Najdi forum

Tuš

Ko sem pod tušem, si naštimam, vročo vodo, kaplice ti lezejo po telesu navzdol, spirajo vso vidno in ne vidno svinjarijo, počutiš se novega opranega, svežega, pripravljenga na kakr koli. V kabini je toplo, kaplice že lezejo po stenah, steklo je zameglejeno.
Nenadoma lepa ženska ovita samo v brisačo odpre vrata kabine in vpraša: se lahko tudi jaz stuširam?
Zdelo se mi je popolnoma noramalno, spusti brisačo na tla, stopil notri, zaprla je vrata, obrnila hrbet proti meni. Ker je bilo malo prostora se je rahlo naslonila name, začutil sem njene zadnje obline in mekobo, kožo je še imela hladno ko stopila notri, tople kapljice so jo počasi segrevajle. Vzame namiljeno gobo in z ramen spusti milnico, mehučki pene ji tečejo po hrbtu navzdol in nato po bokih, zadnjici in zavijejejo po noranjem delu stegen do tal. Kri mi buta v glavo, ona se začne obračati, prostora je čedalje manj…………

Na pa sem se zbudil, kakšne lepe sanje, poiskusil sem zaspati nazaj, da bi dobil nadaljevalje, pa ni šlo.

Pozdravček

Hej, Valter! Moje sanje sicer niso bile tako erotične, mi pa je uspelo enkrat sanjati naprej. Superca!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Eh, saj ne morem verjeti. Jaz pa grem in se
skušam stuširati, vendar v megli, ki me ovije,
ne opazim, da nisem sama v kabini. Vzamem
gobo, se namilim in po telesu me spreleti rahel
drget. Čutim nekaj, pa ne vem kaj! Čutim, da v
kabini nisem več sama. Z zaprtimi očmi se obračam
pod tušem, nič ne vidim, slišim samo curljanje vode …– in čutim prisotnost še drugega telesa. Samodejno se približam toplini ….. in ponudim svoje mokro telo …….. novemu navalu toplega tuša!!!!

Eh, kako lepo je biti pod tušem! Voda curlja po telesu…. iztegnem roko po gel za tuširanje in se ob tem dotaknem ………. drugega telesa!!! Nisem sama!

…………..
Ostalo po malici !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Daj hitro končaj malico, čakammm..

Pozdravček

Hmmmmmmmmm…… a je to zgolj naključje …… hmmmmm…..

sumnjičava lisička

Ja , he , he , samo , da se po malici ne bo odkrilo , da je tuš kabina že tako zabasana z vsemi mogočimi gozdnimi prebivalci , kot je bila takrat tista gozda koča :))
Pa boš imel bolj malo od skupnega tuširanja , prej boj za zrak in modrice vsepovsod :)))

namiljena lisička , ki trenutno uporablja J.Atkinsonovo Mirro (mmmm, kako diši…)

Khm, če si že tako dišeče namiljena, a ti lahko počasi z roko sperem hrbet in nato vse ostale mehurčke, ki bdo še ostali na tvojem ozadju.

Čedalje bolj našamponiran volk:))

Pozdravček

…. a da sva se znašla oba pod tušem?
Ma, kdo bi vedel, jaz še vedno sanjam z
zaprtimi očmi!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Packi..heheh kaj se kurte..*0*0*0*0*

Muca,ki ima polna usta šampona..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, muca, muca, bemti, izpljuni šampon
in daj v usta ka bolj …….. konkretnega!
Mogoče ……….. klinčke?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ok, izgleda, da ti je uspelo se prilimat tuki gor, mariči.
Ja, zdajle res nimam časa, ampak muca, vse kar je lepo, je treba izkoristit zdaj!!
Tudi klinčke!
Cmok vsem do naslednjič, pa, pa

heheheh klinčke a obljubim naslednjič ko bomo skupaj ti šprežvečim enega..bljek..heheh glede na to,da sem mela priliko videt kako to izgleda.hehehehob tvoji demonstraciji seveda..ha..oki?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kam zdaj, ko si razgrela domišljijo s
klinčki? Kam, a!!! Takoj nazaj in povej,
kako je bilo ……. po klinčkih!!!!

Bemti! Zdaj naj pa jaz na suhem ostanem, a!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Viš Marija..heheh kak se lahko hitr ostane nažajfan..kr na suho..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A bi že kdo kaj povedal o teh klinčkih.

Receeeeeept prosim in pa zakajjj?

Pozdravček

Torej, če nisi bral recepta, pojti na Skrivnost!
Če si tam že prebral, pridi nazaj, pa se greva
spet tuširat!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Wolfi..kak recept bi ti..poglej:
enostavno ga objameš z jezikom aja še prej ga moraš lepo z nežnimi gibom vzeti med prste….ga lepo zapeljivo pogledaš,lahko mu malce pomežikneš..potem prevzame vlogo jeziček…
Zavrti ga in nežno objame v svojo mišico.Previdno ga navlaži z celim bogastvom sokov,ki ga premorejo samo usta in..khmm… v navalu strasti boš začutil,kako ga vse bolj in bolj opijajo….
Pazi zdej pa pride tisto najhuje..Zobki ,ki te ena dva..z enostavnim hrc.hrc-ugrizom pripeljejo v realost živlenja…POtem ti je žal..da ga nisi prepustil vsem uzitkom jezička…hmmmmmmm bemti da nebo nesporazumov..to je samo en bogi zapeljiv klinčk z glavico in betkom.. asocijacije..hehehe bom kr tiho..*=0*0*0*=0*0*0*

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A sem rekla , al nisem ?!
Je že gužva ! Pa da še ježek nanjuši , kaj se tu godi , pa Jani po moje tudi ne bi rekel “ne” , bogi Saško je pa na dopustu (ma , ta si zna tudi tam pomagat , he , he) .
Klinčki so bljak , delajo pa čudeže :)))

Ej , Valterček , kako je zdaj , mi boš za šoferja (UNIFORMA , yeess , tudi dela čudeže :))) al se bomo samo pod tušem drenjali :)))

ma , lisička bi kar oboje

Ja, ja, muca, sej smo vsi vedeli, da gre za
klinček! In ta klinček da od sebe po ugrizu
z zobki in spajanju s tisto ustno tekočino
en tako hudo prijeten, rahlo pekoč, a čudovito
dišeč in dražeč okus, oh, …….. in kaj okus, ta
še ni vse. Ti klinčki vsebujejo nekaj, kar zagomazi
po telelesu, napne vsako mišico, povzorči hitrejši
pretok adrenalina in, ….. ah, človeka kar sili, da se
nagne ……… naprej !!!! In vzame še enega, pa spet tako počasi, kot pravi muca, ga zaobjameš z dvema prstoma ……. pa …….. in nato še …….. in spet, po sprstitvi, ko postane rahlo mehak, tisti rahli ugriz ……….. in spet ……. eh!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Valter, ti si pa nekam dolgo spal… a se ti ne zdi ;)))) Vseeno, zdej k pridem dam, grem pod tuš in upam………

ahhhhhhhhhhh *******

hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hihihi..bož že vidu..kak te zribajo doma..hahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj , a z nami pa ne ?!

… še žal ti bo 😉

lisička je še vedno namiljena , Wolfi še ni bil v akciji 🙁

Sej bo lisička sam malo počaki..da mu zamiriše sapun..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sam , da ne bo vlak zamudil !
Se mi mudi v bolnico enga res šarmantnega pediatra mal polupčkat , hmmm … bi ga morala videt , čeprav je dečko že okoli 50 – ma tisti so tanartabuljši :))))

lisička je že v nizkem štartu

New Report

Close