Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TV nimam več, kako odjavim RTV naročnino?

TV nimam več, kako odjavim RTV naročnino?

Res je. Matr, a si ti jasnovidna? V kakšni pečini živim? Dobro vprašanje, ampak premalo prostora, da bi lahko vse opisal tukaj gor.
Lp iz pečine.
[/quote]
Kok ste eni naivni, nimaš pametnega telefona, nimaš računalnika, nimaš tv, a na forumu pa sodeluješ preko dimnih signalov 🤦‍♂️

Jaz ne bom plačevala teh RTV klovnov pa če mi pridejo na dom s tankom!


Kok ste eni naivni, nimaš pametnega telefona, nimaš računalnika, nimaš tv, a na forumu pa sodeluješ preko dimnih signalov 🤦‍♂️
[/quote]

Nimamo nič od tega, na monu sodelujemo med službenim časom, za te naprave je pa delodajalec dolžan plačat RTV prispevek, ne mi zaposleni 😛

Ja, ampak kaj če na internetu ne gledaš njihovih programov? Zakaj bi plačeval?
Kar tko za vsak slučaj?
[/quote]

Saj tudi vsi ostali, ki imamo električni priključek in imamo TV pa ne gledamo njihovih programov, plačujemo. Torej plačujemo tudi mi za vsak slučaj.


Kok ste eni naivni, nimaš pametnega telefona, nimaš računalnika, nimaš tv, a na forumu pa sodeluješ preko dimnih signalov 🤦‍♂️
[/quote]

Sem si sposodila telefon, da vprašam tukaj.
Lp, indijanka.

Saj tudi vsi ostali, ki imamo električni priključek in imamo TV pa ne gledamo njihovih programov, plačujemo. Torej plačujemo tudi mi za vsak slučaj.
[/quote]

V praksi je tako – če si ovca, plačuješ, če nisi ovca, ne plačuješ, pa neglede na to, katere naprave imaš.

če znaš f.u.k.a.t se pa še to nauč oz kdor te f u.k.a naj ti pa še pomaga

kolk enih problemov zarad tistih 12 evrov

za gajbo pira pa ni problema dnar zagont

Samo po revoluciji vas marksisti ne bodo več izkoriščali, ne vem kaj vam tu ni jasno.

Marksisti so rojeni, da vas izkoriščajo, like, sorry. Al se postavi zase al pa jih prenašaj, kaj ti naj zaj

Do takrat ko ti zrastejo jajca pa pač plačuj Srbski marksistični diaspori, da ti delajo oddaje kot Vem. Prej pa velja, da ne jamraj.

Kdor je izpolnil formular in se ne ustraši njihovega blefiranja, ne plačuje.


Kok ste eni naivni, nimaš pametnega telefona, nimaš računalnika, nimaš tv, a na forumu pa sodeluješ preko dimnih signalov 🤦‍♂️
[/quote]

🤣😂😂😂
V odjavi bo navedla, da to počne med delovnim časom. Sam delodajalec ne sme zvedeti. Ker bo pol strošek davka mogoče večji. 🤷‍♀️

Sem si sposodila telefon, da vprašam tukaj.
Lp, indijanka.
[/quote]

Če boš takole odjavljala kot tu, ti še otroci ne bi verjeli.

A pol hodiš v knjižnico in kupuješ cajtne, da si na tekočem? Elektrike tudi nimate in plačuješ le obvezno pavšal ob svečani?

Če boš takole odjavljala kot tu, ti še otroci ne bi verjeli.

A pol hodiš v knjižnico in kupuješ cajtne, da si na tekočem? Elektrike tudi nimate in plačuješ le obvezno pavšal ob svečani?
[/quote]

*svečah

Radia NE poslušam.
V stanovanju in v avtu ga nima, na predpotopnem telefonu ga ne poslušam.
In zdaj moram kljub temu plačevati RTV prispevek?
[/quote]

DA. Ceprav sem proti temu. To je KRAJA DENARJA.

Sori, ampak vsak evro, ki ga zagoniš za pir je dobro investiran. 🍺

Staro tv jim moras prnesit pokazat na Kolodvorsko 2

Odgovor na objavo uporabnika
Lisina, 28.09.2019 ob 10:44

Radia NE poslušam.
V stanovanju in v avtu ga nima, na predpotopnem telefonu ga ne poslušam.
In zdaj moram kljub temu plačevati RTV prispevek?
[/quote]

DA. Ceprav sem proti temu. To je KRAJA DENARJA.

to je totalna kraja denarja. Naj gre iz naših prispevkov, ki jih država že z davki pobere več kot dovolj. Če jo hočjo met. Tudi jaz sem to prisiljena plačevat čeprav že 20 let nimam tv-ja, imam nepametni telefon in nimam radia doma pa smo se dopisovali…lahko poslušate radio v avtu, lahko gledate tv v službi (ne vem kdo to počne, morda varnostniki, ne vem, jaz gotovo ne ampak imam možnost, ker delam na kompu..po njihovo) skratka poden od podna. Kaj tako jadnega in nasilnega še nisem doživela. To so totalni mafiozoti, reketarji.

Vse okrog vas je animacija, ste v centru animacije kot animator. Center animacije je znotraj vas samih. Tudi zaslon pred vami vključno s tekstom, ki ga spremljate je animacija.

New Report

Close