Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tudi vsi zdravniki ne zaupajo cepljenju

Tudi vsi zdravniki ne zaupajo cepljenju

Če pa starši izrazijo dvom, se nanje usuje ploha žaljivk, ker so pač staši, ki nimajo pojma. Pa čeprav so njihovi otroci ‘uporabniki’ cepiva.

https://www.dnevnik.si/1042815156/slovenija/s-cepljenjem-imajo-tezave-tudi-nekateri-zdravniki

seveda gre za zdravnika takšne specialnosti, ki ni v življenju cepil nikogar in tudi videl nobenega bolnika z nalezljivo boleznijo, ki jo sicer lahko preprečimo s cepljenjem. Takšni so najbolj verodostojni za strokovna mnenja.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

In kaj, konkretno, ste do danes preprečili s cepljenjem?
Razen okužili s cepljenjem, sploh z aidsom.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovana gospa Tanč….

ja verjetno pa obstajajo tudi zdravniki, ki se zavedajo tudi redkih a hudih stranskih učinkov …aja ti otroci so kolateralna škoda ane?!

Pediater odvetnik otroka…odvetniki se ne vprašajo kaj je pravično in dobro ampak ampak zagovarjajo tistega ki ga plača…

Hudiča, plačamo vedno mi. Celo večkratno!
Me zanima, če je možno plačati in ampulo vzeti s seboj? Končno jo plačaš.

ja dokler si bodo trgovski potniki farmacevtskih družb podajali kljuke v ZDjih nismo mi najboljši plačniki žal…Ko i pediater pove katero kašico kupi za otroka ker je najboljša, ko ti vztraja za sirup za kašelj kateregamoraš kupit
Hudiča, plačamo vedno mi. Celo večkratno!
Me zanima, če je možno plačati in ampulo vzeti s seboj? Končno jo plačaš.
[/quote]

a dokler si bodo trgovski potniki farmacevtskih družb podajali kljuke v ZDjih nismo mi najboljši plačniki žal…Ko ti pediater pove katero kašico kupi za otroka ker je najboljša, ko ti vztraja za sirup za kašelj katerega kupi (čeprav si mu povedal katerega imaš doma), farmacevt pa ti v lekarni pove da so učinkovine enake le proizvajalec je drugi.

Ko se gre za cepiva, je vedno govora o strokovnosti. Starši bi morali biti o cepivih biti tiho, ker niso strokovnjaki. Po vašem celo zdravniki, vaši kolegi, ki ne cepijo in niso videli nobenega bolnika z nalezljivo boleznijo, niso verodostojni za strokovna mnenja?!!!

Tole me spominja na čevljarja, za katerega naj bi veljalo – le čevlje sodi naj kopitar. A ni čisto tako. Tudi uporabnik, to se pravi tisti, ki čevlje nosi, lahko presodi ali mu ustrezajo ali ne.

Prav tako pri cepljenju tudi starši, ki so z otrokom od rojstva dalje vsak dan, znajo presoditi ali je cepivo njihovemu otroku škodilo ali ne pa je preživel brez posledic. Seveda ne morejo nič proti zdravniku ali komisiji, ki lahko za prav vsako posledico reče, da le naključno sovpada s cepljenjem. Pa čeprav se ve, da cepiva vsebujejo strupe zato, da imunski sistem sploh reagira.

Kako bi se počutili, če bi vedeli, da vas čevlji tiščijo, strokovnjak, čevljar pa bi vam rekel, da niste dovolj strokovno usposobljeni, da bi preojali ali vas čevlji tiščijo ali ne? Isto je s cepljenjem.

a dokler si bodo trgovski potniki farmacevtskih družb podajali kljuke v ZDjih nismo mi najboljši plačniki žal…Ko ti pediater pove katero kašico kupi za otroka ker je najboljša, ko ti vztraja za sirup za kašelj katerega kupi (čeprav si mu povedal katerega imaš doma), farmacevt pa ti v lekarni pove da so učinkovine enake le proizvajalec je drugi.
[/quote]

Torej preplačamo mi, obvezno, dodatno in zatem še zaradi vseh komplikacij.
To so le dodatni bonusi za zdravnika.
Čudno, da nima sirupov in kašic kar tam.
Me pa res zanima, če sploh sme propagirati karkoli?
Je to v njegovem opisu del in nalog?

New Report

Close