Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ugašam lučko v gmajni……….

Ugašam lučko v gmajni……….

Hja, sej res. Tam na unem koncu, samo govorijo, tuki vsaj kaj naredimo, a ne Mariči?

Ja, to bi kar verjel Mariči, s cunjo in orgazmom.

Je pa tudi odvisno, KJE držiš cunjo in KAJ z njo brišeš, po moje.

Prvi stavek tvoj, Bruce, je oki !
Važen je stil, pol pa naprej….
vse je v nas samih…..

Ja, sej, en kup govorjenja in kaj vem česa še, v tem
času pa hiša pogori!
Dedci, če ste to, v akcijo, zdaj, takoj! Sam ne preveč
glasno!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Glede na to, da zunaj še nekaj naletava sneg in da so hribi okoli nas orenk beli…. bi bila to dobra streznitev ja :)))

Koštrunček vam želi obilo …. snega :)))))))

Ma, drugače, bo še cel hudič tuki…..

cenzura….

Ja, včasih mi ženička reče, da je zaspana in bi šla rada spat, pa se boji, da bom prilezel za njo in bil siten.

In ko ji ljubeče zagotovim, draga, brez skrbi, nič ne bom poiskušal, takrat me običajno rata…..

He, he, Bruce, ma je tako, ja !
Kako pregnano :))

Na, evo, jaaaaaaaaaaaaaa, seeeeeeeeeejjjjjjj,
kolk je le dobr, ko se spet vid’mo, o kolk paše!
Lej no lej, glih ta prav cajt, sem bla že na tem,
da u tej grozni temi butnem u TV! Ja zajček, ti ga
pa pihneš no, čist prav cajt! Kwa pa je to s to
“cenzuro”? A boš prižgala ta šparovno lučko, al kaj?

Mriči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Joj, sam snega ne, mi smo že vsadili krompir.

Cenzura velja za omenjeni seks zgoraj. Ker šefice ni, smo očitno zbezljali, pa se sedaj bojim, da ne gremo predaleč…..no dalj od ……že ne gremo a?

Ja, ampak tuki v Ljubljani, tudi sneži, narahlo….

Evo, Mariči, s tako direktnim povabilom ne moreš nikoli zgrešit.

Samo škoda ker tole na med.netu ne dela še z zvočniki, če ne bi začeli še kakšni ahh in ohh odmevat po domovini…….

Ma tuki na Kvarnerju se pa narahlo kaže sonček.

Ej Brusik, same finte so te ! Jaz pa le čakam, da se
obistiniji ježkove želje, ki so mi bile poslane, namreč,
da bi slepci spregledali in jedli z odprtimi očmi, bela
cesta. No, sej, kdor čaka, dočaka, bojim pa se, da ko
bo spregledal, da bo revež pa onemel! Vedno je kaj,
kar bremza te naše strasti!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Če že ni drugega, pa zajček luč prižge, pa smo
spet v temi! Ma kaj nas briga, ma kaj nas briga!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hočeš reči, da smo kot psički, ki veliko lajajo, a ne :))))))))))

Misijonar, lepo je biti misijonar !

Ej, kje si dobil zemljevid, da se tako lepo
s prstom sprehajaš po tej naši ljubi Slovenji?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, saj pride tudi sem pravijo. Pol bo drug feeling!

Mater, ta naglica, pa sem se narobe prpopala,
sorry zekec, blo je za Brusika. Zdaj sem se
spomnila, da ne boste pozabili gledati filma
Ko to tamo pjeva, kdor ga še ni videl. Saj ne, da bi kej, to ravno ne, ampak kar je res, je pa res, Ta in pa uni Maratonci tečejo svoj časni krog, to so filmi, to so res tisti ta nar ta boljši filmi, kar jih je Balkan naredu! To – zajček – to moraš videt: v tem filmu je Koštrunčkova replika: “I ja bi to radio, tata!” I tata nazad: “I ja, sine, i ja!!!”

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Navali narode……………

AHA!!!!!!!!!!

No evo še ena vitrualna.

S prti se najraje sprehajam po kakem “reliefnem” zemljevidu.

Po hribčkih in vršičkih, ravnincah in vdolbincah, votlincah, luknicah in hlebčkih, goščavju in košenini, po ravnem in planini, po suhem in močvirju, ko je mir, še bolj pa, ko trese potres………

Tudi jaz, ni kej !

New Report

Close