Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Uf, tale me pa kar rajca

Uf, tale me pa kar rajca

Jason Momoa je res dedec in pol, tole je za srednjesolke.

Njami! 😍😍

[img]https://govori.se/media/cache/upload/Photo/2017/01/09/jerc-goran-hrvacanin_2_i940x530.jpg[/img]


Saj ga imaš. 🏋

Jej, tole je pa sooooo geyish…….

Sanjaš sicer lahko, ampak tole je “futr” za gejčke….

Jej, tole je pa sooooo geyish…….

Sanjaš sicer lahko, ampak tole je “futr” za gejčke….
[/quote]

Nalepi slikco privlačnega moškega, ki ni “futr za gejčke” potem. Prozorni ste z vašo fovšijo, še posebej moški, ki vsakega tipa, ki več na videz da, ozmerjate za pedra 😅😅

Nalepi slikco privlačnega moškega, ki ni “futr za gejčke” potem. Prozorni ste z vašo fovšijo, še posebej moški, ki vsakega tipa, ki več na videz da, ozmerjate za pedra 😅😅
[/quote]

Pa kakšan fakin’ foušija no. Takale “deškost” in “na linolej” podepiliran torzno je pač gejish style material.

Pobrskaj samostojno za slikami : Iaon Gruffudd, Collin Firth v mlajših letih, David Urankar zdaj v zrelih letih, Dejan Pavčević….. To so pravi moški.

A takega hočeš potem?? Vampek in kocine 😅😅

[img]https://i.pinimg.com/originals/a5/cb/ac/a5cbac8e7e2edea1b4e2a44027532ca8.jpg[/img]
[/quote]

To je “medvedek” – tudi iz skupine gey…..

Men je všeč v faco, prav luškan, ampak preveč mišičast za moj okus in brez dlak tudi ni zame. Ne maram kosmatih, ampak mal kocinc pa že mora bit, vsaj tam pod popkom in po nogah.

Pa kakšan fakin’ foušija no. Takale “deškost” in “na linolej” podepiliran torzno je pač gejish style material.

Pobrskaj samostojno za slikami : Iaon Gruffudd, Collin Firth v mlajših letih, David Urankar zdaj v zrelih letih, Dejan Pavčević….. To so pravi moški.
[/quote]

Vse je le stvar okusa, ampak ideal moškega je isti povsod: visok, čeden, močna brada in krepka postava, itd.

Deluje kar butasto, da okličeš nekoga za pedra, zato ker tebi osebno ni privlačen, mnogim ženskam pa je (ki niso vse 17 letnice!). Pravi moški, ja, po zgledu mogoče. Ampak stavim, da veliko grših decov jih osebnostno prekaša, ampak babam to dol visi. Spale boste z vsakim, četudi je bivši pedofil, posiljevalec ali kaj podobnega 😁😁

Moški, kar brez sramu in odkrito priznajte, da ste ljubosumni nanj. Ima lepo izklesano postavo in točno takega lepega fanta si želijo vse ženske.
Tudi vi si želite biti lepi in privlačni ampak na žalost NISTE. Majhni, debelušni štofeljčki z odvečno maščobo pač niso zaželjeni pri ženskah. Namesto v gostilno,se raje včlanite v fitnes, kjer boste okrepili, učvrstili in lepo izoblikovali svoje telo.

Ženske, tudi od vas bi bilo pošteno in prav, da bi priznale na glas, da vas fant na sliki v resnici zelo privlači. Na žalost pa ve niste privlačne takim fantom.
Takim lepim fantom so privlačna samo taka dekleta, ki redno skrbijo zase in si ne dovolijo povešenih zadnjic, mastnih stegen in plavalnih obročev okoli trebuha.

Najslabše so ženske srednjih let, saj se ravno one najbolj slinijo po lepih fantih.

A tale vam je baby face, čeprav je več kot očitno masculirana faca, sploh pa poudarjena čeljust. Tiste frocofacaste babnice pa so odrasle haha. Sanjajte. Je pa značilno za pedercine da se urejajo drugi za druge. Je bila raziskava, da je velika verjetnost če moški fitnesari, da je pedercina. Pri ženski pali samo denar pa si lahko tudi na invalidskem vozičkem. Se bodo zanjo urejali ja.


Da bi ti temu nastavil.


