Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ugašam lučko…..

Ugašam lučko…..

Kot novorojeno tele… ker ni nikogar daleč okoli… ker tale forum sameva……. štrom pa je drag, ugašam tole lučko in vam vsem skupaj želim…. Kaj? Aja :))))) lepo nočko, pričakujem pa, da bo danes zaradi povečane prisotnosti burje kovtrčke razmetavalo… da jih bo težko krotiti.

Zato pozor!!!!! Da se ne bi prehladili… se orenk zavijte v kovtrčke :)))

Koštrunček vam vsem želi eno full lepo nočko!

Kar v temi……tudi tebi sladke sanje, upam, da polna luna ne bo napolnila energijo, temveč jo sprostila.
Lahko noč
paty

paty

Ej, koštrunček, oči se mi zapirajo, lezejo mi skupaj,
misli mi počasi, čisto počasi odgrinjajo odejo, rjuhco,
truplo mi lega na hladne rjuhe, moje telo zastoka od
samega užitka, ko ga položim v vertikalo …………. eh,
bog ti polončkaj no, ker ugašaš lučko. Miže in v temi
bom šla po stopnicah in se potopila v prečudovit odpočit zdrav lunin sen ! In jutri znova …… vstajanje, tuširanje, pometanje, pospravljanje, vdhi svežega zraka, nemoten pogovor s kosom v bližnji lipi …….. in delo, ki ni nikoli, ampak res nikoli dokončano!

Lepo sneno nočko, obdarjeno s krepčilnim spancem in blaženimi sanjami! Sajjajte o praznikih, ki se začno jutri, sanjajte o lepem sončnem vremenu, ki nam bo naklonjeno, o cvetočih forsitijah, o svatbi ptičkov ……………

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne še ugasnit, prosim, jaz še ježka čakam ! !

Oj Koštrun,tud od mene nočko lepo…uh tud mene noge komej nesejo..jutri je pa en zahteven dan.Pekla se bo potička,kuhalo meso,delala prata ..kaj naj rečem vsem skupaj veliko,veliko dobrega..Sej s ponedeljkom gremo pa itak na dieto..heheheh
No ja kakorkoli lepe sanje vsem,naj vam bo noč dolga.In jutro v katerega se prebudite najlepše od celega dneva..Lepe sanje in piham lučko pih,pih,pih,piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhh,piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhh piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih…pa Lahko noč! čE TE BOLHA PIČ PA KR POKLIČ…..

eN KOŠTRUNSKI LUBEC ZA VSE *§*§*§*§*§*§

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala, zajci, ti pa res poznas moje navade in pocasnost! Ja, zdaj bom spet jaz lucko ugasnil in poiskal tebe kar z baterijo..

Ej, vsem Tjavendanovcem zelim lahko, mirno in sploh najlepso noc! Ta najbolj vrocekrvnim pa mokre sanje, hehehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Nočko !

Dobro jutro, prijateji!
Koštrunček je ugasnil lučko, paty se prav tako držala
za stikalo lučke, ježek se je pofočkal, zajček je nekam
hitro sinoči položil tačke od sebe v svojem brlogecu,
jaz pa nisem imela komu potem pravljice brati. Ja ja,
strah pred jezo nadrejenih je res pritisnil vse ob tla.

Nič ne de, prijateljie, evo vam laternice, prižgane!! In ker je danes veliki petek, ga bomo skušali preživeti kar najlepše, v kar največjem pričakovanju in sanjarjenju o tistih nepozabnih lepih doživetjih, ko smo bili še otroci in tako nestrpni, ko smo čakali pirhov, potice, ko smo smeli v soboto k žegnu in smo kukali drug drugemu v košaro, kaj je kdo prinesel, ko smo vsi srečni v nedeljo v stali in ko so nam domači na mizo prinesli žegnani zajtrk.

In nas učili, da je dobro res dobro le takrat, kadar vanj verjamemo, kot pravi Z.Modrej:

“Če dovolj verjamemo v dobro, potem bomo bolj pozorni na tiste znake, ki kažejo na to, da se to dobro uresničuje. Tako krepimo svojo vero v dobro; tako pripomoremo, da se to dobro tudi zgodi. Če pa k temu lahko pridamo še svoje zasluženje ali pa pokličemo kakšnega ljubeznivega zavetnika, da na pomaga, potem gre dobro že lažje.”

