Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tudi moški imamo kriterije

Tudi moški imamo kriterije

pravilno. z leti, vsaj tako vidim sama, kriteriji naraščajo, ne pa padajo, čeprav se obseg ponudbe fajn zoža. 😉 ampak v kolikor je človek s sabo zadovoljen in nima potrebe po partnerju za vsako ceno – le zakaj bi kriterije spuščal, saj ve, kaj si želi, kaj potrebuje in kaj zasluži. ve pa tudi, kaj lahko ponudi sam. določena drža zrelosti pač.

@jebi.veter Vidim, da imaš šizofrenijo (ne tisto namišljeno, ki jo ima sociopatinja Redna). Iz takih petelinov se vsak normalen dela norca. No, razen kokošk, teh pa je na pretek, imaš še na tem forumu eno cvajtaktersko kokoš. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 26.02.2023 ob 22:04

Ampak ženska ki se ukvarja s športom ni deskasta, ima izoblikovane mišice. Ne bi dlakocepila o tem, ker ni pomembno.

Zanima me le, če se strogo držiš točk ali si pogledaš kdaj skozi prste? Pa dobro, saj ne vem več če me še zanima 😂😂

Ej, pojma nimam kaj imaš v mislih. Kaj je potem zate deskasta? Ne vem?

 

 

Iskren, pa kaj bi ti še rad, dolžino tiča? Daj direkt vprašaj po plači, če te tako zanima. Pa TRR ti moram tudi navseti pa še naslov ali kaj bi ti še imel?

O kakih sodbah ti blebetaš?

Veš meni ni treba hoditi na zmenke z ženskami, ki mi niso všeč. Ti pa očitno moraš. Ni se ravno za hvaliti s takimi zmenki kot jih imaš ti. Izpadeš precej obupano, da hodiš z ženskami, ki so ti totalno mimo, na zmenke. Si res tako obupan, da moraš to početi?

 

Struna in prav je tako, da se z leti kriteriji višajo. V končni fazi se tudi sami izboljšujemo. Res, da videz ni več tak kot pri 20ih, je pa pamet boljša.

Kdor je pa obupan in hoče na vsako silo najti partnerko ali partnerja, tak pa mora spustiti kriterije. Taki pa hodijo tudi serijsko na zmenke s slabimi izbirami.

Odgovor na objavo uporabnika
oja so, 26.02.2023 ob 21:22

Moraš biti pa hudo debilen, če iščeš žensko, ki nima otrok, ampak hodiš na zmenke z ženskami z otroci?

Če so ti premajhne, zakaj na zmenek? Če so ti predebele, zakaj na zmenke z njimi? Če je motena, zakaj na zmenke?

A zato, da se na monu hvališ, da si bil na zmenkih?

Brez zamere, ampak meni ti Iskren deluješ psihično moten.  Kdo pri zdravi pameti bi hodil na take zmenke?

Glej… ni moj problem, če ljudje niso v štartu iskreni.

Se dobim na zmenek z Belorusinjo (Jana, 34, iz Ščečin-a) in najprej rekla, da je ekonomistka brez otrok. Na zmenku (takrat na Dunaj-u) ugotovim, da je striptizeta z otrokom (14-letni sin). Kaj naj rečem… slabe novice je skrbno dozirala, ko sem si opomogel od prve, je sledila druga. Prosila je prevoz do Bratislave in sem ugodil, celo plačala je (po lastni želji). Drugače uglajena ženska presenetljivo prijetnega karakterja. V “posel” je padla po ločitvi z bivšim, ker ni shajala s financami.

Podoben primer z Ukrajinko (Nastja / Anastasia, 28, Zaporožje). Aprila lani je prosila, če sem jo pripravljen sprejet za čas vojne. Imel sem prazno sobo in sem ugodil. Prišla je oseba z 20+ kg več kot na slikah, ki jih je poslala. Imela sva predhodne video klice a je pokazala le obraz, kaj takega nisem pričakoval. V glavnem, po dobrega pol leta sem jo odpeljal do Budimpešte na vlak, sedaj je v Bolgariji (Burgas). Drugače ni slaba ženska, rabila bi več let da se privadi na zahodne standarde in ima potencial. Žal mi zaradi kilogramov ni všeč (sem plitek a iskren).

