Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trilči!!!!

Trilči!!!!

A si naredila izpit?
ah,kaj sprašujem,saj vem,da si ga!Zbudi se!Tolk sonc sije!
Sp

Pa sem le prikukala na plano…pravzaprav sem si danes vzela dan zase in zato me ni bilo…sedaj pa sem tu….izpit…hmmmm… po občutku in znanju zelo dobro,a bom zvedela šele naslednji ponedeljek….

Cmoka miško samo zate…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

brez veze!naredila si!to je aksiom!
Lepa si naša Trilči!
Sp

Ma to vem,da sem,vendar upam na čimboljšo oceno,….no pol pa je od te ovene odvisen “oralen” preizkus…..če se naj fejst ali malo učim….In kaj novega? Soseda je vredi?….:-))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Oralen preizkus?Kaj ga moraš profesorju fafati?Bljak!
oprosti,ko sem bil jaz študent,so ene moje kolegice naredile izpit s @!#$ in usti!Potrjeno in preverjeno!
Soseda?:-)))))
Bom tiho,ker imam zdaj tako lepo z ljubico…:-)
Sp

Pa oralen se samo reče za zajebancijo….A maš novo priležnico? Joj,pa spet nisem na tekočem z dogajanji….Koga za vraga pa sedaj,katero našo????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ljubica je ena stalna.Moja.Če je naša,ne bi špekuliral,ker ste vse naše!
Soseda pa je soseda.zadnji izhod v sili 🙂
Sp

Si kaj plezala čez vikend?

Nisem…naj gre k vragu…sem ždela med bukvami in malo udejstvovala druge športe: v soboto je bil šport: Kako malo zajebavaš moške pripadnike planeta? ; v nedeljo pa: učenje + rolanje (za sprostitev od učenja in sproščanje jeze)…..Kakšen je pa bil tvoj vikend? Hčerka bila pridna? A nimaš še ti enega malega Sprevrženca juniora?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Veš kaj!? To me zanima:kako malo zajebavati moške pripadnike tega planeta…Kaj to pomeni?
Nedelja praviš,da je bilo rolanje in sproščanje jeze.Pred čim?
Hči: fukala v petek zvečer,potem je bila pridna do nedelje popoldne(no ja !Vmes so imeli žur..ma kaki žur.demontažo sosednje zapuščene garaže,kjer so imeli žur celo noč v soboto)..na splošno OK z njo.
Ta mali Sprevržko?ja obstaja,ampak je mamina maza in samo gleda,kako bi me namočil,da dobi kaj točk pri njej 🙁
Sp

Vpr.1: Pomeni malo zabave zame….malo razočaranja (ali pa ne) za njih….pol pa se vse zgliha,ko se malo nasmejimo….En zanimiv primer: sem ponavadi z eno in taisto kolegico,pa naju kateri zagnjavi,ki ravno ni po merilu in nato vedno rečem:”Pa kaj ne vidiš,da sem s punco tukaj?” in tako onemijo ali pa se začnejo slinit…hi hi hi
Vpr.2:En in isti odgovor vedno (žal) zaradi bivšega postanem momentalno tako jezna nanj,da bi hoče glavo razčetverit,pol pa sproščaš jezo ven z nekim športom….

hčerka je pa ko očka…ja lepo….al pa ne???…….za sinkota pa nisem stoprocentna da je tvoj,ko bo prišel v “tista” leta,bo boljše,te pa bo iskal pri tebi zavetje ko bom mama “zmaj” divjala za njim……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Si pa kruta!Tako jjebat v glavo pripadnike mojega spola!A se ti nič ne smilij(m)o?
saj nismo vsi kot tvoj bivši,no!In je skrajni čas,da ga pozabiš al pa se pobotaj z njim!
Bo bolje zate,verjemi!
Tvoja lepota bo s sekiranjem lahko tudi usahnila.
Sp

Pa saj nisem tako zelo kruta,ker nobenemu nič ne obljubljam in si tudi ne pustim plačevat pijačo ali jih na kakršenkoli izkoriščam,namreč se mi to ne zdi lepo od nekaterih ženščin….
Ja,bivši…hmmm…pozabim ga težko,ker ga tedensko vidim in mi nekdo nonstop odpira stare rane….pobotat-a)nimam jajc,b)nisem ravno prepričana,da bi se izšlo….namreč ne želim se odreči trenutnemu življenju….smo pa ženke res čudna bitja…mogoče bi pa morala ono naredit: zadnjič se dol dat (baje da je najslajše)….
Pa saj se ne sekiram toliko,večinoma sem jezna sama nase (z pretvezo da sem nanj),ker ga ne spravim iz glave….kako si včasih želim izgubo spomina za določene stvari….Eh,ne bom težila…..ko da še nisem….:-))))
Sorry…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!Tu smo,da si pomagamo!
A izpadem vsiljivo,če te vprašam,kdo je kriv za razpad vajine zveze?Zdi se mi,da sta zelo blizu pobotanja.Pa naredi ti prvi korak,če ga že on ne upa!
Poizkusi,saj izgubiti nimaš kaj.Tvojo muco je itak že vohal,če jo bo še enkrat,jo bo pač zadnjič!Ampak slutim,da se bosta pobotala!
Držim kremplje!
Sp

Ne bom valila krivde nanj,niti na mene,a pobudnik sem bila jaz….enostavno je zaštekalo,ni se nič nikamor premaknilo,le eno je vedno 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} štimalo:sex…če predvidevaš,da se bova pobotala,potem nisi edin,ker je tu še nekaj takih magnetov….ampak vidim ga le,ko je v službi (vozi busa-šofer,saj veš kaj pravijo za njih)….Saj pravzaprav ne vem,kaj si želim: al ga hočem al ga nočem….vem pa,da mi ni do nobenega drugega,pa sem jih spoznala že v teh pol leta kar nekaj…..Sem čudn,a?
Tako so me pač naredili,pritožbe sprejema moja mama….:-))))))))

Pa ne,nisi vsiljiv,ker se sedaj že kar dobro poznava,ne????Takšne neumesne ne želim več prečitat….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
Filozofijo šoferjev zelo dobro poznam,saj sem bil dve leti njihov šef.Enostavno bo čakal,da prideš nazaj.Namigni mu,malo ljubosumnosti vzbudi v njem,pa mora spet kresnit iskra!
Čutim s svojo sivo brado,da vajina zveza ni končana!
Poizkušaj mu iti naproti!Krona ti z glave zaradi tega ne bo padla.
Še največja fora pa bi bila,da mu daš cmoka v službi,pred ljudmi,takrat ko vozi.
Verjemi,da ga bo razorožilo in pride k te bi nazaj!
Ker vem,da se imata še rada!
Sp

da se imava rada,o tem ni dvoma…lani me je po dveh mesecih razida prosil,naj se vrnem,jaz pa (bumbar al pa ne???) nisem hotela,čeprav mi je bilo taaaaaako hudo!V službo k njemu???Ni variante…če se bova kje kar tako srečala (nenamerno/namerno),pol pa si lahko ziher,da ga bom požigala….Kaj pa če bo imel kakšno “@!#$*ro” zraven???Kaj pa pol???
Sva pa oba ponosna ko hudič….Ti si bil šef šofijev???Kakšno naklučje…:)))
Šoferi so…ajme….ne znam opisat…No,je pa lepo zvedet kaj novega o šoferjih….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!Naredi ta korak!Zdaj si ti na potezi!
Boš videla,da bo uspelo!
Držim kramplje!
Sp

New Report

Close