Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tuširanje partnerke v vročih mesecih

tuširanje partnerke v vročih mesecih

Aja, če skočiš vsak dan pod tuš potem imaš vonj po kemiji. Đizs krajst….lepa tolažba, da opravičiš svojo lenobo in čistočo do lastnega telesa. Fuj packa. Se strinjam z nekateri, normalen človek, ki poskrbi za svojo higieno, se stušira vsak dan, vsi ostali pa so navadni zanemarjenci.

Aja, če skočiš vsak dan pod tuš potem imaš vonj po kemiji. Đizs krajst….lepa tolažba, da opravičiš svojo lenobo in čistočo do lastnega telesa. Fuj packa. Se strinjam z nekateri, normalen človek, ki poskrbi za svojo higieno, se stušira vsak dan, vsi ostali pa so navadni zanemarjenci.[/quote]

A teb se zdi normaln tuširat brez mila? Samo z vodo? Fuj, packa. Pol si pa res čista, ja!

Aja, če skočiš vsak dan pod tuš potem imaš vonj po kemiji. Đizs krajst….lepa tolažba, da opravičiš svojo lenobo in čistočo do lastnega telesa. Fuj packa. Se strinjam z nekateri, normalen človek, ki poskrbi za svojo higieno, se stušira vsak dan, vsi ostali pa so navadni zanemarjenci.[/quote]

A teb se zdi normaln tuširat brez mila? Samo z vodo? Fuj, packa. Pol si pa res čista, ja![/quote]

Kje piše samo z vodo? Na intimne predele daš nežno milo, ostalo pa stuširaš z vodo, ki je pomešana z nežnim milom. To ni nobena kemija. Zakaj si predstavljate, da če nekdo skoči pod tuš, da se drgne 3 ure z vsemi mogočimi žavbami? Meni tuš vzame 5 minut, intimne predele umijem, podpazduho in sperem z vodo, jaka muda a ne? Konec koncev tudi če bi se nekdo samo z vodo stuširal – vseeno bolje kot pa popolnoma nič, kot nekateri prakticirate in hodite spat umazani in prešvicani, zjutraj pa hop v ista oblačila…..to je šele fuj.

Se bo spet razvila debata na tematiko tistih Slovenceljnov, ki se branijo vode in čistoče ob vsakem letnem času ko vampir križa 😀

Dejstvo je, da je koža največji človeški organ, sestavljen iz mnogo por, ki jim mora biti omogočeno dnevno prezračevanje za pravilno izmenjavo presnovkov – ja skozi kožo se iloči veliko presnovkov. In če tega dnevno ne odstranjujemo ( švic, odmrla povrhnjica, loj oziroma sebum kot izločki celic), onemogočamo pravino delovanje svojega največjega organa. Pa še odlično hranilo za pršice, garje je tak človek, sploh v teh vročih poletniih mesecih.

Avtor, si ne upam niti pomisliti, kakšno je njeno stanje v teh vročih dneh šele tam med nogami in zadnjično odprtino, če se ne umiva dnevno in redno – “sirček” je še najmanj, okolica pa jasno da izjemno trpi zaradi vonjav, ki se širijo od nje ob njenih mimohodih…

Ne zajebavaj se – Trenutno so časi za nekatere prešvicano vroči in smrdeči 😉

A res spadaš v tisto skupino Slovencev, ki se jih je potrebno izognit zaradi nerednega umivanja in menjavanja perila, ki je dnevno v stiku s prešvicano kožo in zaradi smradu že od daleč?

Sodoben človek se umiva. Sodoben človek se umiva dnevno. Sodoben človek hodi, dela med ljudmi in se zaveda, da njegovih izločkov in prešvicanih cunj niso dolžni drugi vohat in gledat – to je zame teroriziranje sočloveka 😉 Sodoben človek, ve zakaj zaspi zvečer brez težav v postelji ( se ne svaljka umazan po kavčih in foteljih) – zaspi pbrez težav zato, ker je sveže umit in se vleže čist v posteljo.


Eh, to je manipulacija. Nekdo hoče služit z gradnjo Rižanskega vodovoda s provizijami. Vode je dovoooolj, v Kraškem vodovodu!