Kar se tiče zmenkov, pa so zame ena velika muka in jih mrzim. Vidim jih le kot sredstvo za doseganje cilja. Na žalost delam iz domače pisarne zadnjih 8 let in drugače ljudi ne moram spoznati. Znotraj večjega kolektiva je partnerja bistveno težje najti.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 26.02.2023 ob 22:11

@jebi.veter Vidim, da imaš šizofrenijo (ne tisto namišljeno, ki jo ima sociopatinja Redna). Iz takih petelinov se vsak normalen dela norca. No, razen kokošk, teh pa je na pretek, imaš še na tem forumu eno cvajtaktersko kokoš. 🙂

Nisem opazil, da bi se kje kdo iz mene delal norca. A iz tebe se delajo norca, ker si znani devičnik tu gori, kajne?

Odgovor na objavo uporabnika
Iskren, 26.02.2023 ob 22:22

Glej… ni moj problem, če ljudje niso v štartu iskreni.

Se dobim na zmenek z Belorusinjo (Jana, 34, iz Ščečin-a) in najprej rekla, da je ekonomistka brez otrok. Na zmenku (takrat na Dunaj-u) ugotovim, da je striptizeta z otrokom (14-letni sin). Kaj naj rečem… slabe novice je skrbno dozirala, ko sem si opomogel od prve, je sledila druga. Prosila je prevoz do Bratislave in sem ugodil, celo plačala je (po lastni želji). Drugače uglajena ženska presenetljivo prijetnega karakterja. V “posel” je padla po ločitvi z bivšim, ker ni shajala s financami.

Podoben primer z Ukrajinko (Nastja / Anastasia, 28, Zaporožje). Aprila lani je prosila, če sem jo pripravljen sprejet za čas vojne. Imel sem prazno sobo in sem ugodil. Prišla je oseba z 20+ kg več kot na slikah, ki jih je poslala. Imela sva predhodne video klice a je pokazala le obraz, kaj takega nisem pričakoval. V glavnem, po dobrega pol leta sem jo odpeljal do Budimpešte na vlak, sedaj je v Bolgariji (Burgas). Drugače ni slaba ženska, rabila bi več let da se privadi na zahodne standarde in ima potencial. Žal mi zaradi kilogramov ni všeč (sem plitek a iskren).

Kar se tiče zmenkov, pa so zame ena velika muka in jih mrzim. Vidim jih le kot sredstvo za doseganje cilja. Na žalost delam iz domače pisarne zadnjih 8 let in drugače ljudi ne moram spoznati. Znotraj večjega kolektiva je partnerja bistveno težje najti.

Zakaj same Ukrajinke? A si bil tudi s kako Slovenko na zmenku?

Odgovor na objavo uporabnika
en samec, 26.02.2023 ob 22:11

Ej, pojma nimam kaj imaš v mislih. Kaj je potem zate deskasta? Ne vem?

 

 

Iskren, pa kaj bi ti še rad, dolžino tiča? Daj direkt vprašaj po plači, če te tako zanima. Pa TRR ti moram tudi navseti pa še naslov ali kaj bi ti še imel?

O kakih sodbah ti blebetaš?

Veš meni ni treba hoditi na zmenke z ženskami, ki mi niso všeč. Ti pa očitno moraš. Ni se ravno za hvaliti s takimi zmenki kot jih imaš ti. Izpadeš precej obupano, da hodiš z ženskami, ki so ti totalno mimo, na zmenke. Si res tako obupan, da moraš to početi?

 

Halo… na kakšen način pa lahko človek spozna nekoga, če dela iz domače pisarne. Moji hobiji (fitnes, šah, risanje, investiranje/finance, mehanika) so bolj zadeve moškega kolektiva.

Na nek način moraš ljudi spoznat: portali, agencije, kolegi, ipd… ampak neko dopisovanje ni dovolj, treba je ljudi videti v živo. Ne razumem zakaj so zmenki slaba zadeva, tem starejši si, tem več jih potrebuješ da najdeš sorodno dušo, ker zraven osebnosti štejejo tudi okoliščine (karierna pot, a se je oseba pripravljena preselit, sorodniki, odnos s starši, …). Edino kar mi je žal, je da nisem več oseb spoznaval v preteklosti.

