Najdi forum

Splash Forum Koronavirus ufff kako so se zamastili slovenci med korono ;)

ufff kako so se zamastili slovenci med korono ;)

Prav neverjetno je, koliko debelih slovencev je. Sedaj ko je vročina udarila, ne morejo več skrivat ;). Najbolj žalostno je pa videt zamaščene otroke, osnovnošolce z trebuhom,..

 

fajn žrete ameriški junk food a slovenci ;))

Tudi jaz sem žal med njimi in nič še ne kaže, da se bom prijela v roke. Mater sem besna nase.

Odgovor na objavo uporabnika
phehehe, 22.06.2021 ob 14:43

Prav neverjetno je, koliko debelih slovencev je. Sedaj ko je vročina udarila, ne morejo več skrivat ;). Najbolj žalostno je pa videt zamaščene otroke, osnovnošolce z trebuhom,..

 

fajn žrete ameriški junk food a slovenci ;))

 

to delajo pa burgerji na vsakem koraku, kebabi, pizze in ostal šrot + sladkane pijače

 

odvisno kje se sam gibaš. Okoli mene so pa sami suhci in natrenirani.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 22.06.2021 ob 14:52

odvisno kje se sam gibaš. Okoli mene so pa sami suhci in natrenirani.

Tudi okoli mene. Vendar živimo v mehurčku, boljše naselje, bolj premožni in osveščeni prebivalci. pa tudi sicer se ljudje gibamo nekako v krogu podobno mislečih / živečih. Se pa bojim, da ima avtor prav. Slovensko povprečje postaja žalostno, zelo. Še posebej pri otrocih:-(

 

Bodo že podražitve hrane naredile malo reda.

GET THOSE CARBS INSIDE YA MOUTH YU FUKING BITTCHH MCDONALDS IM LOVIN IT

..in kaj ima zveze s tem (samo) hitra hrana, visek si rpedelas že samo z vec zauzite hrane, ne pa le če ješ nezdravo…

Odgovor na objavo uporabnika
Ahmm, 22.06.2021 ob 17:31

..in kaj ima zveze s tem (samo) hitra hrana, visek si rpedelas že samo z vec zauzite hrane, ne pa le če ješ nezdravo…

To je res. A s hamburgerji, čipsi, čokoladami pridelaš višek hitreje kot z ribo, korenjem in zeleno. Ob delu od doma, kjer je hladilnik in omara s prigrizki non-stop na dosegu, ob zaprtju družbenega dogajanja, ko je kavč bolj zaseden, ob katastrofalni pomladi, ko se je ob vsem dežju mal težje spraviti na hrib ali na kolo, skupinskih telovadba ni bilo, za samostojno doma pa ni dovolj samodiscipline, sem tudi jaz pridelala par kg :(. Itak na nepravih mestih. Upam, da jih sedanji običajni tempo življenja spet oklesti

Mek je pač comfort food – psihološko tolaženje manjka sreče in zadovljstva, ki jo premarsikateri Slovenec zapolni s tovrstno hrano ali pa alkoholom v zadnjem letu.  Ker taka hrana najprej sprošča dopamin, serotonin v možganih. Sad, but true.

Zavestno ne hodim v te Meke že cca 6 let. in jih prav nič ne pogrešam. Od takrat imam tudi določene AI v mirovanju.

Sem pa v času korone lepo fit; zdravo živim in se nedžankasto prehranjujem ( predvsem ne jem pri nas street fooda) – ok bi ga pa z veseljem na Tajskem, Japonskem, pa v kakšnem Libanonu, Grčiji.

Yea, zdajle bom dva dni z veseljem zrla hamburgerje… I love it… jem majonezo, smetano, maslo, margarino, skratka vse kar ni zdravo in redi… imam pa 168 cm in 58 kg… Okoli mene so ljudje, ki jedo izključno zdravo, domačo hrano, nobenih E-jev ipd. Imajo pa na mojo višino enih 50 kg več… Vse okoli 80 do 100 kg… širši kot daljši z izključno zdravo hrano. Ker razlika je pa v količini… Oni tiste zdrave hrane pozro za tri prašiče, na dan količinsko toliko kot imam jaz za cel teden, če ne več. Žal, važna je količina hrane…

New Report

Close