Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Twin flames – plamena dvojčkov – duši dvojčici

Twin flames – plamena dvojčkov – duši dvojčici

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 04.05.2024 ob 09:49

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno569, 04.05.2024 ob 09:36

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna985, 04.05.2024 ob 07:32

Tisti z bolj izostreno intuicijo lahko to doživijo, res lahko energetsko čutiš neko osebo , pa če mine vmes desetletje in se ne vidiš , živiš čisto drugje, ampak čutiš energetsko osebo. Drugo pa je , da se ta odnos preveč romantično opeva. V resnici ni nič od tega. Je prej prekletstvo kot izjemna sreča. To je odnos s samim seboj, vse poteka zrcalno. Pogosto so ti odnosi toksični, težki, ampak z višjim namenom, da spreminjaš svoja stara prepričanja, jih nadomestiš z novimi,  v razmerju je veliko vzponov in padcev, tudi velikokrat se umaknejo in prekinejo stike.  Dostikrat je duša dvojčica nekdo , ki ga razumsko ne bi izbral, ker pa se vse dogaja energetsko, na to nimaš vpliva.  Sorodne duše so čisto nekaj drugega, to so dosti bolj “zdravi odnosi”, ponavadi so to naši zakonci, partnerji ali pa dolgoletni prijatelji. Sorodna duša je nekdo, ki te ima rad, te podpira in stoji ob strani.

Res je. Sorodna duša je nekdo, s katerim ti je življenje lepo. Pomaga ti na poti, te podpira, ljubi. S sorodno dušo imamo zdrav odnos. Duša dvojčica pa nam navadno prinaša trpljenje, bolečino. Odnos duš dvojčic ima več faz. Najprej se spoznata, njun odnos je strasten, intenziven, potem se izkaže, da je toksičen (bolno ljubosumje, nekonsistentnost, varanje, povzročanje bolečine). Odnos je skratka patološki. Sledi razhod. Da gre za dušo dvojčico in ne karmicen odnos, vidiš, ko energetska prisotnost kljub fizični odsotnosti ne mine niti po več desetletjih, ko zrastemo, se spremenimo, dozorimo… Tako kot karmicni odnosi nas namreč silijo v spremembe, v osebnostno rast. Ena od duš dvojčic je v vlogi lovca, druga plena, vmes se kahko vlogi zamenjata. Vso njuno življenje teče v smeri ponovne združitve. Če do nje pride, ko sta oddelala lekcije in osebnostno zrasla, je lahko njun odnos zdrav, lep, izpopolnjujoč. Končno najdeta drugo polovico. Če ne, večno hrepenita drug po drugem. Ne gre za romanticizem. Gre za težke zadeve. Okoliščine so navadno zelo otežujoče. Polno preprek. Po drugi strani ju življenje znova in znova pripelje skupaj. Pa še ena značilnost je pri dušah dvojicah. Pogosto se jima hkrati oz v kratkem časovnem razmaku dogajajo velike življenjske prelomnice, kot so poroka ali začetek resne zveze, prvi otrok, smrt starša ipd.

