se pa meja kaj ti hočeš konča. Ker lahko hočeš samo ZASE!

Veš kaj, gre tudi za moje telo in nočem da mi eno plandemistično prase prinese virus in me okuži. Dreki zahojeni, ki ste proti maskami in vsem, ste tudi krivi za vsiljevanje cepljenja. Vsi ki nalašč širite virus, ste isto stanje, samo drugo pakovanje. Dokler vas ne useka covid, boste taki, ko vas pa zadane, pa ups, nisem vedel. Se dogaja dnevno zdaj. Tko da samo čakajmo…

Odgovor na objavo uporabnika
buahaha, 09.01.2022 ob 13:59

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 09.01.2022 ob 13:26

Nihče ne pravi, da prej ni bilo krvnih strdkov ali miokarditisov…Ampak za takšno hudo povečanje teh bolezni so krivi lahko le strupeni zvarki. To priznavajo zdaj celo fauci in ostala golazen.

Debili seveda ne boste priznali tega, ker nočete priznati, da ste debili in da s svojo podporo pomagate izvajati genocid.

 

Nihče ne pravi, da prej ni bilo krvnih strdkov ali miokarditisov…Ampak za takšno hudo povečanje teh bolezni so krivi lahko le strupeni zvarki.

Ne niso!! Kriv je tudi kovid, in to veliko bolj kot cepljenje. Pa a ti zavestno preskočiš vse raziskave glede tega in vzameš samo tisto, s čimer se ti strinjaš? Imaš nalepljene vire, ki o tem govorijo, in to iz priznanih znanstvenih medijev. Kako enostavno je v tvojem svetu. Vse, s čimer se ne strinjaš, je laž. Kako prodorno!

O katerih vseh resnih raziskavah ti to, saj so cenzurirali vse znanstvenike, ki so prikazali drugačne rezultate raziskav.  A oni niso bili resni?

Poglejte to prekleto fašistično golazen, kako zdaj počasi priznava svoje zločine. Naša stoka fašistična še ne bo priznala, da izvaja zločin nad državljani. Še naprej forsira strupene zvarke.

https://www.facebook.com/groups/202215498310545/permalink/321472526384841/

Odgovor na objavo uporabnika
blablabla145, 09.01.2022 ob 14:49

Veš kaj, gre tudi za moje telo in nočem da mi eno plandemistično prase prinese virus in me okuži. Dreki zahojeni, ki ste proti maskami in vsem, ste tudi krivi za vsiljevanje cepljenja. Vsi ki nalašč širite virus, ste isto stanje, samo drugo pakovanje. Dokler vas ne useka covid, boste taki, ko vas pa zadane, pa ups, nisem vedel. Se dogaja dnevno zdaj. Tko da samo čakajmo…

Kako te lahko okuzim, če si cepljena. Jaz pa zdrava in testirana? In zdrava. In samo doma, ker uživam doma in ne klatim po gneči kot ti in se pajtlaš za virus.

Silijo te v cepljenje?

Pa ja nisi klonila?

ti si že usekan od “uradnih medijev” in lažne medicine do konca…ni ti pomoči

Ko tole berem, se mi zdi, da ste anticepilci celi veseli, kadar se kakšen tak primer pojavi… Pa ste res barabini. Prav privoščite nesrečo ljudem. Vam se pa seveda ne sme zgoditi nič  Še ko vam zdravnik pove, da do vas ne čuti empatije, ste užaljeni. Prave male riti ste vsi po vrsti.

Odgovor na objavo uporabnika
Blekharts, 09.01.2022 ob 17:44

Ko tole berem, se mi zdi, da ste anticepilci celi veseli, kadar se kakšen tak primer pojavi… Pa ste res barabini. Prav privoščite nesrečo ljudem. Vam se pa seveda ne sme zgoditi nič  Še ko vam zdravnik pove, da do vas ne čuti empatije, ste užaljeni. Prave male riti ste vsi po vrsti.

Ma oni so vsi nahajpani, ko se najde en tak po cepljenju. Ob Katji so orgazmirali! Seveda priročno okličejo za lažnivce vse, ki so po kovidu utrpeli hude zdravstvene probleme ali umrli. Mladi. To je zanje laž. Resnično je samo to, kar se zgodi po cepljenju, po tem so vsi radostni in veseli, da lahko dokazujejo svoj prav.