Jaz vsaj NEKAJ DELAM in ne čakam, da pade sveta princesa iz neba. Ženske ne rabim (kuham in čistim sam), ni me pa sram priznati, da si jo želim.

Odgovor na objavo uporabnika
Kako pa to, 26.02.2023 ob 22:26

Zakaj same Ukrajinke? A si bil tudi s kako Slovenko na zmenku?

Seveda sem, a kot sem že 10x rekel je Slovenk premalo. Ločenih samohranilk in nezadovoljnih gospodinj je kot listja in trave, a jaz iščem tako ki nima otrok.

Prosim poglejte demografsko sliko naše države in žensk v 30 do 40 starostnem okvirju je precej manj od moških, glede tega smo najhujša država v Evropi. Da naletim na žensko brez otrok je skoraj nemogoče. Opažam, da nekateri starci (45+) sanjajo kako bodo našli žensko v Sloveniji in si ustvarili družino in lahko rečem da sanjajo skoraj nemogoče. Če sem koga s tem razjezil… pardon… ampak taka so dejstva.

Odgovor na objavo uporabnika
en samec, 26.02.2023 ob 22:20

Struna in prav je tako, da se z leti kriteriji višajo. V končni fazi se tudi sami izboljšujemo. Res, da videz ni več tak kot pri 20ih, je pa pamet boljša.

Kdor je pa obupan in hoče na vsako silo najti partnerko ali partnerja, tak pa mora spustiti kriterije. Taki pa hodijo tudi serijsko na zmenke s slabimi izbirami.

Tudi jaz sem tako razmišljal že od 15. leta naprej ampak žal ne gre tako.

Mnogi MISLIMO, da postajamo z leti boljši, a dejstvo kažejo da so 20-ta (20-30) najbolj primerna leta za iskanje sorodne duše. Pozneje postanemo rigidni, manj privlačni in manj čustveni, tako pač je.

Pa naj omenim, da nimam 5% sivih las in istih 71kg/193cm kot ko sem bil študent, pa se za razliko od nekaterih tukaj ZAVEDAM, da s starostjo nismo boljši kandidati za zvezo. Vse ima svoj čas in odlašanje do neskončnosti ne bo ničesar prineslo.

Strinjam se, da v vezo ne smeš pod prisilo a ljudem je treba dati priložnost. Mogoče je tista majhna ali debela ženska dobra oseba, odličnega karakterja, a če ji daš priložnosti da te spozna, tega ne boš nikoli vedel.

Kot je že eden napisal, na suhem so vsi s kriteriji, pa naj bo to moški ali ženska, pika.

Oni si dejansko Ukrajinke naroča v Slovenijo na zmenek, ono, ideja, da je baba produkt iz kataloga? OMG, še bolje, da ste taki čudaki samski.

Odgovor na objavo uporabnika
Iskren, 26.02.2023 ob 22:38

Seveda sem, a kot sem že 10x rekel je Slovenk premalo. Ločenih samohranilk in nezadovoljnih gospodinj je kot listja in trave, a jaz iščem tako ki nima otrok.

Prosim poglejte demografsko sliko naše države in žensk v 30 do 40 starostnem okvirju je precej manj od moških, glede tega smo najhujša država v Evropi. Da naletim na žensko brez otrok je skoraj nemogoče. Opažam, da nekateri starci (45+) sanjajo kako bodo našli žensko v Sloveniji in si ustvarili družino in lahko rečem da sanjajo skoraj nemogoče. Če sem koga s tem razjezil… pardon… ampak taka so dejstva.

Kakšne hujše vojne že dolgo ni bilo, ki bo potamanila veliko moških, pa naj se sliši še tako kruto. Po 2. Sv. vojni je bil tak primanjkljajo moških, da so ženske moške skorajda nosile po rokah in to ne samo v Evropi. Poglej samo film Swing Shift.

Nisem devičnik, nice try. Aja, potem praviš, da si glup? OK.

Odgovor na objavo uporabnika
jebi.veter, 26.02.2023 ob 23:20

Oni si dejansko Ukrajinke naroča v Slovenijo na zmenek, ono, ideja, da je baba produkt iz kataloga? OMG, še bolje, da ste taki čudaki samski.

