Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tuš je car

Tuš je car

V si pljuvate po Tušu in nihče “baje” ne kupuje tam.Ampak Tušev stric je pa miljonarček- in to močen.Čudno ne ?

Jaz sem bila ravno včeraj v Tušu. Velika trgovina, malo ljudi (po mojem okusu) in kupim tisto, kar želim.

Ne razumem, kako se ljudem stvari pokvarijo. Nikoli ne pogledate na datum?

Drugače imam pa okrog sebe vse trgovine (Hipermarket Mercator, Tuš, Spar), pa grem malo sem malo tja. Da bi se pa izrecno izogibala ene trgovine, pa ne.

Torej, Mirko ima od mene ene par evrov, veliko pa ne.

Da pohvalim urejen Tuš – v Kamniku na Kamniški obvoznici. Bom pa naslednjič bolj pozorna, če je kaj umazano.

Jaz sicer ne pljuvam po Tuš-u, je pa res, da vseeno zelo redko zaidem v njihove trgovine (pa niti ne vem, zakaj… morda zato, ker sem vedno imela najbližje Mercator), so pa njihove reklame tudi meni tako hudo antipatične… ta, zadnja, pa tista prejšnja, ko intervjujajo kupce… morda bi pa Tuš kakšen milijonček lahko “reskiral” za kakšno boljšo reklamo…
Sicer pa občudujem ljudi, ki so sposobni in Tuš očitno je… “spljuvali” pa ga bodo ta fovšljivi 😉

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Ja Vladka, tale zadnja reklama za Tuš je grozljiva.

A kdo ve, a nastopa igralka Barbara Cerar ali ne?

Oxi, malo nižje je bila debata o tej reklami in igralki…

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Ja še nisem prišla do dol.

Mene resnično kar ušesa zabolijo, ko slišim to napol vikanje.

Seveda nastopa Barbara Cerar.Fajn igralka.

Pa kako ene ne dojamete no, da imamo pač različne okuse, zahteve, standarde, prioritete in konec koncev finančne zmožnosti. Za ene je dober Tuš in Ikea, za druge je komaj dober Maros.

Pa da se vam da ubadat s tem, kdo kje kaj za koliko kupuje!

Toliko dobrih stvari sem že kupila tudi v Tušu in ne, zame ni Tuš car, ampak sem jaz CAR, ker mi vedno rata kupovati odlične izdelke pri raznih trgovcih in velikokrat le te tudi poceni…zakaj, zato, ker vem kaj in kako ter kje kupujem in potem sigurno nisem nikoli razočarana! Ne samo prehrano, tudi oblačila…

Čisto povsod je tako slaba kot dobra roba, če pa se človek zave kaj kupuje, ni nikoli razočaran, saj se ogne hrani, cunjam, ki niso zanj, četudi so poceni!

Zdaj ne vem, kako je pri vas v Ljubljani in kdaj ste dobili prvi Tuš….ampak pri nas v MB je že dobrih 15 let. Ja, valjda, da je Mirko obogatel, saj so bile včasih poplave ljudi v njegovih trgovinah….sedaj pa se njegove trgovine vedno bolj praznijo. Mi ni nič čudno, da so začeli veliko vlagati v reklame, saj je Hipermarket Tuš v Radvanju v MB redno prazen…včasih pa je bil najbolj oblegan…. Mislim, da je Tušu, vsaj pri nas na Štajerskem, kar precej padla prodaja in njegovi kupci so v Hoferju.

Poleg tega ni pametno delati statistike ne podlagi 20 odgovorov;))))

lp,

N.

jaz kupujem v Tušu ampak, so pa me že kar nekaj krat razkurili. npr. danes zjutraj, grem v trgovino, med drugim kupim ananas, cena na košarici 0,95 eura za 1 kg, stehtam, ima točno 1 kg in cena iz tehtnice 1,35 eura. pa sem rekla prodajalki pri zelenjavi kako pa sedaj to, pa me je še nadrla, da nima časa vsega naredit in da ni več v akciji da bo cene zamenjala. ja jih je, samo na košarici, jaz sem pa vseeno morala plačati več in ne tako kot je bilo objavljeno na javnem mestu. pa če tudi sem jim zagrozila z inšpekcijo jim nisem mogla nič. saj vem rekle boste zakaj pa si kupila, dala bi nazaj, pa kaj če sem ga pa že imela namen kupit. so pa še druge stvari, ki me motijo, zato tam načeloma kupujem le sproti. pa da ne bo pomote, je šlo za manjšo franšizno trgovino ne planet.

Mene je tudi najbolj zmotilo napol vikanje.

Sicer pa ne kupujem v Tušu iz zelo preprostega razloga, ker tu naokoli ni nobenega. Mislim, da še nikoli nisem prestopila nobene Tuševe trgovine.

Zt, očitno kot potrošnik ne poznaš svojih pravic. To se je zgodilo meni na bencinski in sem brez veliko hrupa dosegla, da so mi zadevo prodali po ceni, ki je bila navedena. Če se nisi mogla zmeniti s prodajalko, bi poklicala njenega nadrejenega.
Se mi je pa zgodilo v Mercatorju, da je tehtnica odtisnila enkrat višjo ceno, kot je bila napisala na sadju. To se dogaja povsod.

Ne kupujem v Tusu, ker mi ne sede.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Neki se ne ujema.

New Report

Close