Odgovor na objavo uporabnika
ja itak, 09.01.2022 ob 17:54

Ma oni so vsi nahajpani, ko se najde en tak po cepljenju. Ob Katji so orgazmirali! Seveda priročno okličejo za lažnivce vse, ki so po kovidu utrpeli hude zdravstvene probleme ali umrli. Mladi. To je zanje laž. Resnično je samo to, kar se zgodi po cepljenju, po tem so vsi radostni in veseli, da lahko dokazujejo svoj prav.

Nažalost ni le en primer. Ampak, na TELE-Viziji tega nauš videl, tele eno fuknjeno.

Več kot  eno leto vas opozarjamo in ste še vedno na isti točki.

Blednica, o čem ti to? Jaz o tem, da ima veliki mladih športnikov trajne ali tragične posledice od cepljenja, medtem, ko so posledice zaradi prebolevanja milejše. O čem pa ti?

Odgovor na objavo uporabnika
Sport, 09.01.2022 ob 18:29

Blednica, o čem ti to? Jaz o tem, da ima veliki mladih športnikov trajne ali tragične posledice od cepljenja, medtem, ko so posledice zaradi prebolevanja milejše. O čem pa ti?

Nekateri le o svojem prikritem sovraštvu.

Zdaj smo spet mi krivi, če cepljeni zbolevajo in umirajo ter športniki cepajo kot muhe….Mi, kateri že leto in pol opozarjamo na zločin in nateg. Mi, ki smo ravno z ozaveščanjem želeli preprečiti zločin. A so nas debili raje zmerjali s teoretiki zarot in anticepilci. Raje verjamejo laznivim medijem in skorupirani politični mafiji ter verjamejo v čudež, kako je politični mafiji naenkrat postalo mar za njihovo zdravje.

 

Prevec sportnikov je pobralo cepivo to leto, pa recte, kar hocete.. In ja, mogocoe so ravno natrenirani bolj na udaru, zato pa ni niti najmanjsega razloga cepit zdrave, mlade, fit ljudi..

Nisem cepljena, ze dve leti nisem bila niti prehlajena, redno se testiram, koga od vas cepljenih ogrozam.. Medtem ko se cepljeni z Licence to kill potrdilom sprehajajo prosto naokrog..

Odgovor na objavo uporabnika
Jbhjhv, 09.01.2022 ob 18:42

Prevec sportnikov je pobralo cepivo to leto, pa recte, kar hocete.. In ja, mogocoe so ravno natrenirani bolj na udaru, zato pa ni niti najmanjsega razloga cepit zdrave, mlade, fit ljudi..

Nisem cepljena, ze dve leti nisem bila niti prehlajena, redno se testiram, koga od vas cepljenih ogrozam.. Medtem ko se cepljeni z Licence to kill potrdilom sprehajajo prosto naokrog..

ne rabiš se bat ne cepljenih, ne necepljenih… nič noben ne prenaša, razen idiotizma, to pa je hudo nalezljivo.

Tudi ta je bil polno cepljen.

Fully Vaccinated Tennis Star Nikoloz Basilashivili Forced To Quit Game After Chest Pains, Breathing Difficulties

A se kdo spomni takšnih novic pred cepilnim genocidom ?

Tik pred novim letom so v enem tednu umrli kar štirje nogometaši. V Omanu se je pred tekmo med moštvoma Muskat in Al Suvajk med ogrevanjem zgrudil 29-letni omanski nogometaš Muhaled Al Rakadi. Zaradi zastoja srca so ga oživljali na igrišču, nato odpeljali v bolnišnico, od tam pa so po nekaj urah sporočili, da ni preživel. Preminili so še 23-letni Hrvat Marin Čačić (na treningu se je onesvestil, padel v komo in umrl v bolnišnici), 30-letni Alžirec Sofiane Loukar (umrl v bolnišnici, kamor so ga odpeljali, ko se je onesvestil med tekmo) in 24-letni Egipčan Ahmed Amin (kmalu po treningu)

Zdaj tudi v glavnih medijih, da je vakcina prevara.

(VIDEO)”Ova vakcina je prevara” – čuveni francuski virusolog uživo na kanalu Cnews

Učinki dopinga. In veliko strahu pred hudobijo antivakserjev . To dvoje skupaj, pa je športnik ob kariero. To. Ne pa cepljenje.

Se opravičujem Sport, na brzino sem te zastopila da še nisi slišal da bi kakšen športnik imel posledice po cepljenju, zdaj vidim da si zapisal drugače.

