Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tršica,tršica!

Tršica,tršica!

A grem lahko mal v trgovino,pa še kaj za dom nardit,pa lulat tut moram,pa francija nafutrat,pa,pa,pa…

Bejž, pa mimogrede si ta oprijete bokserce kupi!

Cmočka in pa pa…jaz bi tud lahko šla kaj naredit za telo,npr laufat…

Uživaj miško in čavči!!!!!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Hmmmm…njam,njam…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ni govora, vse to se postori pred pričetkom pouka!
No pa naj ti danes še bo…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no no
zvercka pa mal sarmira….kaj ni bila noč dovolj za razigranost,,,

leta letijo - iščem stevardeso.....

Dovoli, da ona v jutru šarmira, ti pa si takrat ko je ona že pančkala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tršica,sem že nazaj!tršica,sm okno v skretu razbil,pa res,po nesreči!
LP
Sp

Joj, to bo pa kazen in to zelo huda, kajti danes sem žleht in poredna, ker ste vi moški… ampak naj se vrnem k tebi…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

nič ne šarmiram, samo pomagati sem mu hotela, ker ima menda med nogami prosti pad oz. prosto bingljanje…:-))))
Nič drugega, no!

Vsekakor manj šarmiram, kot ti, dragi moj…….:-)

New Report

Close