Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Uf, uf….

Uf, uf….

Namreč – par dni nisem bila čisto aktivno prisotna tukaj, pa mam danes tolko za prebrat… juuuuj, in toliko sokov sem že precedila, da ne vem, če bom zmogla vse teme obdelat….
Rabim eno pavzo….
Bi sicer tudi kak pomočnik zdaj prav prišel, pa sploh ne bom vprašala, sem ugotovila, da se jih tu ne najde…. a ne, Tigrica?!

Mislim, da je tigrica šla v penzijo. Je mož nabasal domov, ko je ravno vadila ure jahanja. Žal.

;-)))))))))

nisi nič zamudila…mogoče en mal vlažnosti…pomočnika pa boš hitr dobila, ne dvomim…vsaj za besede…

lp

Ej, ti, mas kaj časa…. da z mano skupaj predelaš vso učno snov, ki sem jo tukaj zamudila????

Dobro si ugotovila. Tukaj smo vsi itak takšne stvari že zdavni dali skuz…
Sedaj samo čvekamo in filozofiramo (hehe, seveda, samo tukaj, na netu…)
Nič, tudi jaz počasi končujem za danes (šiht) in grem pogledat, če me bo kaj ženkica danes spet presenetila…mmmmmmmm

en lep, seksi, vlažen in topel pozdrav!

pol pa šibaj domov…pa kodrček pocartaj…ta pobarvan…
hehe, lep dan…

misliš mene?

Eh…
Kam sem pa tole prilimala?
Mislila sem na kakega dečka, veš….

hahaha, tu pa ne bom mogla pomagat…edin, če se potrudim, pa poskusim mislit z imaginarno glavo???

Bova jutri, prav? Šibam tut jaz počasi domov. Na palačinke, k me bojda pričakajo. Kot sem ugotovil, ko sem poklical na neodgovorjeni klic pred nekaj minutami. 😉

Poljub.

Potem pa imaš smolo, bi rekel 🙂

Smolo imam? Zakaj?

Sej je nimaš lunči. Vzemi si urco in boš vse predelala. Tam smo bili spet na tržnici in poskušali povedati nekaj. Nepričakovano izrečene besede niso našle poti do tapravega centra v tistem nagubanem organu pod lasmi, tako da je ostalo samo pri opisovanju Plečnikove tržnice. ;)))

Mogoče so pa našle tisti center, samo, saj veš: tri kroge!
Poljubček – kam že?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Na ustnici bo dovolj lepo. (za začetek)

Poljub na usta je najlepši, najslajši – lahko je nežen kot sapica, lahko te zaduši.

Hm, poznaš tole:

ljubezen se začne s pogledom,
ohranja s poljubi,
konča s solzami.

V kateri fazi si?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Če me sprašuješ po forumskem življenju, potem sem še pri opazovanju, gledanju, presojanju … Všeč mi je tukaj.

Oh, kolkr te berem, si že močno v poljubljanju. Le pazi se, da te ta poljub ne zasvoji, da ne postane strasten, zahtevajoč

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Naj le bo strasten. O preveč zahtevajočem sem tudi razmišljal. In ravno pridevnik je odveč.

Ravno ti pridevniki, presežniki, nam občasno delajo preglavice. Se mi zdi, da jih preveč poudarjamo, preveč podrobno opisujemo. Naj bodo malce zakriti. Lepo je odkrivati, počasi, tančico za tančico.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Kajne. Res pa je, da včasih prav paše brezglavo pasti željenemu v objem. Ma ne morem reči v objem, ker gre bolj za želje kot kaj oprijemljivega.. In ne napeljujem te zdaj k iracionalnosti. Pikica. Ti kar lepo počasi. Če ti bo všeč, zna biti “konec” izredno lep. 😉

Pasti v objem……željenemu…..lepo.
Samo, najprej mora postati zaželjen. Saj veš, me ženske padamo na lepe, nežne besede, poglede, objeme. Hard variante na začetku odbijajo, no, občasno mogoče kakšna paše, za poživitev krvnega obtoka. Pri nežnih variantah pa delajo mravljinčki tam nekje.
Poljubček – kam že?

Sneg je,
glej zunaj sneg je……

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Glej pa še res je. Bol ohrn je tole vse skupi. Naj ga nanese na smučišča, da bomo premikali boke še z drugačnimi nameni.

Komu se pa da pasti v objem? Lepe, nežne besede, pogledi in objemi pridejo v poštev samo, ko se dva ptiča srečata. Še posebej to velja, ko ptič ponudi svoja krila, ptičica pa brez zmrdovanja sprejme ponujeno. Nežne bede pridejo na vrsto pod zavetjem puhastega perja. Tega pravi ptič nikoli ne pokaže takoj! Lahko sta golob in grlica ali pa vran in vrana. Vsi imajo krila. Če ptičica ne utegne v določenem času zaključiti, da lahko dobi oboje, se ptič umakne. Zakaj bi vsaki, ki prileti mimo pel serenade?

diskretni napisal:

Glej pa še res je. Bol ohrn je tole vse skupi. Naj ga nanese na smučišča, da bomo premikali boke še z drugačnimi nameni. Komu se pa da pasti v objem? Lepe, nežne besede, pogledi in objemi pridejo v poštev samo, ko se dva ptiča srečata. Še posebej to velja, ko ptič ponudi svoja krila, ptičica pa brez zmrdovanja sprejme ponujeno. Nežne BESEDE pridejo na vrsto pod zavetjem puhastega perja. Tega pravi ptič nikoli ne pokaže takoj! Lahko sta golob in grlica ali pa vran in vrana. Vsi imajo krila. Če ptičica ne utegne v določenem času zaključiti, da lahko dobi oboje, se ptič umakne. Zakaj bi vsaki, ki prileti mimo pel serenade?

Ja, puhasto zavetje paše. Lepo se je stisnt v tisto varno toplo vdolbinico, če jo nekdo ponudi.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close