Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ugašam lučko v gmajni……….

Ugašam lučko v gmajni……….

Takole , časa ste imeli dovolj, če ste ga pametno izkoristili prav, če ne, pač ni prav, ampak jaz moram lučko upihnit….

Lepo nočko,
zajček

Neeeeeeee šeeeeeee smo še živi,ne še pihat!! Upam da gledata z ježkom polnočni klub-tema Kužki…kot jo gledam jaz no ja pravkar se je končal.Zanimivo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

uf, kako je tezko hoditi po gmajni, ko je lucka ugasnjena, pa nikjer nobenega okenca, ki bi cakalo na premrzlega in zaspanega jezka..

Lep sen vsem, ki ste obiskovalci Tjavendana..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ojla, jaz sem jo pa nazaj pižgala, la, la la, la,
na, zdaj pa imaš …….. lučka v gmajni spet gori,
dobro jutro, zaspančki vsi – tjavendanovski.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja Marija… prej kot sem se jaz prebil do tuki… se je ura postavila na pol šesto. Čeprav je bilo moje vstajenje :))) danes precej zgodnje…. še nekaj minut prej, kot si se ti vpisala 🙂

Torej, dobro jutro Marija, dobro jutro zajček, ki sigurni ni daleč, dobro jutro muca, ki bo prišlas okoli 10, dobro jutro ježek, ki se je pravkar drugič obrnil, dobro jutro Barbara, ki bo čez nekaj ur odprla svojo ordinacijo, dobro jutro suzy, ki svoje roke “odmara” na bedrcih drugih fantov, dobro jutro paty, ki jo danes sigurno premika primorska burja, dobro jutro Orhideja, ki bo sigurno vsaj enkrat priletela pogledat, kaj počnemo tukaj, dobro jutro Bruce, ki naj bi bil danes spet dežuren, dobro jutro šefica Nikita, katere bacili se nikakor ne umirijo in seveda DOBRO JUTO VSEM; KI SEM JIH POZABIL NAŠTETI; STE PA V MOJEM SRCU!

DOBRO JUTROOOOOOOOOOOOOOOO vam želi….. koštrunko Koštrunčič :)))))

Ojla, Koštrunček, sobota je veš, sobota, pa četudi
za nekatere prosta, ni tistega počitka, kot bi človek
pričakoval – najbrž smo že tako globoko v tem tempu,
da ne znamo počivati niti ob sobotah. Hja, jaz moram,
prej kot grem spet v našo prestolnico, skuhati kosilo,
pospraviti bivalne prostore (spalnico bom pustila luftat!!!!),
in potem spet – na pot! Ugotavljam, da sem zadnje čase resnično več v avtu, kot kje drugje!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hej, Mariči, živjo !

Ma, sem hotela jo že prej prižgat sama, ob uri kot ti, pa nisem mogla odgovarjati na sporočila. Se mi je en vrag prilimal na računalnik, pa me tera, da hodim po eni ” kopa povezave ” in ne gre ven ! Bom zdajle se poskusila znebit tega ” uljeza”, če bo šlo.

lp, zajček

vedno nekdo lučko ugasne,
drugi jo pa prižge…………….

Dobro jutro Koštrunko in Marija, zaenkrat.

Prav lepo vaju je videt tako zgodaj, kot bi udarila en jutranji………

Dobro jutro, sveže jutro, zadovoljno jutro koštrunček!!

No tačas pa še dobro jutro, Zajček !

Glede na to Marija, da zunaj sneži 🙂 naj se ti spalnica orenk zlufta, cesta pa naj bo suha! Pa srečno….. vožnjo!

Koštrunček ma mokro….. cesto :))))

……. sex, sex, seks, seks, bemti, joj kolk bi to res
pasal ob tej uri, sploh zdej, ko sem “jutranje nedolžno
mokra” (bemti, že vem, kaj zdaj mislite, že vem, bemti,
ma mokra sem od tuuuuuuuuuuššššššššššiiiiiiiiiraaaaaaaanjaaaaaaaaa!!!!).

Ej, grem še enkrat pod tuš, pa se ne bom nič z brisačko popivnala, bom kar tako rosno mokra, pol bom pa kar tako rosno mokra in …………… kot od mamice naštimana šla gor po stopničkah, v zavetje tople merino odejice …………!!!!!!! Jej, jej, jej, pubi ne ga srat, pubi, usidma se!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zjutraj, na vse zgodaj, ko je človek spočit in naspan… ja kaj pa je še lepšega kot….. :)))))

Koštruček pozdravlja Brus man – a!

Zajček enako jutro tud teb 🙂 Pa dobro jutro :)))))

Dobro jutro Bruce, joj, sam seks vas je takole zgodaj!

ps : ideja je dobra !!

Mariči, ma jest sem mislil joging !

Ej, zajček, saj ne vem, če je imel on to v mislih,
jaz pa sem imela, verjemi. Sem dobro razpoložena,
sem nekaj posebno dobro naredila, heh, in zdaj sem
tako brez skrbi, tako zadovoljna, tako bum, da bi mi
pasal tudi to! bemti, ampak, tistega, ki bi naj bil tudi
za to, pa ni in ni!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

En krog okoli bajte u podkošulji, a? :)))))))))

Glej, midve sva vsaj odkriti. Poveva kar misliva, Bruce pa tlele nekaj tupi o enem jogingu pa to……ni čudno, če pol izvisi :))

Ja, ideja za sex ni nikoli slaba, priznam, samo, jaz sem mislil na jutranji tek, tle ste ste pa navalili na sex :)))))))))))))

Ma bejži bejži, ka si ti mislu, ka le si ti mislu ob tej
uri, se še mislit ne moreš, če nisi priklopljen !!!
Ma Brusi, jest pa nam sam mislna, a veš! Boš
pa šla u akcijo – akcijo fantje, o….ej, a se spomnite
filma Ne joči Peter pa Rozmana: akcija, akcija, pa
tisti njegov pogled, poln pričakovanja, a, a, a ?
Akcijo je čakal, ja, mislil je, da mu bo dana akcija, pol je pa imel akcijo, ko je moral Petrčka v rukzaku prenašati!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja, človek ne sme bit preveč direkten, da se plen ne prestraši in uide.

Zjutraj paše vse.
Najprej jutranji joging, nato jutranje tuširanje, nato jutranji zajtrk, no, potem pa še reprodukcija, ki naj se zavleče še dolgo v dan.

Je pa zjutri še najbolš spat, če se da.
Ali baš se mi sviđa, kad se kurac diže izpred mene, he, he……

Ja no, sej, tako je veš, pri vas, ki so vas sama usta,
od enega do drugega ušesa: najprej tek, seveda, jasno,
ja kwa pa druzga, da se pol lahko v zvezi s sapo na tek
zgovarjate, pa da imate še vmes polno izgovorov, ko se
vas vpraša za še!
Ma klinc pa taki “športniki”!
Grem prah brisat, pravijo, da ženske, ki veliko čistijo in se ukvarjajo s prahom, doživijo v dveh urah čiščenja vsaj dva mini orgazma! Da vidimo, da sprobamo in če je res, se bo naša hiša še od zunaj svetila, bemti! Če pa ni res, bom šla pa v trgovino in bom kupila tri kilogame orgazmova, pol na pa reče kdor če kar če, imela jih bom pa le, he, he, he!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči, ti kar v akcijo.

Če že v tvojih hribih ne najdeš zjutri kandidata, ni vrag, da ni komu v prestolnici dolg cajt….

Paše a ne 🙂 tkole zutri 🙂

New Report

Close