Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek učenje tujega jezika po metodi Ling Fluent

učenje tujega jezika po metodi Ling Fluent

Zanima me ali ste zadevo preiskusili in ugotovili da je nateg oz.ste se vsi ustrasili sporocil na forumu ter ze pred prihidom izdelka odpovedali.Namrec jaz sem tudi zadevo narocil in cakam paket.Hvala vsem za odg.

Ti se pa res na lahek način znebiš denarja…

Učenje jezikov Ling Fluent je čisti nateg. Izgleda,da so nategnili že veliko naivnežev med katerimi sem tudi jaz. Ko sem po plačilu hotela začeti,mi to nikakor ni uspelo,saj so navodila totalno nejasna.Tako sem zahtevala denar nazaj.Napisala sem reklamacijo tako so zahtevali.Odgovor je bil sledeč:
hvala za Vaše sporočilo.
Želimo Vas obvestiti, da je bila izjava izročena Oddelku za reklamacije. Vse informacije glede odstopa od pogodbe se nahajajo v pravilniku, ki je dostopen na strani Platforme Ling fluent. Vračilo sredstev ne bo izvedeno kasneje kot v roku 14 delovnih dni od odstopa od pogodbe.
V primeru vprašanj smo Vam na voljo preko e-pošte ali Center za Pomoč Uporabnikom preko telefonske številke: +38 618 888 907.
S spoštovanjem
Oddelek za Pomoč Uporabnikom
Seveda denarja niso poslali,čeprav je od tega že celo večnost.
Sicer pa je na spletu več opozoril ravno o tem, vendar nekateri ljudje premalo čitamo ta opozorila
Odprite LING FLUENT Slovenija in prečitajte link TRŽNI INŠPEKTORJAT SLO pa vam bo vse jasno

:

Učenje jezikov Ling Fluent je čisti nateg. Izgleda,da so nategnili že veliko naivnežev med katerimi sem tudi jaz. Ko sem po plačilu hotela začeti,mi to nikakor ni uspelo,saj so navodila totalno nejasna.Tako sem zahtevala denar nazaj.Napisala sem reklamacijo tako so zahtevali.Odgovor je bil sledeč:
hvala za Vaše sporočilo.
Želimo Vas obvestiti, da je bila izjava izročena Oddelku za reklamacije. Vse informacije glede odstopa od pogodbe se nahajajo v pravilniku, ki je dostopen na strani Platforme Ling fluent. Vračilo sredstev ne bo izvedeno kasneje kot v roku 14 delovnih dni od odstopa od pogodbe.
V primeru vprašanj smo Vam na voljo preko e-pošte ali Center za Pomoč Uporabnikom preko telefonske številke: +38 618 888 907.
S spoštovanjem
Oddelek za Pomoč Uporabnikom
Seveda denarja niso poslali,čeprav je od tega že celo večnost.
Sicer pa je na spletu več opozoril ravno o tem, vendar nekateri ljudje premalo čitamo ta opozorila
Odprite LING FLUENT Slovenija in prečitajte link TRŽNI INŠPEKTORJAT SLO pa vam bo vse jasno

:

Mene so ravnokar nat……
Prejšnji teden sem v službi na hitro prebrala reklamo, ker ni nikjer pisalo “možnosti plačila”, sem začela izpolnjevati obrazec za naročilo.Karkoli sem do sedaj naročala preko neta, sem morala izpolniti način plačila in na koncu “naroči zadaj”.Na tej strani pa nič, samo zahvaljujemo se vam…ali nekaj podobnega.
Kasneje so mi poslali še dva maila in ker sem mislila, da hočejo še kakšne podatke, ali pa potrditev naročila, sam maile samo brisala.

Danes pa ko sem prišla domov, mi mama vsa vesela pove, da sem dobila paket, da ga je kar prevzela in plačala 62 evrov.Fino, a ne?

Saj mi je bilo čudno vse skupaj, prehitro je šlo.Lahko bi vsaj naročila naj ne sprejema nobenih paketov.

Moj računalnik je pametnejši kot jaz in me sploh ne spusti na njihovo stran, piše da stran ni preverjena.

Pisala sem jim na mail, odgovora ne pričakujem.Če pa ga sučajno dobim vas obvestim.

Ampak kar je , je. Lahko se jezim le sama na sebe, vem da me niso ….prvič, če so me pa zadnjič sem lahko samo vesela.

