Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Ubijte me, nisem cepljen

Ubijte me, nisem cepljen

Cakam na 3mostovju.

Itak, da je provokacija. Me zanima kaj bo folk napisu. Saj je vse ena provokacija.

Le zakaj? Uživaj na Tromostovju, če pa se srečava bi si želel le to, da ne dihaš ali kašljaš direktno vame. Daj prosim malo bolj vstran.

Pa lepo se imej in pozdravi vse nutrije tam okrog.

Dej nehi s takimi idejami

lej piko, potrpi še malo. Čez tri leta te nihče ne bo več mogel ubiti, ker bodo vsi cepljeni pomrli zaradi degenerativnih bolezni kot posledica cepljenja. Takrat boste ostali samo ti in talibani.

Ja ekipa lepi odgovori. Žalostni je to, da se ima ljudi ki so se odlocili drugace za drugorazredne. Od danes naprej se ne pocutim vec drugorazredni ampak sem ponosen na mojo odlocitev. Spostujem cepljene in njihove odlocitve, drzim se priporocil in zahtev, sem socializiran clovek, ki je drugacnega mnenja. Nisem škodoželjen niti labilen. Če bi oz če se bom moral cepiti čakam zadnji vlak. Četudi njega zamudim je to moja odlocitev. Nihce me ne bo oprostite “pofukaval” z idejo o prisilnem prostovoljnem cepljenju.

Ali uzakonite ali nas pustite pri miru.

Tisti, ki se je odlocil za cepljenje pohvale, tisti ki se ni pa srecno.

Odlocitev o cepljenju je pravica in odlocitev pisameznika.

K druzbi prispevam s tem da upostevam zahteve, se testiram, drzim se stroge higijene. Zdrav sem kot dren in nimam nikaksnih znakov bolezni. Ups pardon imam malo karjesa. Bomo ustimal.

No se kdo kaj za povedat lepga brez zaljdnja?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Piko404, 13.09.2021 ob 21:47

Ja ekipa lepi odgovori. Žalostni je to, da se ima ljudi ki so se odlocili drugace za drugorazredne. Od danes naprej se ne pocutim vec drugorazredni ampak sem ponosen na mojo odlocitev. Spostujem cepljene in njihove odlocitve, drzim se priporocil in zahtev, sem socializiran clovek, ki je drugacnega mnenja. Nisem škodoželjen niti labilen. Če bi oz če se bom moral cepiti čakam zadnji vlak. Četudi njega zamudim je to moja odlocitev. Nihce me ne bo oprostite “pofukaval” z idejo o prisilnem prostovoljnem cepljenju.

Ali uzakonite ali nas pustite pri miru.

Tisti, ki se je odlocil za cepljenje pohvale, tisti ki se ni pa srecno.

Odlocitev o cepljenju je pravica in odlocitev pisameznika.

K druzbi prispevam s tem da upostevam zahteve, se testiram, drzim se stroge higijene. Zdrav sem kot dren in nimam nikaksnih znakov bolezni. Ups pardon imam malo karjesa. Bomo ustimal.

No se kdo kaj za povedat lepga brez zaljdnja?

 

Ok. Super. Samo karies boš pri nas težko popravil, v Tunguzijo pa ne boš mogel it.

Prispevanje družbi, da ji slediš brez lastnega premisleka in da sam ne preverjaš dejstev ni hvale vredno prispevanje. Če družba povzroča krivico in seje teror ter zlo potem je tvoja naloga,kot družbeno odgovornega, da družbi prispevaš pojasnilo, da ne dela pravično in hvale vredno. Kajti, če samo slediš krivični družbi in počneš kar ona počne si tudi sam krivičnik. S tem se pa ni za hvaliti niti naokrog javno omenjati, ker vsekakor to ni ne tebi ne drugim v čast, podporo in ponos.

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin733, 13.09.2021 ob 21:58

Prispevanje družbi, da ji slediš brez lastnega premisleka in da sam ne preverjaš dejstev ni hvale vredno prispevanje. Če družba povzroča krivico in seje teror ter zlo potem je tvoja naloga,kot družbeno odgovornega, da družbi prispevaš pojasnilo, da ne dela pravično in hvale vredno. Kajti, če samo slediš krivični družbi in počneš kar ona počne si tudi sam krivičnik. S tem se pa ni za hvaliti niti naokrog javno omenjati, ker vsekakor to ni ne tebi ne drugim v čast, podporo in ponos.

Namenjeno @Piko404

Darwin. Berem tvoje zapise. Ali jih tudi sam preberes?Kako se ti zdijo?

Piko je lepo enostavno provokativno povedal da naj ga ubijejo ker ni cepljen pa tega ne misli resno saj tudi sam provocira.

In kaksno je tvoje sporocilo v translateu? Na kratko dva stavka, bo slo?

Odgovor na objavo uporabnika
Kukulele6, 13.09.2021 ob 22:19

Darwin. Berem tvoje zapise. Ali jih tudi sam preberes?Kako se ti zdijo?

Piko je lepo enostavno provokativno povedal da naj ga ubijejo ker ni cepljen pa tega ne misli resno saj tudi sam provocira.

In kaksno je tvoje sporocilo v translateu? Na kratko dva stavka, bo slo?

