Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tukaj me pa ne bodo brisali!

Tukaj me pa ne bodo brisali!

To sem čakal! Forum kjer lahko klatiš traparije! Tukaj tisti, ki se delajo resne ne bodo hodili gor (vsaj upam) in se spravljali na mene!

a so te za kej zbrisal?zmer sm se sprašvala,kva mora en napisat,da ga zbrišejo.dej mi ti razkrij to skrivnost.

Veš kaj sem napisal? Da je moja žena tak grda, da so ji kot otroku obešali kotlet okrog vratu, da se je vsaj pes z njo igral.

Ha ha ha……

Malo kruto no. Samo, če vzameš za hec je uredu. Saj si verjetno tako tudi mislil?

Tisti, ki me poznajo, vedo, da jaz take stvari rečem le v hecu in da se dostikrat znam pohecat tudi na svoj račun. Tale gazda tu gor, pa je verjetno v tem prepoznal svojo ženo in me je zbrisal :))

Ma smeh je pol zdravja, hec pa sodi zraven. Brez heca ni smeha.

Kar tak ostani.

Seveda bom ostal takšen :)) Kaj mi koristi, če blefiram resneža, v življenju pa nisem srečen?? Nima smisla! Vsak naj bo takšen kot je.

Juhu!Ta mi je pa res dan polepšala!!!¨:-))))))))))))
Sp

Jaka ampak tole me je pa nasmejalo do solz, pa čeprav je črni humor.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehe tudi meni je dober štos, čeprav je že kar nekaj let kar sem ga slišal… :)))) Evo še enega frišnega policijskega

OSEL
Občan sreča dva policista in ju vpraša:
“Vidva, ki sta brihtne glave, povejta mi, kaj je to: Štiri noge ima in zelo neumno je.” “Osel!” “Ne, to sta vidva.” Policista odideta jezna naprej, srečata prijatelja in se določita, da ga potegneta. In mu
pravita: “Povej, kaj je to. Štiri noge ima in neumno je.” “Osel.” “Ne, to sva midva.”

New Report

Close