Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trilči-Poletka!

Trilči-Poletka!

Bom jutri v miru prebral vajin lesbo show(če je bil?;-))) v prejšnji klobasi.
Zdaj moram replicirat,pa še mal na ogenj naložit,če bo šlo…
Sp

joj…ne spravljaj me v neroden položaj 🙂
bom še kje v zadregi ko bom trilči vidla :)))

Poletka,veš kaj!
Trilči poznam vizuelno,čeprav se nisva še nikoli v živo……videla.
Tebe pa ne!
In to je malo težko.Ker mi je malo težko komunicirat s človekom,ki ga vsaj v predstavi ne vidim.
Zato potrudi se…in hitro s slikco na plan,al pa se prikaži čimprej na ogled.
Sp

…(malo zašpilaj,da mu bo hudo)….naj ti ne bo nerodno,kar priznajva da sva si všeč…..hi hi hi….jaz bi tak…veš…pa ne upam (daj pomagaj,da mu dama lekcijo)….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

to sem ravno prej razmišljala, da si me še nihče ne predstavlja kak zgledam :)))
bom se raje kar na ogled prikazala, ker fotograf je dragi :)))))))))))

Lekcijo!?
Ha,ha,ha!
In to ravno zdaj,ko me žena za….CENZURA…..vleče?
Bo malo težko tako na daljavo!
Če se usedeta v avto sta v treh urah tukaj.Glih prav,bom ravno prav razgret.
;-)))
Sp

Mi,fotografi s foruma,smo zastonj!
Sp

Vraga,ti z nami,ona s tabo,ti bi to,ona to…ne verjamem ti….lump….ampak,nikoli ne veš,če zdaj Poletka prileti do mene in midve hop-hop do tebe in že imamo trikotnik…hmmmm…..:-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

mislim da brezveze prikrivaš…ker se dobro spomnim kaj si mi napisala v mailu…kot odgovor ko sem ti predlagala če bi ti in jaz…jaz in ti…se malo razvajali…
meni je tukaj malo nerodno ker naju on opazuje…

Prisrčno dobrodošli!Imam ogrevano hišo poleg.Prazno!
Sp

samo veš da to sploh ne bi bilo tak slabo :))))))
recimo da nič ne planirave…pa naju nekdo sprovocira, da se res vsedeve v avto pa gas…
Take stvari najbolje izpadejo :)))))))
Samo zdaj bo Sp. izginil iz neta…100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} :)))))))

Kamere vklopit,mikrofoni pa že itak…..
Sp

Ja saj vem…..pa naj….joj….veš po mailu je lažje,pa ker si tako erotično bitje in si predstavljam,kako…hmmmmm….vroče mi je….pa bi…nerodno mi je…saj veš,zakaj….a si dobila ono slikico zgoraj brez???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

aha…
nora sem zadosti :)))))))) Trilčiki pa valda tudi ne bo problem v avtu sedeti 3 ure 🙂

Veš,midve se morava najprej druga na drugo navadit,pa se bolje (notranje)spoznat…potem pa: You never know!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

garant!!!!!Ker ga strah postane,midve pa tak spontani mladenki in ko se nama obrne…hop-ho,pa gremo…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

za par dni pa dobim položnico domov kajne? 🙂

pa to jaz tudi mislim…Jaz vedno pravim, da še sama ne vem kaj se mi lahko v pol minute v moji nori glavi naplete 🙂

Ni blema…če treba takoj…..pa zjutraj kar v LJ do Štumpija in je dan popoln….samo naj se norca dela,pa bo videl satana iz Štajerske…:-)

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

za en par dobrih mesecev dobiš obresti,ne položnico!Položnice pridejo za tem …;-)))
Sp

naenkrat izbruh čudnih misli in že se ti življenje usmeri drugam…to faj (včasih) je….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

sleči se…naj ti ni nerodno…ali misliš da te kdo opazuje…veš moram ti priznati…zadnjič ko si se tuširala…oprosti…samo jaz sem te opazovala…nisem več mogla vzdražati…

ono sliko zgoraj brez? sem…samo kaj ko mi vedno pred oči hodi ona slika ko si se tuširala…pa je bilo vse brez ne samo zgoraj…
saj vem da boš jezna, samo…

A misliš?!
da ne krepnem od smeha!
Jaz pa izginil?
Pridita,pridita,če vaju je kaj…tam nekje…med….nogami,no!
Jaz sem včeraj v LJ že dokazal,vedve na žalost ne :-((((
Sp

kolikšna obrestna mera je? 🙂

Pa a si vidve sami sebi korajžo dajeta?
Ja dajta,naredita to!
Ah,že vidim,da bo morala žena opravit tisto nocoj… ;-)))))
Sp

New Report

Close