Napisal sem kar sem, ker se mi je zdelo smiselno omeniti na tisto, (delno) kar je zapisal. Ostalo nisem komentiral.

 

In napisal sem svoj komentar na Piko404 in ne Piko129 ali razumeš @Kukulele6  ?

Darči… Jel fino kad ti se nabiju anonimno?

Ne rabis odgovarjat.

Darwin. Vidiš, da znaš če hočeš.

Razumem.Hvala za opomnik.

Kaj je pa piko 404 tukaj narobe napisal?

Podal mnenje.

Razlozi se ti poizkušam se od tebe kaj nauciti in razumeti, bodi kratek.

Odgovor na objavo uporabnika
Kukulele6, 13.09.2021 ob 22:36

Darwin. Vidiš, da znaš če hočeš.

Razumem.Hvala za opomnik.

Kaj je pa piko 404 tukaj narobe napisal?

Podal mnenje.

Razlozi se ti poizkušam se od tebe kaj nauciti in razumeti, bodi kratek.

Nisem napisal, da je narobe napisal. Je napisal kakor je želel. Vendar se je s svojim zapisom nečesa dotaknil in to sem posebej obrazložil.

    Neko. Darči ne more iz svoje kože. Včasih lepo napiše, včasih pa kukulele. Zakoplicira do amena. Če bi ga vprasal koliko je 1×6 nebi rekel 6, ampak bi napisal da je rezultat produkta dveh števil in potem bi omenil še liha/soda in na koncu še celih števil in da je enak produktu  ne samo 6 ampak številu 6.Nimam nic proti, ampaj Darči daj malo poenostavi te tvoje eseje.

Pa sta sad??? Nista. Pustit cemo ga da zivi i to je to.

Ce niso vejce je pa to…

 

Jestel vi vidli pesncu od vauksa?

 

    A ti Niko pa nisi anonimen?

Sem. Ampak ves kateri uporabnik je.

 

Neko

Kako to mislis ves kateri uporabnik je?

Resno vprasam.

Odo spavat.

Lahko noc.✋

Ajde đonjaj. Good night.

Kaj se sekiraš, izdajalci, če lahko malce grobo besedo uporabim, ne najdem prave, so pri nas vedno dobro skozi prišli. Mar ne? Ne boš se cepil, ostal zdrav, potem malce pojamral kako so cepljenci grozni do tebe, mogoče celo poizkusil dobiti azil v kakšni drugi evropski državi ker tu tako grdo delajo s tabo. Tole zgoraj je napisano malce karikirano, ampak res, koga briga a se boš ti cepil ali ne, čez par let boš ponosno razlagal okoli kako si se uprl sistemu, nekateri bomo pa vedeli da si se bal nastaviti svojo rit. Ampak to ti bo kaj malo mar.

Samo še to, kar moram: bohnedaj da nas kdo napade, kdo nas bi branil? Tile – strdke bom dobil, pa dnk se mi bo vgradil – že ne.

vse skupaj je zelo žalostno, da ljudje dovolijo da jim vbrizgavajo te strupe.

Ta vlada, kakršna koli že je, karkoli si kdo o njej misli, je vse naredila namerno. Nič ni naključno ali brez razloga. Vse poteze so pravzaprav načrtovane in obstaja en splošni načrt z malo svobode pri njegovem izvajanju. Vlada, ki je trenutno na vodstvenem položaju, v resnici ne odloča o ničemer. Ne samo, da nimajo moči odločanja, tudi nočejo imeti moči odločanja. In tudi od njih ne bi smeli zahtevati ničesar, kajti če bi hoteli nekaj narediti, bi to storili že zdavnaj. Zdaj je prišel čas, da se stvari preprosto spremenijo, tako ali drugače, vendar mi sami moramo kaj storiti. Ni druge poti. Nihče drug tega ne bo storil. Samo mi. Ali pa tega ne bomo storili?  In to je tudi zelo verjetna možnost. “Vlada” ni tam, da bi vladala, ampak samo za prenos sporočil, so dobesedno poštarji, majhni drekači, ki prenašajo pošto nekoga drugega!!  Oni to vedo in zanje je tako super, ker jim ni treba odločati. Oni imajo vse dokumente, kjer piše kaj morajo narediti, če želijo dobiti finančno pomoč EU m a f i j e !

Vse kar se dogaja s COVID19 je nateg, ampak je nateg na globalnem nivoju in tile pajaci na vladi samo prejemajo navodila, delajo se, da imajo v ozadju neko strokovno skupino, ampak je nimajo, strokovno pa sploh ne, to so navadni pajaci, zafrustriranci, odvisniki taki in drugačni (alkohol, požrešnost-debelost)….Tudi če uspe skupini odvetnikov v Nurenbergu kaj iztržiti, da se tole konča, tile naši pajaci politični in »STROKOVNI« ne bodo nič odgovarjali, ker ne dajejo nobenih navodil, ampak jih samo izvršujejo. Tudi med drugo vojno so bili nacistični oficirčki, ki so samo izvrševali navodila- ukaze in niso za nič odgovarjali, tudi Janša in njegova klika ne bodo!

VI LJUDJE SE MORATE UPRETI, MORDA JANŠEVA VLADA TO CELO ŽELI!!- DOBRO PREMISLITE !!!

New Report

Close