Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Trilči-Poletka!

Trilči-Poletka!

Torej tako z moje strani prispevam:
Jaz(aktivno),kamera(polaktivno) in Franci(ta bo spal),ker ga nage človeške riti niti najmanj ne zanimajo(še mačjih ne jebe preveč)
Sp

Ma jaz čem tebe,pa Francija zraven,da naju straži…pa je to to!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
Moj naslov: Via Dolomiti 27, Bolzano.

Popravek: sam mal bolj vzhodno od tega naslova sem…
Sp

Kaj pa če se dobiva na Bledu,v kakšnem toplem motelčku????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

pa keš imej s seboj…saj veš da boš morala sama plačat…pa še obresti lahko zakasiraš

Mačjih ni treba jebat,psičkino pa kar naj…..zakaj pa ti polaktivno????Jaz sem sicer najraje zgoraj,to je res,vendar ti tudi lahko kaj primakneš razen organa….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Možno!
Še raje pa bi imel Kranjsko goro ali Bohinj!
;-))))
Sp

Zgoraj?
Ja pol se bova pa hitro ujela,sploh če pomislim na tvoje tačke :-))))
Sp

zdaj pa ne pridem do lufta od smeha….joj….ha ha ha ha ha ha ha ha…zlata mama….pa kaj si ti nor malo….joooj…..nizek udarec,pod pasom…ouch…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja,mam rada vse pod kontrolo……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close