Iz tega, kar je napisal, je razbrati, da jih spoznava in fura po Evropi, se pravi človek je mobilen in očitno ima tam opravke, mogoče biznis, to njega vprašaj, ampak za enkrat smo še pismeni. Nihče me ne bo prepričal, da za samskost ni krivo golo dejstvo, da ste vsi skupaj že malo naveličani in siti življenja, ker imate prepolno rit vsega. V vezo ne greš za uživancijo. Nikoli ni bilo tako. Naj vaš krščanski poglavar na MON-u (Vesel Oče) ponovi kaj piše v sv. pismu glede tega, zakaj je bog dal moškemu žensko.

@Kako pa to Iz česa drugega pa ne greš kot to, da ti nekdo dopolni življenje? Ne mislim v smislu, da ne zmoreš sam živet (vsak je sam sebi najboljši prijatelj), ampak, da z nekom uživaš?

Pa od kdaj je ta kletni SDS pro-jewkraine trol neko merilo uspeha? Ti resno verjameš, da je ta šizo vključno s tem malim šizo petelinčkom jebivetrom nek uspešen človek? Uspešen človek se ne hvali tukaj na odpadu od forumov.

Kot sem večkrat napisal internet ve prenese. V reali bi pa bili vsi tiho… 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Jahman, 26.02.2023 ob 23:37

@Kako pa to Iz česa drugega pa ne greš kot to, da ti nekdo dopolni življenje? Ne mislim v smislu, da ne zmoreš sam živet (vsak je sam sebi najboljši prijatelj), ampak, da z nekom uživaš?

Pa od kdaj je ta kletni SDS pro-jewkraine trol neko merilo uspeha? Ti resno verjameš, da je ta šizo vključno s tem malim šizo petelinčkom jebivetrom nek uspešen človek? Uspešen človek se ne hvali tukaj na odpadu od forumov.

Kot sem večkrat napisal internet ve prenese. V reali bi pa bili vsi tiho… 🙂

Kaj se pa ti nekaj peteliniš? Bi ga rad prvič namočil, kar ti še ni uspelo? V vsaki temi vidimo samo neke splošne zmazke s strani tebe, ali pa neko brezveznos pravljanje na uporabnike na osebni ravni. Če nimaš kaj napisati, bodi vsaj tiho.

Odgovor na objavo uporabnika
Kako pa to, 26.02.2023 ob 23:31

Iz tega, kar je napisal, je razbrati, da jih spoznava in fura po Evropi, se pravi človek je mobilen in očitno ima tam opravke, mogoče biznis, to njega vprašaj, ampak za enkrat smo še pismeni. Nihče me ne bo prepričal, da za samskost ni krivo golo dejstvo, da ste vsi skupaj že malo naveličani in siti življenja, ker imate prepolno rit vsega. V vezo ne greš za uživancijo. Nikoli ni bilo tako. Naj vaš krščanski poglavar na MON-u (Vesel Oče) ponovi kaj piše v sv. pismu glede tega, zakaj je bog dal moškemu žensko.

Po moje tip malo naklada. On ima čas hodit na Dunaj spoznavat Ukrajinke, nima pa časa Slovenke v Sloveniji spoznat?

Splošni zmazek si ti. Jaz sem lepo odgovoril s tem, da sem postavil logično vprašanje. Če pa ste debili, ko ne morete skupaj par možganskih celic uporabljati, pa jaz nisem kriv. Pa lahko noč.

Kaj se kregate, no?

Ni ga junaka, ki bi cekine sral in imel zlatega curaka. 🤣

Zgolj v vednost in ravnanje.

(za spostovane dame)

Fantje ne se kregat in napadat drug drugega. Ker boste izpadli slabše kot ženske.

Gremo na bistvo. Ko moški predstavi svoje kriterije takrat začne večina žensk noreti. Še posebej, če omenite videz. Medtem, ko imajo lahko same še vsaj enkrat toliko zahtev. Ja, večina žensk ima dvojna merila. Zame nič presenetljivega.

Dejstvo je, da ima vsak svoje kriterije. Če pretiravaš z njimi oz.  niso uravnoteženi se nabor zmanjšuje. Logično. Posledično potrebuješ več časa, da najdeš ali da te najde taka, ki izpolnjuje kriterije.

