Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Uff moje noge….!!!

Uff moje noge….!!!

Bolijooooooooo bolijooooooo..help!!! masaža!! Help

res, ful seM utrujena ,zmanjkalo me je za eno urco,ko sem otroke popedenala in spravila spat! Matr! K seb ne morem prit,pa tooooooolk velik dela še imam…Kaj naj? Kaj predlagate!
Kaj nardite,ko ste na full utrujeni?
mam ubitačan delovni turnus…do petih visim v službi,danes sem direkcion letela z svojimi otroci ven,da ulovimo tazadnje žarke sonca pred nočjo…(nabirali zvončke)…potem leteli v trgovino po špecerijo..uh komaj sem še spravila skup večerjo,jih uredila za spanje..No potem me je podrlo..tempo tempo je le prehud te dni! Kaj narest!

kJE SIIIIIIII red bullllllllll???!! rabim krilaaaaaaaaaa!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca glede na tišino tukaj na forumu verjetno ne pričakuješ jako pametnih razprav, pa vendarle… kaj nardit… če se ne motim, ženska sam ne more met otroka… mora bit še mal dedca zraven… in če ta dedec že ne popedena otrok, pol nej vsaj zrihta špecerijo al pa večerjo al pa kosilo, al pa kej podobnega, al pa naj na koncu koncev nardi vsaj eno orenk masažo…. ker.. ženske pa vsega res ne morete no 🙂

muca, proti utrujenosti se je najlažje boriti z spanjem 🙂 čeprov dela ostaja takole zvečer… jutri je še en dan

ma sem brihten zdejle a ne 😉

heheh mi je všeč tole tvoje pisanje…

Ampak moj dec..drugo poglavje..nebi tuki o njjem…
Uh kuhanje deveta španska vas….pospravljanje še večja francoska vas…
Danes je reku jest ne grem z vami (podpnapis..ma a si nora bom jest po zvončke hodil..)
V trgovino gre samo po max..3 stvari..Sej itak nč ne rabimo!!

Poleg vsega tega..naka si masaže sploh ne želim..Ne od njega itak pa sej veš nimam časa…
heheh ko ti takole pišem,sama prhajam do zaključka…menjaj moža hahaah.nemogoče je mogoče…To je jelovica!

ma da bi šla spat Ni govora! Jutri je spet šola..tamala ima športni dan..(reci in piši pripravi to in ono..Potem tamali rabi en teglc,češ da bo posadil rožico za mamico v vrtcu! Jep..še v kevder se morem zapodit! Ma da o kuhinji niti ne govorim,kaj vem kaj so počeli..ampak vidim ko da bi bila eksplozija piskrov…po tleh poprava svinjarije..Jep še kakšna šapa psa se vidi..Ma bo treba pomivat..:ejj če grem zdejle spat,potem uje bolje,da me jutr ni domov v tak svinjak…Aja pozabila,da imam dva sušilca suhih cunj..reci piši peglat bo treb! ejjjjj pa ugani še neki..Jutri ob petih bo muca auf…Jep..Ljubim Živlenje…Bemti a so to moje sanje?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne muca to niso sanje 🙂 to je.. nightmare.. vseeno.. želim čimprejšnje dokončanje vseh današnjih obveznosti, pol pa… spavanac 🙂

Lahko noč muca pa zutri ob 5 nasvidenje :))

Nočko jani..lepo spi……Ejj počasi bo,,prhajam k sebi….če nau pomagl pa frišen luft!Jupie….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca muca….nisi “prečitala” Janija….pa tako je med vrsticami lepo napisal, da bi ti rad zmasiral noge, noooo :)))))))))))

hahahahahaha KULLL:)))))

Bi blo pa treba bližje prit potem,,,tkole na daleč nevem….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sej sta oba na podobni zemljepisni ej…da ne rečem Gorenjske matere otroka ker ne bi čist držalo ne :)))))))))

heheheh ti si pa za štose..hej to ni smešno….
jani je bolj pameten pa bo pomasiral tisto kar ima doma….:)))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca!
saj ti si pa kot moja žena!Verjetno možu rečeš,da ne moreš,ker si preveč zmatrana,najbrž?
Dej poseksaj se,ker takega relaksa ne da niti 100 ur fitnesa!
Sp
P.s.: oprosti,sem tu gostujoč iz spodnje kletke,kjer so vsi na terenu..

hahahahah Kullll!
da ga še posesksam..bemti! še ta luksus…
Ejj če je tak “cepo” pa on mene ne…he da še to jest uštimam..ma sej bo brez tega tud za preživet!!
HAHAHAHAHAHAh je pa dobra tale……..

P.s. A verjameš da mi tud do seksa ni..:((( Sory….s m ko cunja..suha na dnu morja…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca!
Pred leti sem imel sodelavko,ki je vedno govorila:suha ,kot moja pi*ka!
Ne vem ali ima to kaj povezave,vendar mogoče pa res?
Sp

heheh ne suha je le primerjava z utrujenostjo…

Drgač s tem ni blema…
:))) heheh ampak kaj si me nasmejal..kar frišna postajam…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj drugače sem pa bolj zatežen,veš!
Malce mi je še nerodno tu na vaši gmajni,sem le bolj domač pri naših,spodaj v kletki.
Sp

ma ne no super si..ma ko da te ne poznam..Ti kar relaks..sprosti se…sej smo drugače si zlo blizu..Mi tukaj..vi tam….povezuje nas itak neka podobna nitka….

Ti kar po domače…..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Če bo po domače,hja potem moram prvo ženo spravit spat,ljubici sporočit naj ne emailira,našim puncam lahko nočko zaželet,hmmmm…pol je pa že pol noči mimo 🙂
Sp

Heheh maš drene..vidim..pa vse porihtaš,kot je treba! Mislim so vse zadovoljene..Oz..ti tudi?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vsi(e) zadovoljeni(e),razen mene.Na koncu :-((
Sp

Ojej..pa kako zdržiš…če ni tiste obojestranske zadovoljitve..bemti viš potem je takoole..Kot jamram jest! Ma midva sva potem podobna božčka kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj naj ti rečem?A ti naredim preslikavo?
poročen jaz-poročena ti
dva otroka jaz-dva otroka ti
kup problemov jaz-kup problemov ti
nezadovoljen-nezadovoljena
nepotešen-nepotešena

naprej pa lahko sama nadaljuješ!
te še ne poznam zadosti,sorry!naše punce spodaj bi že planile v smeh..
Sp

Pa še nekaj!malce me moti,da tu na vaši gmajni operirate z izmišljenimi e-maili.
V naši kletki so vsi e-maili pravi!
Sp

hehehheh kruta resnica…..
ma dosti! Nč ne vidim..nč ne slišim..
oja smejim pa hecam se pa rada jep!

Aja si pozabu…mlada jest-mlad ti….
rada živim in uživam…predpostavljam da tud ti…
itd itd do zlate medalje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojej ma moj mail je resničen..oz ga poznajo vsi….Kaj ga rabiš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hmmmmmm!
Ti že mlada,to ja,jaz pa..eh,relativno!
Rad sem začel živeti in uživati…na drugih osnovah,kot do zdaj!
medalja?
Pha,dva metra globoko en meter široko..tko poje Smolar!
Sp

M ajaaa….mlad ja..kaj pa!!!
Sicer pa zrel moški..itak nad vso mladostjo zame seveda:))))

Ej zdejle grem pa malo ven..na luft…pridem nazaj…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close