Torej, prijatelji, dovoliti si verjeti in v mislih se pobotajmo z našim zavetnikom. Zagotovo nam bo s pomočjo vsega naštetega prijetno in lepo čez praznike in zagotovo jih bodo naši otroci tudi imeli za svoje, za nekaj lepega, za nekaj, kar morajo tudi sami ohranjati vnaprej. In zagotovo bodo tudi naši otroci našli svojega zavetnika in verjeli v dobro – vsaj vsake toliko časa in vsaj ob tako lepih dnevih!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja…. berem ježka…. paty, muco, zajčka, marijo….. kolk ste vi vsi lepo zmatran bli…. Lepo, da ste tolk hitr šli ajat… zdej pa je čas da se vstane, a ne Marija… Aja, Marija je zdej pod tušem…..

Eno fantastično jutro vsem skupi… po teh nočnih ….. sanjah :))))

Kuštrunček

Joj, zamujam !
Jutro, prijatelji moji. Vsem in vsakemu od vas posebej, en velik poljub!

zajček

Koštrunči, jutro tebi tudi.
Zmatrani ja, samo ne od tistega…..
vse to čakamo od tebe :)))))))))))

Tkole. Zdej je treba lučko užgat !
Pa pižamce dol, oblekce gor, pa na delo veselo ):

… zajček, res, da imajo kuštrunčki ponavadi več ovc pod svojim okriljem, vendar menim, da to bi bilo pa vendarle preveč….. Kar vse? Uuuuuhhhh…

Kuštrunček razmišlja o odstopu….

Z Janijem sva pogruntala tegale:

Vratio se ciga iz Prvog svetskog rata. Jedino on u celoj mahali dobio
orden. Pitaju ga ostali cigani kako je dobio orden. Prica ciga:
* Posalje me vojvoda Stepa u izvidjanje. Znate, to je u vojsci
najvaznije. Prodjem ja kroz jednu sumu i izadjem na proplanak. Kad tamo,
Austrijanac. Sta cu, kud’ cu, nisam mogao da se sklonim, nego izvadim
sablju i odsecem mu nogu…
* Sto bre, nogu? – pitaju ga drugi cigani.
* Pa glavu nije imao…

Kuštrunasti pozdrav!

Koštrunček, menda nekje, v hišnem redu lepo piše:
” Nikoli ne vrzite puške v koruzo ” ! Dijo, mijo, pa menda je ne boš pobrisal, kar tako…..

O ne, to pa ne….. Koštruni smo orenk trmaste osebe, torej…… Ampak, vendarle ostaja trohica dvoma….

Kuštrunček se še vedno sprašuje…..

.. … ali bo zmogel, ali ne ?
Seveda boš, koštrunček, koštrunasti……
zakaj strah in dvom, ko pa ne bo nič hudega :))

Vse dvome in strahove je zajček odpihnil v trenutku. Hvala zajček!

Koštrunček se že neznansko veseli :))))))

Vse kar je, je to, da mi moraš zaupati. Pa ti nikoli ne bo hudega. Nikoli ne bom zahtevala od tebe nečesa, česar sam, ne bo hotel :)))))))))))))))))))))))))))

zajček, ki je danes smotan!

helouuuu :)))))))

Koštrunček je po mokrih sanjah …
zajček je pa smotan …

hmmmmmmmmm 🙂

evo … neki za nasmejan dan … naj se koštrunček spusti na realna tla :))))))) in počasi neha mokro sanjati … in naj zajček nabere veliiiiiiiko sveže energije … baje da prihajajo prazniki, ko boš še kako rabila vso to energijo .. zajči 😉

seveda lep dan tudi vseeeeeeeem , ki tole berejo 🙂

čau,

B.

ajaaa .. evo link :)))))

http://www.warriormilkmaid.com/HTML/Factsoflife.swf

Haj, Barrbi !

Lepo barvasto……
Domiselno…………
Poučno…………….

No, saj kaj tekega je za pričakovati od dr. B. Široko znanje in razlaga.

zdaj pa manjka link ” erotic nigt ” ali kaj podobnega…..

uf, zajček, kaj pa govoriš, ti, ti !

Ej, folk, tko je ovaj, se mi ne da gruntat kdo je runo oblekel.

Brusi, ej, danes si moj. Nikitke ni, pa ajde punce navalimo nanj….
Koštrunči je pa un k ni šu s tabo u plenico.

:))) plenico :)))

Ja, u plenici so bili smučarski skokovi, ha, ha, ha….

New Report

Close