Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trilči-Poletka!

Trilči-Poletka!

heh…pa včeraj niste sexali :)))))))))))
ne moreš to z včeraj primerjat

Če bo normalno eden,lahko pa tudi dvojčka…;-)))
Sp

Ne,srce,ne bom jezna…konec koncev imam vedno s seboj tvojo sliko,kjer si si s smetano na trebuščku napisala mojo inicialko,pa na prs* naredila očke,tam pod popekom pa puščico navzdol…a veš draga,tako krasna si…..pa ne vem….veš,da nimam hlačk gor???Ker mislim nate…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

bog pomagaj…samo otrok ne…ta obrestna mera ne bi bila pametna

Kaj smo včeraj v LJ počeli ne boš nikoli izvedela!Zraven si mogla prit,pa bi občutila!
:-)))))))))
Sp

Pa da dve Štajerki priletita tja,ma ti pobegneš prek meje v Italijo in se nikoli ne vrneš…preberi malo spodnje vrstice……Ti je jasno!!!!To obvladava v živo še bolje!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Veš kaj…res sem mlajša…pa nimam dosti izkušenj…
Samo tisti nikoli pa me je prekleto izučil!!!
NIKOLI NE RECI NIKOLI!

mogoče pa bom že jutri na tekočem kaj ste počeli 🙂

to mu brezveze govoriš…ker one ne ve kaj to pomeni dve štajerki…on misli da so to zadržane punce kot njihove tam

čisto si me obnorela…daj dobive se danes…uresničive fantazije…vem da bi bilo nebeško…
on nama tudi noče povedati kaj so počeli včeraj…tudi midve uživjava sami…

….Štajerke so nori folk…to ko jih spustiš iz kletke,to jih še Bush ne zadrži…..hi hi hi :-)))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
V Italiji sem bil par uric nazaj.Maurizio te pozdravlja in si želi v živo videti tvoje tačke! :-))))
Sp

Ne,ne zvok brez slike tokrat…kaj pa se norca delaš….iz naju golobčic….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Velja,sem takoj za…pa bodi na dogovorjenem mestu,saj veš tam pri vaši šoli,tista klopca,ko sva………se že veselim….tvojega toplega dotika,objema…tvoj nežen dih in ohhhhhh……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

kaj? kaj? ti se kamermana greš ali kaj? zaradi tega pa se midve že ne bi vozile k tebi…sem mislila da se nama boš pridružil

Kaj nič niso počeli,sem že telefonirala z nekom…ha ha ha….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

prosim pridi brez hlačk…in imej oblečeno krilo…da bom hitreje prišla do…
ne morem več dolgo čakati

Ne mu zamerit,takšen je…najprej bla-bla-bla,ja pol pa bi sam stal pa gledal,nič efektivnega……pa ženo zraven pripelji,več nas je,boljše je…ona pa bo pokazala,kaj mu ti paše….hi hi hi

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Dva bova!Pravzaprav trije!Dva aktivna in eden,ki bo spal!
Sp

a, točno ti si prej imela nekoga na liniji…pol pa itak vse veš kaj so se šli 🙂

Točno….pa ta najin “kamerman” misli,da naju je pretental….ta beštija…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Meni bi bil ljubši kaki Eros ali kaki Fabrizio….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Mogoče že danes….mail….jutri pa bolj detajlirano…..imam svoje vire…..hi hi hi…CIA in FBI sta vedno na preži…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Razdeli vloge prosim…..scenarij pa si bomo sproti zmislili…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Sorry,Maurizio si te želi.fabrizio si želi Poletke!Pa dejte se med sabo zmenit…jaz pa na koncu smetano poberem ;-)))
Sp

Samo če obljubiš,da boš v tistem krilu z doooolgim razporkom,pol ti ustrežem……pa tisti tvoj parfum,ki me spravlja ob pamet…daj,pridi že….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close