Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Uf, zakaj je nogomet boljši ….

Uf, zakaj je nogomet boljši ….

uh, svinjarija):

KAAAAAAJ????

okej, kaj pa ugor? Ta je šele dober. Ali pa mladi morski pes? Zdaj sem spet na morskih ribah.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

KAAAAAAJ????

okej, kaj pa ugor? Ta je šele dober. Ali pa mladi morski pes? Zdaj sem spet na morskih ribah.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

PA SAJ NISEM DVAKRAT KLIKNILA??? Bemti, zdaj me pa še net zajeb…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ne net, ti zajčka zaj…..:)))))))))
nočem ugorja, pa morskega pesa):

Mogoče brancina, a ?

brancina? Samo, če bo zajček potem naredil brancina v soli in me povabi na pojedino.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Zadnja možnost….Orada !

oki moram it, čau!
pa lupčka..

Ja, pol pa dve ribi prinesi :)))))))))

Pridem še jaz, prinesem lignje in tržaško
omakco, pa hobotnico, joj, veselica bo,
veselica z morskimi sadeži, jap, jap, jap,
zdaj pa že malo poplesujem tuki po stolu,
pa bomo naredile tak žur, do zgodnjih
jutranjih ur, pa same ribice, pa dobrote, pa……….. jap, jap, jap, joj, joj, jo, pa še praženga krompirčka, pa poleg ribic krompirčka z blitvo, pa domačega črnega kruha poleg škampov v buzari, pa črnega merlotka ……
bemtiš, babe, mi že slina teče (upsa, kam pa ???)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jest tud grem.

pa pa

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Mariči, za besedo te bom držala.

Že muca me je z jagodami podrla, na, zdaj pa še ti. Morski sadeži…mmmmm… tržaška omakca…mmmmm… TO MI DELAJ!

Lili gre domov,

pa pa

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hej zenščine kam ste se razbežale..juhuuuu najboljša je škarpena.njamssiiiii Muca je tud danes za kosilo papala ribicooooooo..pa kromprcek na putrčku..pa blitvo za stare za tamale pa špinačko..juhej!! he zdej pa čez še jagode mlatim mmmmmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, ja jaz moram zajčke raztalat :)************

Oki kar raztalej jih..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A TLE TUD SAMO FUTR ? A NI TEMA NOGOMET ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

heheeeh ja ud od fuzbala k futru!!
Kaj si pa ti našpičen kaj?
Prid te bom mal pocrkljala..heheheh a bi mal jahodk..aaa???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mater sme prav boga,kot tist naš levče..matram se pa matram..pa vabim pa crkljam..pa nč mišon je trmast ko..hudič…hihihihhihhi

lupčkaaaaaaa za mojga mišončka,ki se ne da..muca ma pa take najraje..mmmmmmmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, poletje ni moj čas, je tko vroče, da se mi ne da nč počet.Čaki, da pride jesen, pa zima, pol bomo pa raztural.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

:))))))))))))))))))))))))))))) CCCMMOKKK!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))))))))))))))))))) CCCMMOKKK!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, ha, ha, ah, ha, ojej, ojej, ojej, mene bo
pobralo!

Ma kaki nogomet, mišon, na tej temi bi nej bil
….. seks, seks skozi nogomet, ja, pol smo pa
vse lačne in ker gre, baje, res samo baje, ljubezen skozi želodec, se zadeva sprevrže u futr, tko ti je to. Tisti moj dvomljivi “baje” je pa zato, ker si pri prenažrtju človek seksu prav zares ne more več nadejati in, ljubezen gor, ljubezen dol, s polnim želodcem se lahko seksa samo še v mislih. In dedce dobro futrajo tiste babnice, heh (zdaj pa pride do izraza tista moja zlobna zlobnost zaradi zlobe v zlobi …….), ki žlobudrajo o seksu kot o …….. ojej, oje, ojej, PRAŽENEM KROMPIRJU, ha, ha, ha, ha, ha!

Tko ti je to, viš mišonček, tko. Nafutraj ga, dedca, pol pa spat z njim. In če imaš še srečo, da se nafutraš sama, da prej zasmrčiš, kot dedec, pol imaš nebesa že na zemlji, kajti ne slišiš niti sebe, niti njega in spiš …… spanje najpravičnejšega!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma muca mucasta, a teb zmeri dvakrat, a? Prej se
je Lili tolk razpištolila, kar slišala sem jo, ko je godla
in se jezila: Ma saj nisem dvakrat kliklnila, kva je zdej to?
Heh, zdej pa ti. A si ti dvakrat kliklnila, ali ti je kar tako
dvakrat prišlo?

U jebeliga, kaj sem jest dons, e ….., e ….. kva že, dejte, pomageje no, kva sem že dons?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja.. Jani je bil res v Poreču.. neki je na koncu namočil.. pa ne bi zdej o tem.. kaj :)))) drugače pa je danes mene močil… švic :)))

Jani se oprošča ker ni sporočil svojega začasnega bivališča za danes.. ampak, je blo vse tko neki na brzino :))))

Po moje si ti namoču majco ino jezik, majco v švicu,
jezik v piru!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close