Zdravo vsem,
tudi jaz sem se pri plačilu ustavila, ko sem začela brati tale forum..kaj mi pa katera pove, ki je dobila te kartice domov ali delujejo ali ne..
lep pozdrav

Tudi meni je bilo sumljivo njihov način, izsiljevanje za višji nivo, komunikacija, tako da sem se odločil da paketa po povzetju ne prevzamem
Lep pozdrav

Jaz pa pravim, zakaj nebi kdo probal nekaj kar deluje !? Jaz občasno uporabljam sam. Gre za nakup “mind machine”. AVS ( audio visual syinthesizer sistem ). Napravica stane cca 70 Eur, malo boljša pa 200 Eur. Delujeta obe dobro (sem sprobal). Seveda imata obe napravi več programov, lahko uporabljaš karkoli, tudi za hitro spanje, sproščanje, poživitev . . . in končno UČENJE !
Jezika se naučiš v nekaj dneh ! ( Tudi otrok se nauči zahtevne pesmi za šolo v eni uri tako rekoč med spanjem ) To je najcenejša varianta da si kupiš sam. Lahko pa se pridružiš v Sloveniji plačljivim skupinam, ki delujejo na podobnih zadevah vendar so veliko dražje. Te Ling Fluent kartice sem želel samo sprobat, vendar hvala za vaše komentarje. Nebom jih poizkušal niti naročit, ker vidim kakšne težave sledijo z vraćili. Niti nevem kaj bi z n jimi, saj mi moj mind machine pomeni mnogo več ! Hvala


Super, še slovensko se nauči.

Tudi jaz komaj čakam, da slišim od nekoga ki jih je kupil kako je zadovoljen.

LP

Po zakonu ima kupec pravico v 15 dneh vrniti vse, kar je kupil preko neta ali posrednika na domu brez kakršne koli razlage. Če pa je firma iz eksotičnih krajev kot ta pa…

Uau. Kaj če bi ukinili vse tečaje jezikov, vse študije jezikov. Tole kupiš in v dveh tednih vse obvladaš.
Včasih neumnost ljudi kar boli.

Še ena zgodba o naivnosti (pre)mnogih Slovencev.
Nasedejo na neke obljube, ki bi se vsakemu morale že na daleč zdet nerealne (jezika se pač ne da naučit v nekaj dneh, to vemo vsi, ki smo se kakšnega kdaj učili) in potem jokajo, da so jih opeharili in kaj dela Zveza potrošnikov in kako to dovolijo itd.
Malo manj naivnosti in treznega razmisleka pri kupovanju česarkoli že, pa bo manj “nategov”.

Pojavljajo se stalno reklame, nemoteno delujejo na internetu, sploh ni razvidno kaj ponujajo kašne so to kartice? Kam tečejo plačila? kdo je odgovorna oseba? kje je davek? lažne izjave uporabnikov, zavajanje kupcev.Pri nas pa se nihče ne gane in kaznuje prevarante. Lažje je paziti gostilničarja če ne izda račun sosedu za pivo.

Več o prevari na varninaspletu.si – https://www.varninainternetu.si/2016/cudezne-resitve-na-internetu/

Ne morem verjet, da je med nami toliko budal, ki padejo na tako prozorne finte! Pa saj se že po stilu in komentarjih, ki jih pišejo sami, jasno vidi, da gre za nateg. Kako lahko nasedete na take neumnosti? Saj je že koncept skregan z osnovno logiko? Vam res ni niti v obrisih znano, kako deluje spomin? Le kako ste se taki prebili skozi osnovno šolo?

budal je da necrajo par mesecev staro temo v katero nimajo kaj dodati …

Za učenje jezikov vam predlagam program Rosetta Stone. Učiš se na principu povezovanja slikovnega gradiva s tujimi besedami. + imaš tudi vaje izgovorjave in pravopisa.

zdravo .
a lahko poveste ,če se iz teh kartic ,da resnično kaj naučiti ?

lp

ne, ne da se. čisti nateg

Ma kako se ne da, saj te ne bodo kartice same od sebe naučile. Malo sistematičnosti pa je res uporabno.

Tudi meni odgovarja, ampak ljudje, saj veste, brez muje…

Prevara, o kateri si lahko več preberete na:

https://www.varninainternetu.si/2016/cudezne-resitve-na-internetu/

obožujem tuje jezike

Te konkretne metode ne poznam, mi je pa za učenje jezika precej pomagal tale zapis: http://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/ucenje-jezika/ucenje-jezika/

New Report

Close