Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek uganite kdo se je pozdravil :))))))))

uganite kdo se je pozdravil :))))))))

Enga neokužnega cmokca vsem!

Pa Shaky,saj smo te že skoraj pokopali!Lepo te je spet brati!
Welcome back,prva liga!
Sp

Mi tudi tebe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Shaky, veš kaj, tole cartanje je bilo pa predolgo, upam, da si sedaj kot prerojena!!!

Cmoka draga moja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej, ne dam se jaz kar tako, čeprav ni dosti manjkalo:))))))
Povejte kaj se novega dogaja v kletki. Vidim, da imamo nekaj novih sotrpinov.

Nič ni bilo predolgo, po vseh pravilih bi morala biti še vedno doma, ampak si ne morem več privoščit, imam v službi norišnico, tako da vas samo malo pozdravim in šibam nazaj delat.

Nič ni bilo predolgo, po vseh pravilih bi morala biti še vedno doma, ampak si ne morem več privoščit, imam v službi norišnico, tako da vas samo malo pozdravim in šibam nazaj delat.

Hvala Štumpi!

Joj, si pa tole tako uradno napisala…no okej..pa bodi pridna in šibaj nazaj delat! Ampak cmoko na lička pa dobiš kljub temu, bom vsaj jaz malo bolj domača;)!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pozdravljena, dragica. Upam, da si svoje sovražnike posula z bacili…:-)
Ja, kletka se je morala malo povečati, pa smo sami pridni, veseli, lepi itd notri. Čvekamo čisto po starem, zdaj pa vidim, da bomo spet kompletni. Pa boš najbrž imela tudi ti kakšno svežo, novo temo za vse… Imam prav?!

Cmoka na lička, Shakirca.

ojla….a z ritko pa že lahko mešaš…..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kam si se skrila :)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

New Report

Close