Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu u live only once

u live only once

Ok, let’s give it a go.

Že 17 let sem zvest isti ženski. S katero sva si zgradila dom, ustvarila družino (2 otroka).. skratka vse perfect.

Otroci zdravi. Šiht ok. Finančno vse ok. Brez kreditov, brez skrbi. Skratka, nimam nobenih razlogov, da bi bil nesrečen ali karkoli.

Nočem je zgubiti.. in ljubezen do žene iz moje strani je brezpogojna. Tud full huda mi je po zgledu, in sex z njo mi je super. (Najbrž bom za ta stavek požel kar nekaj kritik, saj je ironično da tu pišem, če jo imam kao rad pa če mi je kao huda).

Anyway.

Želim si avanture. Z žensko, ki si tudi želi popestriti spolno življenje. Preferably z gdč, ki je v vezi.

Že sama misel na varanje mi poveča utrip srca. Občutek nevarnosti. Občutek, da delam nekaj kar je prepovedano.

Živi se samo enkrat in rad bi poskusil.

 

Od tam naprej narediva plan in se dogovoriva kako in kaj.

 

Aja…

Star sem 34. 185 cm. 82 kg. Črni lasje.

 

To je to.

Čau

Še moj kontakt

marko.novak12321(at)gmail.com

Hej 🙂

 

Poglej email.

Imam podobne želje kot ti.

 

 

Tempting …

Pa velikist?

Odgovor na objavo uporabnika
Fotrček, 11.07.2024 ob 10:02

Ok, let’s give it a go.

Že 17 let sem zvest isti ženski. S katero sva si zgradila dom, ustvarila družino (2 otroka).. skratka vse perfect.

Otroci zdravi. Šiht ok. Finančno vse ok. Brez kreditov, brez skrbi. Skratka, nimam nobenih razlogov, da bi bil nesrečen ali karkoli.

Nočem je zgubiti.. in ljubezen do žene iz moje strani je brezpogojna. Tud full huda mi je po zgledu, in sex z njo mi je super. (Najbrž bom za ta stavek požel kar nekaj kritik, saj je ironično da tu pišem, če jo imam kao rad pa če mi je kao huda).

Anyway.

Želim si avanture. Z žensko, ki si tudi želi popestriti spolno življenje. Preferably z gdč, ki je v vezi.

Že sama misel na varanje mi poveča utrip srca. Občutek nevarnosti. Občutek, da delam nekaj kar je prepovedano.

Živi se samo enkrat in rad bi poskusil.

 

Od tam naprej narediva plan in se dogovoriva kako in kaj.

 

Aja…

Star sem 34. 185 cm. 82 kg. Črni lasje.

 

To je to.

Čau

Od kje si

Odgovor na objavo uporabnika
Zvezdica86, 11.07.2024 ob 17:58

Hej 🙂

 

Poglej email.

Imam podobne želje kot ti.

 

 

Zvezdica Če ti znjim ne ustreza lahko pišeš meni sem na istem kot on samo kako leto starejši

 

[email protected]

Zvezdica, dj email gor, ti pisem …

hej, lahko se tudi meni javiš, je tudi pri meni zelo podobno 😉 [email protected]

NIsi normalen .zakaj uničiti tak zakon..Sramota res.

Ni posteno do tvoje partnerke! Ti ni pomoci, zal

Če želiš,mi piši na [email protected]

 

Zvezdica86  oglasi se mi [email protected]

piši  mi na [email protected]

New Report

Close