Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TURISTIČNI bon = dobiš darilo HOFER 150 €

TURISTIČNI bon = dobiš darilo HOFER 150 €

A je to že kdo izkoristil bon na takšen način ?
Izkoristi turistični vavčer in nakupuj v HOFERju

V Hoferju o tem ne vejo nič. Torej nateg.

In kaj pošljejo, ko izpolniš obrazec? Malo dvomim, ker piše DO 150 evrov, verjetno kakšno žrebanje ali kaj, notri pa samo boni po 10 evrov .

nova
Uredništvo priporoča

Nič ne dela na njihovi strani, ko klikaš Očitno hočejo samo tvoj email naslov da ga prodajo naprej. Po moje nateg.

Nekateri ljublajnski hoteli dajo 100 evrov ob eni nočitvi za 200. Je tudi zakonito, saj imajo pravico dat darilo gostu.


Sramota. 200 eur za nočitev v prazni LJ? Kateri bedak bi šel v kaj takega? Boni so podaljšani, torej vse OK.

zakaj bi morali vedeti, v kak namen so bili potrošeni BONI, ki jih prodajajo strankam???

objavljeno imajo telefonsko
040562882

glede na to, da trenutno ni možno delat rezervacij in prodajat hotelskih storitev, zadeva trenutno ne more funkcionirat.


Sramota. 200 eur za nočitev v prazni LJ? Kateri bedak bi šel v kaj takega? Boni so podaljšani, torej vse OK.
[/quote]
Zakaj pa ne? Bolje kot pustit propast. Klinc ga gleda, jaz bom še sinu dal svojega, se spotoma v Lj prijavi v hotel ko bo spet začel hodit v Lj,če ne drugače na izpite. Pa naj potem tisih dvesto evrov bon izkoristi v BTc in si kupi v kateri trgovini pač želi. Zagotovo nisem tako butast kot mnogi, ki so cvilili, kako so bile počitnice zanič, ker so na silo nekam rinili za bon.

Darilo prejme vsak upravičenec, ki izpolnjuje pogoje, in sicer v obliki HOFER vrednostnih bonov. Zymzo oz. Partner bo upravičencu dal datilo, in sicer ima vsak posameznik na izbiro 2 akciji:
Fiksni znesek 80.00EUR HOFER bonov
II. Zavrteti kolo sreče, zneski 70.00EUR do 150.00EUR.

Fin biznis, 200€ prodat za 80€.

Hehe na kolesu sreče pa 99,99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bonov za 70€.
Tist en za 150€ ga izreba samo organizator.

Pozdrav vsem


Ne drži. Je pa res, da se večina odloči za garant 80 eur daril HOFER bonov.

Mi smo upravljalci. Nato so partnerji, ki so lastniki hotelov (za katere so ogromno plačali). Vavčer se koristi v hotelu, tako kot ga lahko povsod po Sloveniji, s to razliko, da pri nas dobite še darila v obliki HOFER bonov. Od cene odbijte DDV, režijske stroške, stroške oglaševanja, stroške kadra, čiščenja, vzdrževanja, kreditov/najemnih stroškov itn… Super bi bilo v kolikor bi bilo tako enostavno kot opisujete.

Tako je, trenutno zaradi epidemije zadeva ne obratuje. Seveda pa v ozadju urejamo zanimanja, ki se bodo začela sproščati, ko vlada odredi odprtje zaradi izboljšanja epidemiološke slike. Pozivamo vse vas, da se nam javite in z veseljem vam odgovorimo na vsa vprašanja: 040562882

Kaj točno pa bi stran morala delati? Stran je namenjena vem, ki jih zadeva zanima. Oddajo podatke in mi stopimo v kontakt ter dogovorimo vse podrobnosti. Stran ni namenjena obvezujočim rezervacijam!

Nič ne pošljemo. Pokličemo vas. Odgovorimo vam na vsa vprašanja in v kolikor je zanimanje vas damo na seznam, ter vas gostimo, ko vas lahko. In seveda pridobite darila HOFER bone.

V trgovini zagotovo ne vedo :). Pokličite ali pišite na njihov info kontakt. Tam vas nato povežejo z nami. Lahko pa to naredit brez čakanja in pokličete direkt nas: 040562882.

LP

Zymzo Ekipa

Meni osebno malo smešno mislim 150€ vavcer bi mogel koristit v lj ki pa nimam nic kaj za videt , nazaj pa bi dobil 80€ bon zkaj bi mogel koristit nekaj , zka pa nemorte samo menjat 150€ za 150€ hofer bon nimi glih use jasno ampk ok bomo ga pa dali na stran 😂

Odgovor na objavo uporabnika
srček smrček, 26.10.2020 ob 09:52


Sramota. 200 eur za nočitev v prazni LJ? Kateri bedak bi šel v kaj takega? Boni so podaljšani, torej vse OK.

seveda, še kako bodo koristili – za fouk turizem 😉

Odgovor na objavo uporabnika
farsično, 26.10.2020 ob 09:12

V Hoferju o tem ne vejo nič. Torej nateg.

zaenkrat nateg ja… zarota proticepilna 😉

Zadeva je tako kot je predstavljena že sama po sebi nelegalna, kot je bila preprodaja certifikatov, če pa še v Hoferju nič ne vedo pa je na Hoferju da te bandite potolče v blato iz katerega si pogledali.

