Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek U tri pirovske….

U tri pirovske….

pa še ta loto..Kvragu! Njente…zero,nula….
Hja kaj češ kdor nima sreče jo nima…
en kup trojk to je a vse! Majko..kr jezna..sm..grrrrrr:(((
Pa vi? Kdo je zadel…Kdo bo častil?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Upsa, muca naša, n’č grrrrrrrrr, pa še grrrrrrr,
tko je in n’č drgače! Časti naš Štumpi, ko se
vidmo, ko se zagledamo, pa ne za loto, ampak
zato, ker smo eni revčki, ker smo to, kar smo,
in ker to, kar smo, smo res zelo v redu in super
dob’r.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehe aha!!!!

p.s. Mariči si se že kej pomirila..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eno mejčkeno pa res, kaj češ, jeziti se ….
to je izguba časa, energije, kaj drugega jaz
izgubiti tako nimam. Je pa res, da me jezi
nepoštenost, da mi je žal naših fantov, ker vem, da so dali od sebe več kot zadosti, da so nam dali gledanje lepe tekme, da so nam dali urico in pol nepopisnega uživanja, napetosti, strahu, jeze, veselja, vriskov, tleskov, tuljenja, skrbi, ………eh, pa še kaj drugega, skratka, urico in pol pretakanja adrenalina po žilah. In to je … kar nekaj, ane!

Pomirila se pa še dolgo ne bom, res ne. Me vse preveč jezi tista maroška budala. In naj potem še reče cel ta svet, da ne sme biti diskrimnacij, da ne sme biti v človeku želje po …… uf, v meni je še vedno želja po kastriranju maroških budal. Res no!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jeziti se res nima smisla..pač tako je in tako bo…zmeraj se najde nekdo,ki poskrbi da ne bi bilo vse tako kot si vsak posameznik zasluži..navsezadnje tudi naši junaki.pa takav ti je život..draga Mariči sama to veš še bolje….
Važno je da žilenje teče dalje..pa kakarkoli že je…teče teče nič ne reče…
Uha si gledala zdejle marija..tista pesem na koncu..uha kaj je bla lepa.Še nikol slišala ampak je zlo lepa!
P.s. kje pa so ostali gmajnarčki…kaj štrajkajo..že od popoldneva briševa prah tu gori in ometava pajčevine..kje pa so dugi…zajček…Lili..Jani…ku kuuuuuuuu!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ko že mene omenjaš, no… :)))))))))))))))

Lili je pridno obkroževala uganjene številke. No, sedmice pa vseeno nisem zadela :(((((((((((((((((((((, kakšno sranje. Včeraj sva že zapravila navidezne 3 milijončke. Same traparije, hehehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

HI, muca in ostala druzba..

Sem nocoj v kjigi obiskovalcev nase cerkvice na vrhu hriba prebral naslovu tvoje teme zelo podoben stavek, s dodatkom, da lota doticni avtor ne bo nikoli vec igral…
Sam mislim, da se zarecenega kruha pri igrah na sreco najvec poje..

Res se ni treba jezit, ce ni bilo srece.. Jutri bo nov dan, pravzaprav se zacne ze cez manj kot petnajst minut, prisle bodo nove priloznosti, tudi na lotu…

Sem pa zdaj tudi ze jaz zaskrbljen, kje le se potika zajcek… Da ni on na lotu dobil?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Muca… ejjjjjjjjj, pa to je že velik… trojka :)))))) jest sem mel štirico…. trico pa dodatno hehehehehe… tud n’č.. ampak, občutek, da izmed 8 cifer pogruntaš 4 je pa le dober :))))

Jani se zanaša na svoje roke in na svojo pamet… kar se služenja denatja tiče…. Hudič tko zmeri na kup serje :))))))))

Zajček je tuki :)))

Lota ni zajček igral !

Lupčka ježku !

Ej, a mi lahko kdo napiše kombinacijo, ker jaz sem malo pozabil, da je bilo včeraj še to.

Po tekmi smo še zares špilali fuzbal in cmarili pleskavice, kdo bi mislil še na keš………..

4,8,12,26,28,31,34 in dodatna 39

Thanks maan, zdej grem pa pogledat………….

….sam ne vem pri komu….. :)))))))))

Ti, a če imaš 4 ali pet pravih prečrtanih, to kej vrže ?

Ju Velkaaaaam man :)))))

vrže 🙂 samo, koliko pa pejt pogledat na internetno stran Loterije 🙂 Ej 7 sem mel jest na sistemu… 5 kolon vse skupaj 7 cifer :)))))))))))

Skratka, še naprej bo tako, kot je bilo.
Pouzdati se moramo use i u svoje kljuse…

Da nam le kljuse ne krepa, ha ha :))))))))))))

Hja, to pa je že druga zgodba, to je …..real life, j….. !

…..ki si ga vsake toliko malce sladkamo. Torej če v real lifu zamenjamo besedico life z besedico madrid, je že malček bolje…..

He, he Brusko, tu se pa moja zdrava pamet konča :)))))))))))))

:))))))))))))) to, to se lepo bere, he,he :))))))))))))

E boga mi moga.. tako je :))))))

Zajčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!!!!

JTLC :))))))))))))))

Zajček lima Janiju cmoka !!!!

Zajček :)))))) kako ponedeljek?

Jani je vesel, da je danes ponedeljek 🙂

New Report

Close