Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ugašam lučko v gmajni……….

Ugašam lučko v gmajni……….

……. na gostilne, na zabave sindikata silne,
navali narod, plačilni je dan!!!

Bela cesta, še mi mal gre, ane! Jej jej jej, men se rola, men se čist zares rola, men se rola, men le piha, nič ne mede, men le piha, piha, piha, piha, piha, piha, piha, piha, upsa, plata je šla!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sam smo se pa razpričali v petnajstih minutah, mislim….

Bi rekla naša Suzi, puna uživam :)))))))

uživam i ja, ha, ha…..

Mariči, te prav MIČE PA STALI, A ?????

:)))))))))))))))))))

pol boste meli pa zmrznjen pomfri :)))) K pr Family frost :))))

Ja, in ker smo ga “vtikali” za svet Jožef, nam bo še on iz neba na njivo pometal lističe z napisom: “AKCIJA, UGODNO, SAMO ŠE DO …..”

Ali pa : “Posadiš 10 gajb, pobereš štiri”

Jej, Brusk, te vidim veš, res te vidim! Vidim te,
kako ti prsti hitijo – po tipkovnici, kako se ti usta
razlezejo ob postih od enega do drugega posta,
vidim tvoj neubogljivi čop las, vidim in slišim tvoj
smeh in vidim tvoje žareče temne oči, vidim tudi luknjici v licih, ko se nasmejiš! Jej, jej, Brusi, si pa faca veš, res si faca, me pa “riiiiiiissssss mičččččeeeeeeee pa stuolu!!!”

Zdaj se moram posloviti, najbrž me do večera ne bo več. Dekleta, fantje, imejte se tako lepo, kot se ima lahko lepo človek, ki rad živi in uživa v slehernem trenutku, ki mu je ponujen. Rada bi bila še z vami, pa moram, res moram iti. Moram zakurit (ne zajček, ne bo “moram zakurit hišo”, tokrat za spremembo ne) v peči!, da nam bo toplo,ker nas burja že v hiši premika in še dobro se je ohladilo, moram pobrisat prah (vsaj za dva…..), moram skuhat kosilo do 11. ure, ker grem potem “u glavna mista”.

Mejte se fino.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tudi ti Mariči se imej lepo in hvala, ker si bila del tega lepega jutranjega čveka in blebetanja, ki mi je narisal marsikateri nasmešek na usta.

Pa, pa….Sašk.

Adijo, Mariči !

Marička… prov lepo se mej! Pa pazi da ogenj dol ne pride heheheheheheh :)))

Aha, pol pa pridejo z rumenim kombijem in ti poberejp še tiste boge 4 gajbe 🙂 Ja, zeleni plan je težak, še posebno, če mu nagaja vreme :)))

Spet si tazadnja, muca. Sam zaradi tebe mora skoz luč goret !

Danes je pa muca fullllll zakasnila, po “neurju” zjutraj, se je stanje na Tjavendan umirilo…. zdej pa čakam…. prvi, ki da komentar na tole… dobi… cmoka hehehehehehehehehe

Pa lep dan, dragi Tjavendanovci!

Jani… čaka…. na boljše čase 🙂

:))))))))))))

Lepo se imejta, se “vidimo” v ponedeljek.

Lep pozdrav tebi Brusi, enako Janiju !!

zajček, ki se bo lotil domačega dela :))

Cmoka! :)))))))))

Vračam !
se je splačalo!! :)))

lp, zajček

Bruc man, res en fantastičen vikend ti želim, pa… da ne bi vsega krompirja…. hudič vzel :)))

Jani čaka na ponedeljek 🙂

Zajček, tud tebi lep vikend! Pri brisanju prahu pa pazi… da te ne bi preveč …. metalo :)))

Jani nikoli ne briše prah 🙂

Se je splačalom, ja :)) Evo, še enega cmoka zajček, ker si glih ti :))))

Jani, he,he, hvala enako !
Če ravno ne pričakuješ, je toliko lepše..

Lepo se imej,
se beremo.
zajček

Hja, tudi sama ga nerada brišem. Raje bi brala kakšno dobro knjigo in malo lenarila danes, po takem neurju….

čau, zajček

Enako zajček in se beremo.. k se srečamo tuki gora :)))

A sem kej prepozna?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close