Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ugašam lučko……

Ugašam lučko……

Ker je ura… čas.. ko tukaj gor obvezno boravi muca .. zajček.. pa včasih ježek, danes pa tuki ni nobenga (orko dindijo.. a ste vsi… hmmmmmm :)), svečano oznanjam, da … UGAŠAM LAMPE! Tišin! Povečerje! Spavanje! Naj vam kovtrčki ne nagajajo preveč, oz. tisti ki so zrven vas pod kovtrčki, naj vam noč prinese sanje.. ki so sanje, da se reče sanje vse pa naj zjutraj prebudi veselo sonce, sijoče naravnost na … hmmmmmmmmm :))))

Koštrunčka Jani vleče spat, vam pa želita res eno najlepšo noč.. mirno in spokojno!

čau in se beremo.. v nedeljo zvečer, ali pa v ponedeljek zjutraj!

Ojla Jani malo spremembe pa le mora bit.Kaj bi stalno eni te isti viseli i tezili tukaj gor.Viš jaz sem vesela,da si prav ti začel ugašati lučko.Tudi jaz bom malo pripomogla k temu tako ,da vam …vsem skupaj zaželim prijetno mirno noč in lepe sanje…

Lahko noč Mišon,naj bo nočka polna jasnih zvezdic-utrinkov….

Lahko noč zajček naj te nočka poboža z najlepšimi sanjami…

Lahko noč Jani naj te sanje popeljejo v prelepo jutro in SREČNo na poti!!!

Lahko noč Mariči naj ti sanje stkejo mehko odejo, v katero naj te prijetno ovijejo….

Lahko noč ježek!!!V svojih sanjah ujami najsvetlejšo zvezdico na nebu tjavendana…ki sije le zate!!!In ti si samo njen…

Lahko noč Lili..naj ti spanček povrne z novim dnem zdravje in dobro počutje

Lahko noč Barbi,Nikitka,Brusko,Štumpi…naj bodo sanje preprosto lepe …..

LAHKO NOČ GMAJNICA!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uf, kako lepo za čitat, predno grem ninat !
Pa dodam, kar si nehote pozabila; medene sanje moji Čebelici !
Tudi tebi muca lepe sanje, stkane iz najlepših pestrih barvic mavrice…

In na koncu, lupčka mojemu ježku!

Nočko¨!

Veš kaj mi je bilo najbolj smešno Jani ( vem, da to pišem za tabo ), to, ko si napisal Tišina ! hehehe:)))

nice trip Jani !!
pa nočko!

V temi in brez lucke vracam lupcka za lahko noc mojemu zajcku.. in mu zelim mirno noc in najlepse sanje..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Iz teme najlepsi pozdrav Janiju

Bemti, si hitro ugasnil luc, samo jaz sem nocna zvad in prav lahko po temi pritipam na forum.. Moras pa pazit, da ne ugasnes luci prehitro, ker kolikor vem, ima Marici doma ene zajebane stenge, pa se nam lahko ponoc poskoduje, ce ni luci.. Kdo nam bo pa potem jutranje referate pisal? Jaz jih hudo rad berem, ko najdem cas.

Tud teb lepo spavanje in zbud se pred nedeljo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ej muca, hvala za lepe zelje za skoraj cel Tjavendan! Pises, kot bi bila na frisko zaljubljena! Se motim?

Uf, saj bi rad ujel najsvetlejšo zvezdico na nebu tjavendana…. Sam je tako hitra ta zvezdica, nepredvidljiva in hudo nagajiva…

Lahko noc tebi in celemu Tjavendanu..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, očitno jo je Marija prej podurhala spat, kot sem jaz začel ugašat lučko, torej ni panike 🙂

Koštrunček želi prelepo jutro vsem tjavendanovcem :)))

Hvala zajček in… pazi mi na gmajno ta čas…. :))))

KTLC ;))))

Hahahaha, viš muca.. sem se uštel :)))))

Koštrunčku se je zdelo, da ne bo zadnji visel tuki gor :))))

Ne ne, Koštrunči, ne, ne, to pot mi je sam
gospodar laterno držal – je hodil pred menoj,
bela cesta in svetil z vsem svojim mogočnim
ozadjem, ha, ha, ha!

Dobro jutro, prijatelji!

Jani, ali odhajaš na pot! Torej, kamorkoli in kadarkoli in kakorkoli in s komerkoli in kjerkoli si in boš – lepo se imej z vsemi, ki bodo poleg tebe!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Čak se zajček!Ti bom dala zaljubljena,ti kar hecej…

Hmm le na kero zvezdico si pomislil..tisto ki jo jaz poznam..pa že ni nepredvivljiva..je malce nagajiva-kar ji paše seveda,hitra pa mora bit!!!
No ja..na tapravo hitro pomisli pa bo…
Ježek dej se vendarle za božjo voljo večkrat oglasi…Prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj res!!Cebelica oprosti! Pa tolk sem tuhtala pa tuhtala,da koga ne izpustim.Sej bi morala naštela vse!!…pa sem bla tko trudna,okice so mi lezle skup da mi moj spomin očitno ni deloval najbolje.Zdej vem kdaj odpove,kajti drugače mi super služi…ampak pofočkat sem se mogla.
Sem pa v mislih zaželela nočko prav vsem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, saj pazim tele naše gmajnarčke :))))))

He, he, in tvoja!

Ej, mucica, a mislis, da jaz ne znam nic uganit, al kaj? Madonca, po tem ko sem prebral vsaj tisoc tvojih postov, pa menda vem, kako si kdaj razpolozena, kako dihas, kako se pocutis in dostikrat tudi kaj mislis.. Malo pa ze znam prebrati med vrsticami, tako da ves… Tisto, kar ti napises “by the way” pac registriram, ker se morda meni zdi vazno in tako naprej.. Vcasih pa kaj zate vaznega spregledam, marsikaj pa ne utegnem prebrati… Hja, najbrz mi ne bos verjela, samo tako je to!
Zato ne uporabljaj po nepotrebnem zajckovega imena, prav? Ej, jaz se ne bi se rad zajcku kaj zamiril..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

uhaaaaa jezek a zdej si pa hud!!
Kaj sme storila..dej no…zajčku se ze ne mor zamerit ne ga biksat..pa nikar tako..prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ufa si se zmotu…in me pustil odprtih ust uhhhhhhh!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj vaju imam rada , no !
Vsakega na svoj način!

Bemti, si pa dobro uganil.. Bemti gospodarja, namesto da bi on gledal Marici, kako se ziblje po stopnicah, gre on prvi… No, Crnogorc res ni.. Sodec po Maricenim odgovoru, bi morali na Golovcu kaj zaznati..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ufaaaaaaaa ufa..kaj se dogaja zdej?????Men nč jasno…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muci, nič, spet nič ne štekaš, joj !
Saj ježek ni nič hud, ne, ne, nasprotno !

aaaaaaaa?????
matr a se ne poznamo a kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

saj nisem hud, sam povedal sem, to kar se mi je zdelo potrebno.. Ja, saj ves, da sem te ze od nekdaj bremzal, nikoli pa nisem bil hud nate.. A ni res tako?

Sam zdelo se mi je, da delas mal krivice zajcku, nic vec.. Morda sem se zmotil, motiti se je clovesko, ponavljati napake pa hudicevo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hvala bogu, da se poznamo :)))))))))))

New Report

Close