Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Trojček, seks, avanture

Trojček, seks, avanture

Ste si v kratkem privoščili trojčka za popestritev spolnega življenja?
Kako izgleda, ko ga prvič sprobaš?
Moški, moški in ženska?
Ženska, ženska in moški?
Fantaziram o tem in me mika…

Sprobal mmż blo je super…bilo je brez mm kontakta …samo midva z njo izmenično in oba skupaj.
Żżm nisem še imel sreče probat:)

nova
Uredništvo priporoča

Drgač sem moški, ki bi z dvema bejbama…

preizkusil vse variante večkrat. Na kratko: ne splača se. Ni filinga kot pri duo. Imaš občutek, da se ukvarjaš s polovicami. Brez veze

Zdravo
Probal in MMF in FFM. Ce imas stalnega partnerja je dobro biti odkrit in povedati zelje in
pricakovanja. Seveda se morata strinjati glede vseh tock se preden do kaj takega pride.
Iskusnje pa dobre, se je sicer problem zmenit in najti ampak se da.

Chip


Problem trojčkov je, da so kmalu “premalo”.. in je potem potrebno na orgije hodit.. kar pa ob sodobnem času človek težko organizira ob vseh časovnih restrikcijah.
Še pari komaj 2x na teden v povprečju seksajo.. s povečevanjem števila udeležencev se pa stvari samo še bolj razredčijo.

Tako, da najboljši prijatelji v tem primeru so: nimfomanke in nimfomani.

De omnibus disputandum..

Zanimiv pogled Stepni_Volk. Bom poskusil in ti javim, če bo res tko.
Nimfomanke bi ble tud zelo zanimive, sploh če sta dve…


V resničnem življenju niti ene nimfomanke ne morete sfolgati.. kaj šele dveh. Ženske seksualno gledano, moškega prekosijo v vseh pogledih.. od multiorgazmov, do višjega praga bolečine… gang bangov nobem moški ne zdrži. Ženska ga. Tako, da pri nimfomankah je rešitev ponavadi le ena: več moških (ni ga junaka, ki bi zdržal.. psihično, fisično itak nima šans).

Plus, spraviti dve skupaj, da ena “strada”, je tudi praktično nemogoče.

Tako, da če že, bi se govorilo o ženski, ki ima rada seks.. vendar ne v zasvojeni, nimfomanski obliki.

De omnibus disputandum..

Se strinjam, da je težko za vsakega moškega k dobi nimfomanko, da bi jo lahko večkratno zadovoljiv, a vseeno bi bilo dobr sprobat.
Enkrat se živi in je treba vse poskusit.

Hvala za nasvete.

Midva sva imela fantazijo in jo uresničila. Dvakrat sva šla s tretjo žensko in je bilo super, pogoj pa je itak, da se s to žensko potem ne vidiš več ali se dobivate vedno samo skupaj.

Prijeten in sexy moški bi popestril strast z dvema ženskama… Nooo, tud ena bi bila dovolj :)))
Si za?

Sem ženska, 4x sem probala mmž, vednonz istima moškima. Trikrat mi je bilo enkratno, četrtič pa … je bila čudna situacija, neprimeren prostor, čas … Prišlo mi je, ko sta me začela oba božati, potem pa me je v sekundi minilo! In ni je bilo … hmmm … neprijetno.

Si pa poskusila in doživela več izkušenj, kar pa ni slabo.. Mogoče te pa še prime kdaj kaj novega poskusit…

Sem moški star 37 let…
Poizkusil sem kombinacije ŽŽM (5x) in ŽŽŽM (1x). Najboljša kombinacija mi je bila ŽŽM, ker je ravno zadosti ljudi in lepo dogaja. Pri ŽŽŽM pa mi je bilo nekako brez veze. Pri vseh kombinacijah je sodelovala tudi moja partnerka ki je bisex…

Enormno, kje pa sta našla takšno žensko?

Hja to tudi naju mika, vendar nekako ne vem če je to glih pametna ideja. Sicer je punca bisex radovedna… pa vseeno. Bo verjetno ostala kar fantazija… od obeh.

sami nakladači se oglašajo

Meni je bilo odlično, sva z mojo poskusila tudi že petorčka in sicer na morju, ko sva se spoznala s tremi samskimi tujkami (Italijankami), ki so potovale skupaj in so si zaželele zabave.

Bilo je res divje, jaz sem nekaj časa samo opazoval, kako tudi moja sodeluje, nato sem se pridružil še jaz pri orali in nato so me one vse naenkrat zadovoljile. Dve sta mi lizali penis, ena mi je lizala danko, žena pa se mi je usedla na obraz in sem jaz lizal njeno.

Če zanima še kakšno naj mi pusti kontakt in se dobimo.

Živjo. Tudi midva z možem si zeliva seks v troje z žensko. Kje jo najti?

Večkrat probala MŽM. Obakrat z mlajšima. Bilo je fenomenalno. Božanski občutek, ko se ti posvečata, te božata ter zadovoljujeta dva nenasitna mladeniča. Takoj bi spet. Celo z večimi, če bi bila priložnost.
Je že res, da imamo bolj okrogle ženske v poznih 40h nenasiten spolni apetit 🙂

Povej za dogging space

Lahko probamo par-par ce vaju zanima. Mi bi tudi prvic probali.

[email protected], sva pa 45+

Ženske ki ste imel MFM ali ste imeli dvojno penetracijo ali kaj drugega? Žena fantazira MFM, samo je priznala da v realnem življenju si ne bi upala.

New Report

Close