Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Turkiš – Lepotica in zver

Turkiš – Lepotica in zver

Sem upala da bosta mama in Namik skupi par. Da je končno še ona srečna.
Jih je pa lepo videti na vrtu ob žaru.

Pa fajn da so se une hamdan in unih znebil. Je mir v hiši.

Še en del bo. Zdaj Ferhat že ve. Mi je pa čudno, se bo končalo v ponedeljek?

Sem razumela da bo še cel naslednji teden

Ja, sem slišala tudi jaz potem v napovedi, da naj bi bila še cel teden.
Mi je pa čudno, ker po moje glede na IMDB zgleda kot, da je samo še 1 del.
Spored sem pa tudi gledala za ponedeljek in ker se začne Reka ljubezni (to pa ne gledam, mi ni fajn), bo Lepotica in zver šele ob 21h in zgleda, da samo 1 uro namesto 2 … …

na sporedu je videti da bo serija vsak dan eno uro po tisti reki ljubezni še cel naslednji teden


Ko gledam to nadaljevanko si predstavljam da sem sam en Ferhat.
Če odmislim umore imam prav tako težko razumljevajoč stil kot on, se pravi vase zaprt, vse hočem sam opraviti ,ne poslušam drugih,maščeval bi se vsakomur ,ki mi stopi na žulj,imam svoj stil komunikacije ,obnašanje do nasprotnega spola z zadržanostjo, dober avto , motor pa hiša mi pa tudi nista tuja .Sem sposoben in tega se tudi zavedam.
Z partnerko in družino nima pravih odnosov (tudi oni ne do mene) sem iz dneva v dan manj pomemben.Po srcu sem nežen ,čuten,deloven ,pošten na splošno nisem slab človek.
Preteklost je zaznamovala to v meni.
Tudi taki obstajamo.

Sem isto ko Asli, ker mam tatuje, pomagam ljudem in živalim, rada mam otroke in mam zlobnega nečaka, v družbi me imajo radi in zmeri najdem tipa, ki me izkorišča in bi me rad nadzoroval.

Kakšen je bil konec serije?

Namik na koncu umre – zgori v tisti baraki.
Kdo ve, kaj je naredil z Julide, ker sem malo stran gledala, videla sem, da je zakuril njene obleke, mamin dnevnik in pisma.
Na koncu ima Asli že dojenčka, Gulsum pa je noseča.
Vsi so srečni.
Tudi Vidan pride čestitat Asli za sina.

Ta dva mi manjkata. Kaj zdaj gledat?

Kje bi lahko gledala to nadaljevanko? s podnapisi v angl,cro ali slo jeziku

Zdaj imate na Planet tv ob štirih popoldan skupaj- od prej Ferhata -zdaj je mehanik Mehdi / igralec Ibrahim Celikol / in od prej Sanem- zdaj je Zeynep / igralka Demet Ozdemir ) v turški telenoveli- Usodna Ljubezen-

New Report

Close