Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Trojčki in četvorčki

Trojčki in četvorčki

Pozdravljeni!

Koliko vas je že seksalo m.m.ž ali ž.ž.m ali m.ž.m.ž. varanta?

2 tipa pa jz..

Kako si se imela, je blo kaj zadrege?

na začetku je bla zadrega ampak to kmal mine še posebej če veš kaj kdo hoče oziroma kaj mu paše…

To si ti si našla dva ali sta s partnerjem dobila še enga?

to sta bla moja “prjatla” ki smo še zdj dobri frendi…

Ste večkrat kasnje ponovili?

nekoč mmž… sem pisal o tem

ja smo ampak tk na dva meseca…

In kaj ti je bilo najboljše pri tem?

najbolš?to da sta v bistvu tekmovala kdo bo boljši in sta mi res nudila vse…….

ste tudui BI varianto poskusili?

sori..ne štekam…

Da sta se moška med sabo.

mžmž še ne, ostalo pa že 😉

ne nista..

To si z svojo partnerko poskusil ali …?

A z žensko si že?

sm ja enkrat.če bi bla možnost bi še enkrat..

Ne, vse je bilo pred njo. Z njo sicer bi, vendar pa nikol neveš koga oz. “kaj” dobiš, tako, da se okrog tega niti ne sekiram preveč.

Pol ti ni bilo všeč?

čist mal nakladaš?

sam vprašam (:-P)

ne resno.vedno sm bla nekak proti temu da bi jz z žensko,…ampak pol ko se je pa to začel pa nisem pomislila da bi odnehala..res pa je da nebi kr z vsako

Bilo všeč, ampak ni to ravno fora seksa. Za trojček se je treba prej zmenit, potem pa vse izpade precej drugače, kot si si zamislil, medtem, ko za seks v dvoje popadeš takrat, ko te ma in ne planiraš kaj dosti. Čisto nekaj drugega je pa “spontan” trojček npr. mmž s tem, da je ženska kar tvoja bejba. Ampak do take situacije praktično ne pride, jaz sem imel sicer to “srečo”, na koncu pa se je končalo s tem, da sva se razšla. O vsem tem lahko lepo sanjaš, realizacija je pa bedarija, sploh, če rabiš seks vsaj 3x na teden.

to je zelo res… fantazije so eno, realnost pogosto drugo. Na nek način blagor tistim, ki uspejo izklopiti čustva in se popolnoma predati užitkom skupinskega seksa. Večini nam tega ponavadi ne uspe, kar pomeni, da so potem ljubosumja, zamere….

Res, dostikrat razmišljam o tem, ali nekatere fantazije realizirat ali ne.

New Report

Close