@en samec tebi želim, da najdeš tako kot si želiš.

@iskreni tebi želim, da najdeš kar želiš. Verjamem, da si dober in iskren Morda samo nasvet, izogibaj se Ukrajink, Rusinj ipd. Prevelika verjetnost, da boš imel glavobole in te bodo obrale.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kako pa to, 26.02.2023 ob 23:21

Kakšne hujše vojne že dolgo ni bilo, ki bo potamanila veliko moških, pa naj se sliši še tako kruto. Po 2. Sv. vojni je bil tak primanjkljajo moških, da so ženske moške skorajda nosile po rokah in to ne samo v Evropi. Poglej samo film Swing Shift.

Drži… razmerje moški : ženske je ~52%:48% ob rojstvu, v Sloveniji pa je zaradi migracije iz bivše Juge zadeva še hujša.

Če si nad 30, postane težko, nad 35 skoraj nemogoče da najdeš Slovenko brez otroka, tako pač je…

 

Odgovor na objavo uporabnika
jebi.veter, 27.02.2023 ob 00:00

Po moje tip malo naklada. On ima čas hodit na Dunaj spoznavat Ukrajinke, nima pa časa Slovenke v Sloveniji spoznat?

Žal ne nakladam, trenutno živim v Graz-u in zadeva tukaj ni bistveno boljša, čista poplava moških.

Grem marca spet na Tajsko in nekaj pripeljem domov, da bom imel mir. Tam te brez sramu prosijo za dokaz mesečnih prihodkov in finančno stanje za 6 mesecev nazaj, da ne bo kateri presenečen če bo šel.

Žal… ampak jaz počasi tako ne morem več živet. Pritiski družbe in sorodnikov postajajo neznosni. Ne morem več na kavo v kafič ob nedeljah, ker me natakarice gledajo kot neko čudo, enako ko grem v terme… češ… kaj tale tip počne tu brez žene. Ista finta s sorodniki in sodelavci, kjer vsi sprašujejo zakaj tak tip ni poročen. Dejansko rabim nekoga za posaditi zraven sebe, da bo mir. Če bi bil debel, grd ali bankrotiran, bi me verjetno pustili pri miru, sedaj pa se ne morem rešit opazk. Hkrati se je težko družiti z vrstniki, ker so vsi poročeni in samskih nočejo zraven, o razlogih sedaj ne bi komentiral.

Vem, da to ni rešitev, ampak nekaj je potrebno postoriti. Bodite veseli, da vam v Sloveniji ne delam konkurence.

Odgovor na objavo uporabnika
Iskren, 28.02.2023 ob 00:13

Žal ne nakladam, trenutno živim v Graz-u in zadeva tukaj ni bistveno boljša, čista poplava moških.

Grem marca spet na Tajsko in nekaj pripeljem domov, da bom imel mir. Tam te brez sramu prosijo za dokaz mesečnih prihodkov in finančno stanje za 6 mesecev nazaj, da ne bo kateri presenečen če bo šel.

Žal… ampak jaz počasi tako ne morem več živet. Pritiski družbe in sorodnikov postajajo neznosni. Ne morem več na kavo v kafič ob nedeljah, ker me natakarice gledajo kot neko čudo, enako ko grem v terme… češ… kaj tale tip počne tu brez žene. Ista finta s sorodniki in sodelavci, kjer vsi sprašujejo zakaj tak tip ni poročen. Dejansko rabim nekoga za posaditi zraven sebe, da bo mir. Če bi bil debel, grd ali bankrotiran, bi me verjetno pustili pri miru, sedaj pa se ne morem rešit opazk. Hkrati se je težko družiti z vrstniki, ker so vsi poročeni in samskih nočejo zraven, o razlogih sedaj ne bi komentiral.

Vem, da to ni rešitev, ampak nekaj je potrebno postoriti. Bodite veseli, da vam v Sloveniji ne delam konkurence.

Srce kakšna konkurenca? Komu? Sociopatskim incelčkom, ki si kupujejo ženske zato “da imajo koga zraven sebe za posadit”? Patetični izgovor za moškega/človeka si.

Ženskam povem, da imam svoje kriterije po katerih delam selekcijo. Nobena ni navdušena nad tem.

New Report

Close