Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Učiteljica

Učiteljica

Na katero učiteljico/ učitelja (za kateri predmet) ste se samozadovoljevali in kaj vam je bilo pri njej/ njem najbolj všeč? OŠ ali srednja šola?

Na učiteljico angleščine v OŠ, ker je imela res ogromne joške.

V SS pa na učiteljico kemije, ker je imela vedno visoke štikle in krilo.

V srednji šoli na profesorco italijanščine, zato ker mela hudo rito pa vedno izzivalno oblečena(krilo pa tako).

Odgovor na objavo uporabnika
maxplemeniti, 18.08.2022 ob 10:01

Na katero učiteljico/ učitelja (za kateri predmet) ste se samozadovoljevali in kaj vam je bilo pri njej/ njem najbolj všeč? OŠ ali srednja šola?

se vidi da do faksa nisi prilezel…sicer ne bi kvasil s takimi bedastimi

Samo 0,01% jih je v Sloveniji z mojo univerzitetno izobrazbo. 😛

Men so ble vedno bolj blizu razredničarke. Vsako leto smo jih menjaval v gimanziji.

V osnovni na učiteljico od angleščine. Je imela takrat ene 50let ampak je imela super postavco in oblačla se je ful sexy. Petke, krilo, najlonke…

In pa od fizike je bla je bla huda. Takrat v rosnih 30ih velike joške in lepa ritka.

V srednji pa na razredničarko ki je učila matematiko… Povprečna milfa ampak karakter je imela tak da je bil moj trd pri njenih urah

 

Če bi se kdorkoli rad pogovarjal o sexy učiteljicah naj mi piše na:

[email protected]

jaz sem najraje na učiteljico od slovenščine je mela okuli 50 ma ful hot oblečena zmerej enkrat se ji je tudi vidlo nederček in enkrat je bla z nami na bazeni seveda v kopalkah takih oskih. osnovna šola

V OŠ na učiteljico od angleščine mela je 28 let in ogromno rit ko smo enkrat šli na bazen s šolo smo letali okrog nje eden pogum jo je celo ošlatal po riti in joškh

V osnovni šoli na učiteljico angle. Glih iz faxa pride. Vedno v lepi minici. Bluzica z odprtimi gumbi. Sedel sem ob katedru in ji enkrat pomežiknem. Po uri sem moral počakat. Me okvara. Ampak kasneje se je rada z rokami naslonila na katedr in pokazala bujno oprsje. Začela pa je pol nosit bolj prosojne cipkaste modrček.. Mislim, da si jo je kdaj zarad mene zdrkala. Jest sem svojega redno.

V osnovni šoli na uciteljico matematike. Imela je okoli 35let in imela je res bujno oprsje. Še danes ko jih ima preko 50 je taprava kobila.

V srednji pa sem imel za razredničarko učiteljico angleščine ki je imela 50let in imela je zelo sexy ritko in oblača se je res tako strogo izzivalno. Krilo, najlonke, usnjeni škrnji… Vsak da po šoli sem si ga drkal na njo

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1191, 26.07.2024 ob 10:55

V osnovni šoli na uciteljico matematike. Imela je okoli 35let in imela je res bujno oprsje. Še danes ko jih ima preko 50 je taprava kobila.

V srednji pa sem imel za razredničarko učiteljico angleščine ki je imela 50let in imela je zelo sexy ritko in oblača se je res tako strogo izzivalno. Krilo, najlonke, usnjeni škrnji… Vsak da po šoli sem si ga drkal na njo

SŠ prof. za gospodarsko pravo, Imela je tam okrog 30 let, oblačila se je tako seski perverzno poslovno in še nastop je imela takšen, da bi jo pofukal v momentu. Drkal pa nisem na njo, ni blo potrebe.

Na vse.

V OS na učitla matematike v SŠ pa na profesorja

V OS na učitla matematike v SŠ pa na profesorja fizike bil je mlad takrat 26. Se je govorilo da je mel nekaj z eno dijakinjo ker sta bila vsak odmor skupaj ampak se je izkazalo da je bila njegova sestrična

Je bila v 90tih, profesorica matematike, ki je slovelanpo svoji strogosti. Ker mi matematika ni in ni šla, sem imel po uri priložnost poprave ocene. V kabinetu mi ni slo odvovarjati na vprašanja me je pa profesorica ful rajcala. Ona je seveda opazila izboklino na kavbojkah in me vprašala če imam punco, kot tudi če sem že kdaj videl muco. Seveda nisem imel niti videl nič od tega kar ji tudi povem, pa mi direkt reče no potem pa boš videl zdaj. Ko si je potegnila kiklo in hlačke dol in sem prvič videl muco sem takoj špricnil. Nasmejala se je in rekla super bova zdaj imela več časa. Ko sem prodiral vanju mi je bilo lot nebesa prišlo mi je še dvakrat, obakrat v njo. Mmmmm… otrdi mi še zdaj ko se samo spomnim njene pičkice in vonja v kabineu….

Odgovor na objavo uporabnika
Matematik, 29.07.2024 ob 13:08

Je bila v 90tih, profesorica matematike, ki je slovelanpo svoji strogosti. Ker mi matematika ni in ni šla, sem imel po uri priložnost poprave ocene. V kabinetu mi ni slo odvovarjati na vprašanja me je pa profesorica ful rajcala. Ona je seveda opazila izboklino na kavbojkah in me vprašala če imam punco, kot tudi če sem že kdaj videl muco. Seveda nisem imel niti videl nič od tega kar ji tudi povem, pa mi direkt reče no potem pa boš videl zdaj. Ko si je potegnila kiklo in hlačke dol in sem prvič videl muco sem takoj špricnil. Nasmejala se je in rekla super bova zdaj imela več časa. Ko sem prodiral vanju mi je bilo lot nebesa prišlo mi je še dvakrat, obakrat v njo. Mmmmm… otrdi mi še zdaj ko se samo spomnim njene pičkice in vonja v kabineu….

Imam podobno izkušnjo s učiteljico zgodovine. Nerkega dne je po pouku mene in še enega mojega sošolca prosila, če ji greva pomagati nekaj prenesti v stanovanju. Naložila naju je v katrco ter odpeljala domov. Pri njej doma sva morala v klet prenesti star masivni kavč ter še nekaj drugih kosov pohištva. Med tem ko sva nosila se je preoblekla v oprijete hlače ter razvlečeno majco, spodnji del najče si je zavezala nad pasom, tako da je bil viden seksi popek. Moderca ni nosila. Ko sva z delom končala, nama je postregla z mrzlo limonado. Sedaj ne vem, ali jo je za nalašč polila po naju ali je bil to njen plan. Skratka, ko jo je prinesla do mize, se je spotaknila tako da je vsa vsebina končala po najinih hlačah. Seveda je pol zahtevala da se slečeva, čez da bo posušila. Takrat je opazila pri obeh izbolkince in jih začela božati. Kot bi mignil sva s sošolcem imela zunaj štrleča kurca. Izmenično je fafala in drkala. Ko je obema že prišlo  je šele pokazala pičkico in jo dala lizati ter naprej v obdelavo.

New Report

Close