Lepo je bilo objavljeno, pogoj je opravljena storitev, tako mešetarjenje ni dovoljeno.

It’s great to be here with everyone, I have a lot of knowledge from what you share, to say thanks, the information and knowledge here helps me a lot. atari breakout

Objava čaka odobritev

Modiji, dala sem 2 linka, kjer je Regional obala preverjala pri podjetju Zymzo tet Hofer ter pogoje uporabe Zymzo com

Saj nisem por*no prilepila, da čaka na odobritev 🙄🤣😆😆😆😂😂😂😂

Ker nismo pokoristili bonov prej, smo jih vsi vnovčili na Ptuju in dobili od 80 do 120€ V Hoferjevih bonih, katere pridno porabljamo. Ni nateg. Izplačajo takoj.

A to samo FEJK PRIVOLITEV daš, da boš tam koristil bone, pa ti potem dajo Hofer bone ali jih dejansko koristiš? Greš kam, imaš kaj od tega? Mislim še kaj drugega kot Hofer bone?

Ker če je to samo varka za zamenjavo bona za Hofer bon, potem je to neke vrste pranje denarja. Kot da bi bon dal znancu, ki ima turistično kmetijo, on bi uveljavljal ta znesek n apodlagi tvoje davčne številke, ti pa ne bi nikoli tam spal, kvečjemu bi ti za to dal kaj pa vem, kakšne domače izdelke.

ti boni so bili izrecno namenjeni prenočitvam, ne pa nakupom v Hoferju.

“Pozdravljeni,

hvala za vaše povpraševanje. Prek naših hotelov v upravljanju vam omogočamo koriščenje turističnega vavčerja v Ljubljani ALI na Ptuju in pridobitev darila v obliki HOFER bonov.

Za ureditev vsega potrebnega in pridobitev HOFER bonov vas bomo poklicali v roku 48ih ur lahko pa nas na 040562882 pokličite tudi vi.

STARI VAVČERJI: Za vas, sodelavce, prijatelje in družino (odraslo osebo) imamo že pripravljeno nastanitev in darilo 80 EUR HOFER bonov. Z nekaj sreče pa lahko vsak od vas prejme kar 150 EUR HOFER bonov. Otroci ob koriščenju dobijo 20 EUR HOFER bonov. Pozor: možno je koristiti le polne vrednosti vavčerjev in torej ne že delno koriščene (v kolikor ne veste naj vas ne skrbi, saj mi to lahko preverimo).
NOVI VAVČERJI: Za vas, sodelavce, prijatelje in družino (odraslo osebo) imamo že pripravljeno nastanitev in darilo 40 EUR HOFER bonov. Otroci ob koriščenju dobijo 20 EUR HOFER bonov. Pozor: možno je koristiti le polne vrednosti vavčerjev in torej ne že delno koriščene (v kolikor ne veste naj vas ne skrbi, saj mi to lahko preverimo).

V kolikor se vam mudi predlagamo, da nas pokličete (040562882). Obvestilo s podatki smo vam poslali tudi prek SMS-a (v kolikor ste nam posredovali ta podatek).

V kolikor imate dodatna vprašanja smo vam na voljo. Lahko nas pokličete na 040562882 ali pišete na [email protected].

Lep pozdrav, se vidimo!
Ekipa Zymzo.”

Odgovor na objavo uporabnika
kako to deluje, 01.09.2021 ob 09:13

A to samo FEJK PRIVOLITEV daš, da boš tam koristil bone, pa ti potem dajo Hofer bone ali jih dejansko koristiš? Greš kam, imaš kaj od tega? Mislim še kaj drugega kot Hofer bone?

Ker če je to samo varka za zamenjavo bona za Hofer bon, potem je to neke vrste pranje denarja. Kot da bi bon dal znancu, ki ima turistično kmetijo, on bi uveljavljal ta znesek n apodlagi tvoje davčne številke, ti pa ne bi nikoli tam spal, kvečjemu bi ti za to dal kaj pa vem, kakšne domače izdelke.

ti boni so bili izrecno namenjeni prenočitvam, ne pa nakupom v Hoferju.

rečejo ti, da ti ni treba koristit nastanitve, da samo prideš na lokacijo nastanitve in se “pofočkaš” tam, oziroma prijaviš,  oddaš pildek za koriščenje bona 🙂

https://buypropeciaon.com/ – Propecia

Mi pa ponujamo kremenčev pesek: +386 51 655 079

New Report

Close