Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Uff moje noge….!!!

Uff moje noge….!!!

spreverženc…. :))))))))))))))))) upam da je blo danes kej drugač kot že toliko let :)))))))))))))))))))))

heheh ja blo…sem šla spat ob pol 3..pa do malo manj ko 6 luksusz!! heheheheh

zdej sem stala pod ledenim tušem da pridem k seb! če mi kava ne pomaga..bom pač blodila na okoli ko mesečnik1:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne Jani!saj ne rabim!Samo,kot sem že rekel,mi ta spodnji jih imamo resnične.Pa me je pri vas malo zmotilo to.
Kaj ste pa imeli eno sranje,da nimate več pravih?
Sp

Zdaj,ko to bereš ne dišim več,khmmm…po spermi.No malce mi je pa nerodno;-)
Sp

je blo eno leto nazaj, ko so nekatere osebe začele dobivat nekakšna grozilna pisma… od osebe ki se je pojavljala tukaj gor… in takrat so predvsem ženske zamenjale svoje maile, spremenile nicke in tako naprej 🙂

lep dan!!!

Hvala za svarilo!Spodaj pri nas so vsaj do sedaj sami normalni(he,he) ljudje zato še ne delamo panike.
Sp

Evo še pismo tebi moj mladi prijatelj !

Ti dobro veš moje mnenje, tudi veš dobro moje razmišljanje, in glej povem ti tole. Kar takole javno…neki…ostalo na mail..

Sem , bom in to z veseljem ostala tvoja prijateljica ! In ja, namenoma se ti ne javim .Ker so stvari , ki so take kot so…..

zajček se rad pogovarja s teboj, se smeje , tudi šali…in to je vse.
V nekaterih stvareh sem se motila , ja , tudi tastari se motimo :)) in oki glej greva tole na mail !!!!

New Report

Close