Da bi ti temu nastavil.
[/quote]

Vaš link

Vampek bo pravi. Ves nasmejan, odločen in s flaškonom v roki.
Lepotec je ves nakremžljen, stiska mišice, da ja ne bi kaj popustilo in za babo ga briga.


Lisica in kislo grozdje.


Da bi ti temu nastavil.
[/quote]

Ja je res. A si fouz mi bo prostato zmasirat. Ti pa boš svojo frigidno modeloval da ti da enkrat v pol letu in se to bolj slabo in posiljeno. Ti ga verjetno spricas na frocofasto Katie Holmes.

Ja je res. A si fouz mi bo prostato zmasirat. Ti pa boš svojo frigidno modeloval da ti da enkrat v pol letu in se to bolj slabo in posiljeno. Ti ga verjetno spricas na frocofasto Katie Holmes.
[/quote]
Lepo, da priznaš. Sanje so zastonj.

Vse je le stvar okusa, ampak ideal moškega je isti povsod: visok, čeden, močna brada in krepka postava, itd.

Deluje kar butasto, da okličeš nekoga za pedra, zato ker tebi osebno ni privlačen, mnogim ženskam pa je (ki niso vse 17 letnice!). Pravi moški, ja, po zgledu mogoče. Ampak stavim, da veliko grših decov jih osebnostno prekaša, ampak babam to dol visi. Spale boste z vsakim, četudi je bivši pedofil, posiljevalec ali kaj podobnega 😁😁
[/quote]

Nič ni “oklican” za pedra – to je tvoje napisano, tvoje mnenje…..

Pač taki sodijo v skupino materiala , po katerih se geji slinijo(te). Bistvo.

Jaz že nisem v tisti kategoriji, ki si jo ti navedlo, ker nisem iz kategorije “mnoge ženske”, tukaj pogrneš…… – (glej odebeljeno zgoraj) ker mi ni treba -prvič zato, ker se cenim in drugič zato, ker je moj mož zelo podoben prvemu od tistih mojih naštetih….. Zdaj pa glodaj in razpredaj še naprej pod svojimi multiniki – saj točno vemo, kdo si 😛

Se pravi so ženske lepotice ” lezbijke” saj tako lahko izberemo iz teh vaših odgovorov. Verjamem pa da za lepimi ženskami pogleda vsaka lezbijka.Kljub temu da smo si vsi zelo različni imamo vsi ne glede na spol ,vero,raso itd samo nekaj skupnega-VSI BI RADI IZGLEDALI NADPOVPREČNO DOBRO,ampak je to na žalost dano le redkim.In potem jih iz zavisti zmerjamo z geji in lezbijkami.

Nič ni “oklican” za pedra – to je tvoje napisano, tvoje mnenje…..

Pač taki sodijo v skupino materiala , po katerih se geji slinijo(te). Bistvo.

Jaz že nisem v tisti kategoriji, ki si jo ti navedlo, ker nisem iz kategorije “mnoge ženske”, tukaj pogrneš…… – (glej odebeljeno zgoraj) ker mi ni treba -prvič zato, ker se cenim in drugič zato, ker je moj mož zelo podoben prvemu od tistih mojih naštetih….. Zdaj pa glodaj in razpredaj še naprej pod svojimi multiniki – saj točno vemo, kdo si 😛
[/quote]če je tvoj mož podoben tistemu prvemu je povprečnega videza nič posebnega.

Ženske govoričijo eno delajo pa drugo. V povprečju so ženske v vseh aspektih bolj izbirčne kakor moški, pa naj bo to videz, karakter itd.


Jap. Najlepše moške pa ponavadi dobijo ženske povprečnega videza.
Večkrat videno.


Jap. Najlepše moške pa ponavadi dobijo ženske povprečnega videza.
Večkrat videno.
[/quote]

Zato ker so vse lepotice kur.be in cipe, evo zakaj. Najlepši moški bodo vzeli povprečne ženske, ker vejo, da jim bodo take zveste do groba.

avtorica teme odstranila mojo sliko..? Že tako mi ni všeč, ker so mi dlake pobrisali in obraz naredili otročji. In…ne, nisem gay. Všeč so mi inteligentne, postavne in samozavestne ženske. Čisto mimo ste sekali… Pa doktorat imam. In to ne družboslovni… 😉

potem če imaš doktorat?A misliš da se ti bomo zato priklonili.Še dobro da nisi napisal da so ti všeč lepe ženske,ampak samo samozavestne in urejene.Sploh urejenih je ogromno.

New Report

Close