Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ugašam lučko v gmajni……….

Ugašam lučko v gmajni……….

Punci…. RTFM :))))

Čau!

Jani

katerega…..a?????

Zajček,ma si trd ko…orešček..heheh posluši..ne ti men kam naj jest grem a prau?!!
jest bi……..khmmmm……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe ko orešček, hehe…
ti bi ježka??
No, prav

Jani mail mi ne dela od jutra, vendar ti tuki potrjujem mucin odgovor!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ej.. ko sta pa tolk zapele, da se človek ustraši še za svoje lase :)))))) Orka dindijo…. enkrat sem rekel… al je nekdo drug rekel kaj pa vem :))) da nikoli ne bomo meli vseh ovčic v svoji staji… in pr’ tem ostanem. Zato se rajš mal človek … pri tako razburljivem fajtu, kot ga mata danes vidve…. diplomatiš umakne :))))

Ampak, tole je zadnji post tuki gor, na to temo, ker sem čakal 5 minut, da mi je odprlo stran. Grem na tanovo temo.. k Mariji :)))))) vidve se pa že nehita bockat :))))

Jani je govoril! Hawg!

Muca in zajček sta se hecali :))))

A morš vse pokvart nooo….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Viš muca, ko sva fanta prestrašile.

bemti aveš da maila res ni dobu.res bodo veze krive heheeh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Men ne dela niti en niti drug mail, že celo dopoldne…..

Matr… jest nisem dobil nobenega maila…. že full cajta… še tisto kar sem pošiljal vama, sem moral direkt z neta, tko da očitno danes strežniki štrajkajo po vsej deželi slovenski….

So pa res veze krive :))))))

He, he, vse je šlo v maloro………..

Sej se ne dam tolk hiter no,bom poslala ampak z zamudo,se mi je že 5 vrnilo Jani..hehehh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close