Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ugašam lučko…..

Ugašam lučko…..

Nazaj grede pa še tri ta dolge !

ha,ha, je, je :))))))))))))))

O, pismo rosno, zajček moj mili, sem si do vraga
pete obrusila, toliko tekam za teboj, tebe pa kar
odfedra, kamor pridem, je že samo še dim za teboj.
Zdaj te pa ima, za rep te držim in ti ga solim!!!
Ha, ha, ha, pismo rosno, kako dobro sem razpoložena.
Na, zajči, enega cmoooooooooooooočkaaaaaaaaaa!

Mariči

Grem zdaj gor k Andreji, da vidim, kaj potrebuje, če
ji lahko kaj dam!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

in … kakšni so občutki ?????

Ja, pa to ni naša A. veš.
Vseeno teci gledat če kaj rabi.
Ja, danes res laufam ko zmešana, sem pa tja. Tebi dolg odpišem te dni, ježka poiščem, da ga nadlegujem, muci pripopam cmoka, ostalim tudi, pol pa ne vem.Bom že kaj počela, ma saj ti pišem…

cmocke nazaj !!

U soboto, u soboto, cela vas bo pela,
vse do zore, vse do zore, ko se bova vzela,

Ko bo ura polnoči, pa se bova skrila
in morda čez leto dni, sinčka že povila….

+++++++++++++++++++++++++++++

(duet od Zlatkota Dobriča in Jelene Blagojević, da ne bo kdo mene obtožil )

Dolgi :))))))))))))))

.. greš z mano .. rolat :)))

.. mi samo še popapcamo, pa rolarje damo gor in .. gremooooooooooooooooooo .. na sončka 🙂

vsem skupi fuuuuuuuul lepo popoldne .. pa da ne boste spet tenstal tegale foruma celo popoldne .. bom zvečer vsa zgubljena sledila vašemu krohotu :)))))))))

lepo se mejte vsi skupaj … B. gre v Tivoli ….

psssst 😉 .. pa ne okol govort :))))))))

B.

Ja, se še učim, res je.

Samo, če se bi našel kdo, ki bi se rad učil na postih od tjavendanovk, potem je nevarno, da bi revček prej wjdu, preden bi kej res probal :))))))))

Mislim, ker ste res divje :))))))

A, je-li, šta ti to dođe – Tivoli?

Barbara, rolaj se še namsto mene, ker meni se
rola kar samo od sebe, ne rabim rolerjev. Ko pomislim
na to, da bi se dala na rolerje, me zlomi smeh, ma kaki
smeh, krohot, ker si ne morem predstavljati sebe na
rolerjih s široko razkrečenimi nogami, ko ne morem
nikamor in me zviška ubriše na tla (z rokami), z zadnjico
u luftu in v strahu, kdaj se bo moje truplo popeljalo
naprej! Heh, to zame ziher ni, je pa seveda kakšen
dober pežo zame, pa kakšen čudovit angelček tudi,
eh, kaj bi govorila, za “zlata dekleta” so le bolj ziher
reči, rola se jim pa tako ali tako že samo od sebe.
Torej, uživaj, uživaj in še enkrat uživaj in lepe praznike.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Barbara…………….
Božanski !

Menda sva se midva tudi nekaj dogovarjala v tej smeri , a ?
Povej po pravici !

Ne morem it rolat danes.
Bu šla čolnari t s teboj ! bo šlo en dan ?

Seveda, bilo je že dogovoreno, potem sem te izpustil pri enem naštevanju folka, pa si preklicala. Samo, potem se mi zdi, da si preklic spremenila v samo veto. Saj imam prav, a ne?

Mi pa ni ušlo, da me je una šefica divja Goriška neki dan nazaj izpustila iz takega naštevanja. Ji bom že pokazal. To samo zato, ker me ni bilo.
Ko sem pa tu, mi pa ne da mrdat, mater…….

Ej, a se zajebavaš, al res?

Jaz imam kajak doma, pa nisem že dolgo mahedral po vodi, bi mi full ustrezalo, če bi se kdaj zmenili tudi za kak tak športni dan!

Na ko se jaz končno prikopljem do te gmajne… evo… eni rolat, drugi tekajo sem in tja… Še dober da ma moja miška kuglco…. se bova lahk rolala popoldne.. tuki okol PC – a

Če je kje še pravica…. eni ga biksajo, drugi pa delamo….

Koštrunček ma še vedno težave z netom :((((

hja….. hudiča še ne :))))) dr. B in dr. Z tud še ne… torej….. čakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :))))))

Koštrunc čaka tud tako priložnost

Bruce, važi, jaz sem takoj ZA. Se bomo zmenli, oki ?

Ja zajček, važi…. wild canyoning hehehehehehehe

Koštrunček počasi… pospravla.. ostanke po mizi in se pakira kuči

hmmmmm če dober premislim,jih je bilo tud več takrat hahah čaki..en,dva tri,štiriiiiiiii..-ta je bil mal dolg..hihi pa pet,šest.hmmmmmm khmmm a čaki sem se zmotila..eee vsega pa tud nam povedala..jaja bilo jih je več..Brusek pripravi se za novo porcijo..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kwa jr pa tale ograja pol..čaki a ti koga križaš..al kaj zdej..aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

samo Ti VOLI heheheheh vidva to v šifrah kaj a mi da nebi bili tolko pametni..heheh mozda bi i prošli pored nas..al…neče to tako lako!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

naj živi rafting..heheh tisti tesni kombinizoni..HAHAAHAHAHAAH pa tiste čelade yesssssssss hahahahah pejmo!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh bogi..nisi edini..tud jest sme mela goro dela..no zdej se je že malo obrestovalo.Po hiši tako lepo diši……mmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close