Eh, to je manipulacija. Nekdo hoče služit z gradnjo Rižanskega vodovoda s provizijami. Vode je dovoooolj, v Kraškem vodovodu![/quote]

Saj je že velikokrat primanjkovalo vode, ampak omejitve pri tuširanju pa nikoli ni bilo. So bila priporočila,,da se ne pere avtomobilov in zaliva vrtov. Tako, da to je samo voda na mlin tistim, ki se ne tuširajo. Saj potem tudi posode ni treba prati, ker se veliko vode porabi, pa pranje oblačil je res čisto nepitrebno. Preveč vode se porabi.

Moja mati je izredno čista ženska, tako telesno kot tudi doma v stanovanju. Ampak ne vem, če se je v teh 40-ih letih, kar jo jaz poznam, enkrat samkrat stuširala. Umije se vsak dan, vsak dan si opere noge, pod pazduho, vrat, ušesa, pod prsmi in rit, enkrat tedensko si opere lase in vse to v lavorju nad banjo. Ona je tako navajena in tako ji je ostalo. Torej, nikoli se ne tušira, pa je vseeno čista.
Meni njen sistem ne odgovarja, mi je veliko bolj enostavno stopit pod tuš in se tuširamo 1x dnevno, poleti po potrebi.

Pa saj je vseeno, kako se umije. Umije se dnevno in odstrani razkrajajoči se pot in druge izločke, čisto mogoče se je cel umiti, ne da bi stopil pod tuš, je pa res, da je mnogo bolj enostavno, če se stuširaš, kar se mene tiče.

Tukaj pa eni pišejo, kot da se umivajo na par dni in se vmes vode sploh ne dotaknejo.

Jaz se stuširam poleti najmanj dvakrat na dan.

Meni se to zdi normalno,tudi počutim se veliko bolje.

Hvala lepa za ene feromone in dišanje po ženski ali po moškem.

Meni diši svežina.

Ne pa postanost.

trikrat dnevno ?????? to se mi zdi hudo pretiravanje….

pri nas se poleti tuširamo 1x dnevno, redko se zgodi da 2x, če kam gremo, je peklensko vroče, itd.

pozimi se tuširamo vsak dan, recimo 1x tedensko tuš spustim… pa se samo umijemo.

pa še to- vsakodnevno tuširanje pri nas ne pomeni mazanje celega telesa z milom pod tušem, ker res ni potrebno. z milom umiješ umazane predele – roke, pazduhe, genitalije, noge, vrat in obraz. VSAK DRUGI dan pa se z milom stuširamo kompletni…

posledično tudi nimamo suhe, razdražene, občutljive kože… pa smo vseeno čisti, sveži in dišeči 🙂

Mogoče tvoja dama ne ve kaj je higiena umivanja.Ne predstavljam si oralnega sexa, da si tam doli 3x na dan ne umije.Enkrat z milom, dvakrat pa z vročo vodo.2x na teden umivanja je skratka nerazumljivo v tem stoletju.Moje delo je takšno, da si samo pazduhe umijem 3x do 4x na dan, tuširam se pa itak vasak dan, temeljito, potem pa še po delih, noge, pazduhe….intimna področja…
Predstavljajte si, da vsak dan greste na blato, pa se samo 2x na teden stuširate….fuj in fej.

1. Pa saj je vseeno, kako se umije. Umije se dnevno in odstrani razkrajajoči se pot in druge izločke, čisto mogoče se je cel umiti, ne da bi stopil pod tuš, je pa res, da je mnogo bolj enostavno, če se stuširaš, kar se mene tiče.

2. Tukaj pa eni pišejo, kot da se umivajo na par dni in se vmes vode sploh ne dotaknejo.[/quote]

Ad1) Žal se motiš – eno je s sebe spratti pod tekočo vodo, drugo pa zdrgniti z mokro umivalno brisačko ali pa splakniti z rokami in obrisati. Učinek in občutek žal ni enak. Po samem umivanju imaš lahko še vedno občutek, da si “pocast”. Še to: tudi v domu upokojencev so varovanci najbolj veseli, če jih negovalno osebje z vozičkom zapelje direkt pod tuš, kot pa da jih umivajo z umivalnimi krpicami-si predstavljaš razliko v tej vročini ? A kaj, ko se to po nekaterih domovih zgodi to tako poredko, po nekaterih pa morajo celo za tuširanje/kopanje doplačati, ker je tuširanje/kopanje po nekaterih domovih za starejše npr. od tatretjič naprej mesečno nadstandard???