Sara Jessica Blattner

14 Years old, USA

Vaccine: Pfizer
Dose 1: June 2021
Dose 2: None
Died: October 12, 2021

Sara Jessica Blattner, was a 14-year-old Israeli American girl who took her first and only dose of the Pfizer injection in June 2021. After suffering side affects from the injection including some neurological issues, Sara Jessica passed away on October 12, 2021 and was found in her bed the following morning by her mother. The cause as cardiac arrest. Her mother is now speaking out warning parents not to vaccinate their kids.

May you Rest In Peace Sara Jessica ❤️

#Death #USA #Heart  #Cardiac #COVIDVACCINEVICTIMS #Youth #Child #Pfizer

 

 

((https://t.me/covidvaccinevictims/1626))

Jack Thomas O’Drain

13 Years old, New Jersey, USA

Vaccine: Unknown
Dose 1: Unknown
Dose 2: June 6, 2021
Died: January 4, 2022

Jack a 13 year old healthy active boy who loved playing his saxophone and spending time with family and friends has died. Jack received his second dose of the Covid “vaccine” on June 6, 2021 according to his mothers Facebook post. He tragically suffered cardiac arrest on New Year’s Eve while playing with his friends. There are no words to describe what we feel learning of another child losing their life from these injections. No parent should have to feel this amount of grief. We pray that sharing these stories will save more children. It is not normal for a healthy child Jacks age to suffer cardiac arrest.

May you Rest In Peace Jack ❤️

 

(( https://t.me/covidvaccinevictims/1619 ))

Isabelli Borges Valenti

16 Years old, Brazil

Pfizer
Dose 1: August 25, 2021 (Pfizer)

Died: September 2, 2021

Isabelli a healthy 16 year old girl from Brazil took her first and only dose of the Pfizer injection on August 25th. According to her mother, very soon after she developed headaches, dizziness and trouble breathing. She was admitted to the hospital where eventually she ended up needing blood transfusions and was intubated. She had been bleeding from her nose and mouth and on September 2, passed away from cardiac arrest.

Rest In Peace Isabelli ❤️

How many more children need to die. This needs to stop. We need to speak louder.

 

(( https://t.me/covidvaccinevictims/1545 ))

Ernesto Ramirez Jr.

16 Years old, Texas

Pfizer
Dose 1: April 19, 2021 (Pfizer)

Died: April 24, 2021

Ernesto was only 16 years old when be took his first and only dose of the Pfizer injection on April 19, 2021. According to his father, he was playing basketball with friends just days later when he collapsed on the court of cardiac arrest on April 24, 2021. He suffered an enlarged heart as a result of the “vaccine”.

My heart goes out to his grieving family. Children should not be dying. This is not ok.

Rest In Peace Ernesto ❤️

 

(( https://t.me/covidvaccinevictims/1538 ))

Jordan Dale Hayes

33 Years old, New York City

Pfizer
Dose 1: February 23, 2021 (Pfizer)
Dose 2: March 24, 2021 (Pfizer)
Died: July 6, 2021

Jordan a 33 year old writer living in New York City went to the emergency room at Mount Sinai Hospital sometime around July, 2021 complaining of chest pain and ultimately had a heart attack which required two open heart surgeries. Sadly he suffered two strokes during his surgery and passed away on July 6, 2021 according to his Gofundme page.

Leading up to his death, he was candid about his feelings with others not wanting to be vaccinated. I don’t share his story or posts to shame him. He was a victim like all of us. I share to show those like Jordan who strongly believe in the shot are dying and being injured. These are real stories of real people. My heart goes out to his family and his wife.

Rest In Peace Jordan ❤️

(( https://t.me/covidvaccinevictims/1503 ))

 

❅ “Every Shot, I Can’t Breathe” – Fully Vaccinated Tennis Star Nikoloz Basilashivili Drops Out of Sydney Cup Due to Breathing Difficulties (MUST-SEE VIDEO)

Georgian tennis star Nikoloz Basilashvili was forced to drop out of the Sydney Cup due to breathing difficulties and needing treatment from a doctor during his singles match against Greece’s Stefanos Tsitsipas.

(( https://t.me/covid19vaccinevictims/3422))

Odmrlih celic zaradi miokarditisa noben ne more več vrniti. Nekateri bodo čez nekaj let potrebovali novo srce.

New Report

Close