Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ugašam lučko…..

Ugašam lučko…..

Zajči hvala.

Malo sem ga imel na sumu, samo potem je nekje hudič napisal, da se je pogovarjal z Janijem, pa sem narisal križ čez. Viš,…….

Ja, danes sem prav svoboden, ko ni šefice, strela jasna.

Jo moramo malo pripravit do kolcanja, takole woodoo varianta

No, kaj pol ??

Ja, dr.Z, bi se pustil pregledat, bi se, če boš ti stavkokazila.

hej hej … sej tisti brez koncesije nč ne štrajkamo .. zdej smo prav veseli .. je čakalnica polna, polna :))))) dela čez glavo 🙂

ane Dr.Z.

a niso bili v Planici 🙂 … se vidi, da sem že skor gorenka ane :)))))))))

Seveda, sevda, kar naprej !
Komaj čakava takih mišičastih pacientov, ki veliko prenesejo :))))))))))))

Planici, seveda, to je slabšalni izraz.
Pravilno se izgovori – plenici :))

sem spet kej zamudila :)))))))))

pa še res je …..

Ej Brus man… ti svoboden, men pa tole odpira kot velikonočno šunko… bemti, da skor pozabim, kaj sem hotel…. Maš vse možnosti, da danes zadovoljiš vse te … potreb…..e ženskega dela foruma

Koštrunček ma težave z …. ogrado :))))

Upam, da bom prenesel čez praznike, ker moram bit fit do srede.

Dejte me gledat, bom zvečer ob osmih po televiziji. V sredo. Kanal A.

Ej, Koštrunček, kaj ne boš imel problemov, po neki sliki, ki sem jo dobil Marije, si jo slabo odnesel s tistim Kolpasanom, he, he….

Pa še mene si danes nategnil z Nickname……to, majstore.

Ma, nisi dosti.

Za zajčka je Planica slabšalni izraz, ji bom že pokazal.

Rober Kranjec je naprimer izjavil za Mars, da ga sedaj pozdravijo tudi tiste punce, ki ga prej še poznati niso hotele.
Viš, kako je dolžina pomembna, meni pa vse ženske kar jih poznam trdijo obratno.

Bruce man, ni bil moj namen kogar koli nategovati :)))))) (ma če odmislim… ampak to je pa že druga zgodba :)))) Sta pa imeli Dr B in Dr. Z kljub zdravniški stavki obupne brobleme zadevo spraviti v normalno stanje.. ker tisto pripetje je namreč zadevo močno povečalo in podaljšalo, zaradi česar sta morali potem uporabiti vse svoje spretnosti, da se je zadeva povrnila v prvotno stanje. Glede na to, da si najavljen na pregled, ti priporočam veliko pazljivost, ker zna biti, da se podobne težave pojavijo tudi pri tebi!

Koštrunček ma zdej mir s težavami :)))

heheh sam da e nauta odkraužlale..to bi bil greh!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Škoda, ker je čebelica odsotna, ker bi lahko precej pripomogla k temu.

Namreč, če bi me pičila na pravo mesto, bi zelo oteklo in otrdelo, potem bi me morale pa še une dve privatnice zdravit, da bi splahnelo……

Daj nam Bože muka ovakvih.. :))))))))

Kwa pa je takrat….na kanalu A..a si v ekstra magazinu??? Z ekstra……………hahahahhaah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, čekiri kak spored, a ne……

čaki, sej še unega nisva k sebi spravli.
Daj greva ga z grifom gor spravt !
Naj vidi hudiča v beli haljici !

Končno, končno Brusi, ga bom le videla :)))))))))))))))))))))))))))
Hvala ti !

heheh jest sem ga pa žeeee..in to zelo od blizu..jep pa še lubčka sem dobila..lalal šlika pec,šlika pec..kaj te pa ni blo takrat..hahahaha ampak vseen jupiiiiiiiii bom gledala ekstra program ektsra BRuSKA!! haha yesss

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

potem jih pa zgleda ne poznaš dovolj :)))))))))))))

zajči .. se bomo potrudili .. pa našli tudi kej takega :))))) kot imaš v mislih ti 🙂

zakaj pa ne … mal mravljinčkov se človek nikoli ne sme branit 😉

hehehehehe … koštrunc .. si ga že videl???

.. hudiča v beli haljici :)))))

uf, pa si se. Ko sva se z Bruskom dobila eno soboto, mi je dal tri poljubčke, ha, ha šlika, pec !!!!!Resnica !!!

New Report

Close