Ad2) Ni res – beri kar se debatira že nekaj časa tukaj, podkrepljeno s trditvami udeležencev, kako poredko se umivajo-te nekateri Slovenci in Slovenke, od genitalij med menstruacijo ali pa tudi brez menstruacije naprej in nošnje enih spodnjih hlač na prešvicane in neumite genitalije po več dni (!!!), pa neumiti po prešvicanem dnevu se v posteljo zvečer vležejo – kar beri, se boš zgrozila!

ojooj ..pri nas se tuširamo vsak dan..ne glede na letni čas…in dvakrat tedensko se mi res zdi premalo..no vsak po svoje pa ve kako in kaj

ŽIvjo, nisem brala vseh komentarjev, ampak v tej vročini se je še v enem dnevu potrebno stuširati, umivati večkrat kot pa samo enkrat. Men je tko vroče da je za popenit in čim si vsaj malo aktiven je tuki še potenje in si nikakor ne morem predstavljati da bi bila en dan brez tuša. Groza. Mislim, da bi blo dober da bi se pogovoril z njo, očitno se tut tebi ne zdi to prav.

Alo! Vsi tisti kateri se ne tuširate in vsi tisti ,ki imate izgovore za netuširanje, da mi greste vsi pod tuš brez izjeme pri priči!Takoj!!!!!!!!!!!

Hahahahaa, tako je. 🙂

Jaz sem se pa danes že dvakrat stuširala in po vseh komentarjih ki sem jih sedaj prebrala no nekateri so res out….se grem še enkrat….hahha pa še enkrat zvečer in je to štirikrat…..sedaj pa po meni….
Drugače je pa tako odvisno od potrebe če se boš zjutraj tuširal in potem ležal do 12 se ne boš šel tuširat,če boš pa nekaj fizičnega delal doma recimo boš pa ob 12 že za tuš….in kje je potem ura 10 zvečer.Ko spet sledi tušanje,ne razumem pa da se tuširaš v tej vroči in tudi pozimi parkrat tedensko.

Pretiravati res ni treba, ampak tudi če je zima ali samo mraz zunaj, skratka, ne glede na vremenske okoliščine, se je pa ja potrebno umivati no.

!

Mene pa bolj zanima, kako se prehranjujete, ali ste predebeli,opravljate težka fizična dela, ste živčni, da tako švicate in smrdite? Ker jaz se potim minimalno in mi dol teče samo te dni, ko je res vroče.

Seveda, te dni je še posebej vroče, ampak kot že povedano, tudi če nč ne delaš, samo ležiš, se je potrebno rokovat z vodo.

KAJ PA PRED IN PO SEXU?Se ne umiva,oh oprosti se mi že zdaj gabi.Čunka od čunke,saj kaj drugega mi ne pride na pamet.Kaj škoduje in kaj ne,škoda debate.Se naj pa samo z vodo polije,bo vsaj nekaj.
zato se ne čudim,da je toliko enih čudnih bolezni,ki se največ prenašajo zaradi ne higiene in čunekov,kot je tvoja partnerka.

Povem ti tudi to,da če bi bila jaz tvoja in bi mi pripovedoval o bivši,ki ni poznala vode,bi bil ti takoj pri meni adijo!Še ti bi se mi zagabil….
Tukaj je tudi tvoja slika in verjem mii,da za njo sto postov govorijo stvari,ki se je tičejo….kako zaudarja….s starostjo bo še samo slabše,tako je to ponavadi….
Če te ima rada,naredi red,vsak dan tuš ali pa si naj najde sebi primernega čuneka.
Pozimi vsaj enkrat tuš,poleti vsaj dvakrat…kaj pa ko ima menzis?Dlake mi pokonci stojijo,škoda da tega ne vidiš….
Zraven nje si lahko še samo z gas masko…

Eni maste bolane ! sploh ti tazadna…sigurno ni tako kot si napisala!
pretiravate…

Mojih pet centov. Tako kot pri “ta velki potrebi” pravijo “enkrat na tri dni ali trikrat na en dan” je normalno. Pri tuširanju isto. Nimamo vsi enakih potreb, želja in telesa (prehranjevalnih navad), da bi to štelalo … Se spomnim, kot desetletnika, ko me je mama poslal pod tuš, vsega zapacanega, sem se vrnil ven dostikrat čistega brez kaplje na meni …

New Report

Close