Ko sva z možem imela krizo, šla narazen, sem spoznala enega tujca. Črni lasje, črne oči, čokoladna polt, plavalec, ma lep kot iz sanj. Tako se mi je zapičil v srce kot nikoli nihče drug. Ob njegovem bežnem dotiku, ko me je prijel od zadaj za pas v pekarni, sem skoraj zlezla skupaj. Takega občutka nisem čutila nikoli prej in nikoli kasneje. Noro me je ljubil, a njegovi starši so premožni in so želeli nevesto iz njihove kulture, okolja, četudi sedaj živijo v Evropi toliko let. Bili so proti najini zvezi in on je popustil. Ni se oglasil več nekaj časa. Sem mislila, da bom kar umrla od žalosti. Čutila sem srce kako poka in solze so samo tekle po obrazu, ni bilo možno ustaviti niti ene same. Vsaka pesem me je spomnila nanj in nekega dne sem med vožnjo iz službene poti v poplavi solz pomislila, kako bi najraje umrla. Da me samo ni več in da ne čutim nikoli več take bolečine. V tistem trenutku sem se zavedala, da gre za življenje ali smrt, da me bo ta ljubezen pokopala, če se ne zborim zase. Blokirala sem ga na vseh omrežjih, številko zbrisala, se odločila, da mi je moje življenje bolj pomembno. Od takrat je šlo počasi vsak dan po malem na bolje, pregnala sem vse misli o njemu, spomine, vonj njegove kože, tisti objem, vse kar naju je povezovalo in bilo tako prekrasno in nepozabno. Ni minilo dolgo, se je že začel oglašati s skritih profilov, ves čas me je kontaktiral, pisal neumnosti, da ne more živeti brez mene, da se bo ubil, da se je odrekel družini zame, mi voščil za vse praznike, rojstne dneve… Jaz sem ga samo blokirala z vsakim novim profilom. Izvedela sem od skupne znanke, da se je poročil z eno “njihovo”, a jaz vem, da je on kljub temu meni pisal in izpovedoval ljubezen. Ko sem to slišala, je zares umrl v meni. Zdaj nanj gledam kot na nekdanjega prijatelja, znanca in dejansko ničesar ne čutim do njega. Ravna črta.

Ljubezen je na koncu stvar poguma in odločitve. Duše gor dol, če ne ljubiš dovolj močno, da se za to ljubezen boriš proti celemu svetu, če je treba, ni to nič.

Izvrstno napisano.

Lahko osebo se tako močno zaznavamo, ampak vkolikor se ni pripravljen nihče boriti za zvezo, nima smisla.

Zato je dobro potegniti neko mejo, kljub temu, da se gre za intenzivna čustva. To da po desetletja hrepeniš po nekomu, ob zavedanju da ne bo nikdar tvoj…kakšen smisel ima pravzaprav to.

Odgovor na objavo uporabnika
Krneki388, 04.05.2024 ob 09:58

Izvrstno napisano.

Lahko osebo se tako močno zaznavamo, ampak vkolikor se ni pripravljen nihče boriti za zvezo, nima smisla.

Zato je dobro potegniti neko mejo, kljub temu, da se gre za intenzivna čustva. To da po desetletja hrepeniš po nekomu, ob zavedanju da ne bo nikdar tvoj…kakšen smisel ima pravzaprav to.

Nikakršnega smisla nima, pa tudi ni pošteno do tebe. Vsak si zasluži ljubezen, biti ljubljen in ljubiti, ne pa skrbi, solze in žalost. Življenje je prekratko za to. Kdor je, je, kogar ni, si je sam tako izbral in je v redu tako. Prej kot se sprijazniš, prej kot sebe začneš spoštovati kot si zaslužiš in začneš imeti rada, postaviš na prvo mesto, prej se ti stvari začnejo odvijati v pravo smer. Pride tudi ljubezen, pride spoštovanje in pridejo pravi ljudje, ki ti pokažejo kaj je prav in kaj je dobro zate, za tvojo dušo.

To je vse stvar odločitve. V takih primerih razum mora prevladati. Nismo nebogljeni, nismo obupani, ni konec sveta, če se ne izide kot smo si srčno želeli. Je moralo biti tako in verjetno je res tako najboljše za nas, s tem da se tega na prvo žogo ne zavedamo.

Da nama je uspelo in da sva ostala skupaj, bi se spraševala danes ali kakšni bivši pisari na skrivaj s skritih profilov. Torej ni to prava oseba zame. Jaz tega ne odobravam in ne bi želela, da meni kdo to za hrbtom počne. Vedno sem bila iskrena in spoštljiva, tudi kadar nama je šlo s partnerjem slabo, sem ga raje pustila kot da bi ga zavajala ali trpela in prenašala stvari, ki mi niso bile prav. Enako pričakujem v zameno. Niso pa vsi pošteni in iskreni kot jaz. Nimajo vsi enakega srca in namenov. Zato taki nimajo prostora v mojem življenju.

Vsakega se da pozabiti. Moraš si pa to v prvi vrsti želeti sam.

New Report

Close