Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ucim se,ucim se in se enkrat ucim se!!!

Ucim se,ucim se in se enkrat ucim se!!!

EN MEGA “uceni” pozdrav!

Za zacetek vsakemu svojega cmoka in tistim,ki so bili pridni enega ekstra….
Sploh ne vem,kaj se tu dogaja: kdo komu kaj,kdo s kom se ali nic vec itd….Moram se ucit,tako da me do konca tega tedna verjetno ne bom,gre se za oceno in tocke…..
Rada vas imam in to zelo,namesto v pon. pa imam v tor. izpit,sem hitro pridobila en dan…:-)))))))))))))))
Ne bom sploh ostala tukaj,ker me lahko zavedete in iz trenutka nastane pra uric…..

Letttiiiiiiiiiiiiiiiim se dalje piflat…..VI pa posebno lepo uživajte v teh dnevih,ne pustite se nobenemu in resnično vas pogrešam,vsakega posebej,a bom še teh par dni potrpela……

CMOKCEV za vsak dan dva……….mejte se radi…ajd banda….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči, jaz sem itak ob tebi, ti svetim, te grejem, te tolažim, ti dajem moč in kaj naj še napišem…kaj naj še dodam, da imam rada tudi jaz tebe, cmoka in pa-pa!

p.s. Še tole…ja je učenje tvoja prva skrb…ampak nekaj je še prej in če še nisi to naredila, daj zdaj takoj! Pokliči in se dogovori!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo, da zdržiš ob knjigah, še lepše, da se spomniš na nas.
Naša si in mi smo tvoji.

Cmoka na lička za boljšo koncentracijo…

Ući,ući,da budeš čovijek!!! ;-))
Sp

Trilči… ti kar študirej, še malo za mene :)))))

Jani danes zatrdno vzame zapiske, knjigo in praktikum v eno roko, v drugo svinčnik, na mizo položi polo papirja in…. se uči 🙂

mala , ti se sam uči, uči , da ti ne bo treba štemat – tako kot meni

uf kaj se mi danes štema .......

Stalno moram pazit , da se mi sveder kje ne zalomi
Pa še za vsako luknjo rabiš drugačeno brzino vibriranja

Tako pa tebi Trulčii , če se boš učila…………. ne bo potrebno se ozirat na take zadeve

uf kaj se mi danes štema .......

tudi za pravo brzino vibriranja si rabil učenje…..
:-))

Ljubico sam s kamiona dol vzamem , jo prklopm na š’trom, ma tku poje ,da jo je kar veselje poslušat.

uf kaj se mi danes štema .......

mislila, da je vse v tvojih rokah in ne v krvi – čuj, s katerega planeta si prletu??? :-))

Ma čuj – a nij’sem z unega konca kat ti
P’r najs mamo tku lepe travnike pa ena cejsta gre mimu, grugač mamo pa velik guzda

uf kaj se mi danes štema .......

pri nas imamo les……
Žal, gozda pa nimamo. Samo les, res.
:-))
Aja, pa ceste imamo tudi, železnice pa ne…. pa ne letališča, pa ne trolebusa, pa ne cigu-migu druščine…
:-))

kaj pa palcaje mate t’m na unmu koncu

uf kaj se mi danes štema .......

ti so pa najbolj sitni pri nas… kaj pa vem, ubogo, nedolžno ljudstvo matrajo, po drugih koncih Slovenije pa zlikovce pri miru pustijo….
Ej, a si jim ti slučajno tudi ušel?!
:-))

Me tu glih ,ena p’rjatca kliče na moj GSM
Bom moral teč gor na hrib zarad signala
Se bum kasneje spet javu

uf kaj se mi danes štema .......

New Report

Close