Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ugljan- Kukljica

Ugljan- Kukljica

No, bom še jaz pristavila svoj piskrček! Kako bo nekomu nekje všeč, je odvisno predvsem od tega kaj pravzaprav sploh pričakuješ od dopusta in od dopustniškega bivališča. Po moje nikjer ne dobiš tistega udobja,…… ki si ga vajen doma (jaz osebno, ga niti ne iščem).
Mi že nekaj let hodimo na Pašman, predvsem v prikolico, bili pa smo tudi že v apartmaju. Ta je bil res bolj bogi, ampak saj niti nisem pričakovala nevem kaj. Saj smo bili tako in tako večino dneva zunaj. Meni največ pomeni, da je OK za otroka – nizka voda, mivka, da ni preveč hrupa,…..
Glede cen – ne zdijo se mi bistveno višje kot pri nas – spet odvisno kaj hočeš – najboljšo znamko špagetov,…..boš seveda plačal. Od mesa smo mi največkrat kupili teletino in zmeraj so jo imeli (Tkon – mesnica).

Tko, da, če ne pričakuješ preveč, ampak ti gre res samo za to, da se spočiješ in se poleg tega še namakaš v čistem morju, tukaj to res dobiš. Jaz imam Pašman rada prav zato, ker se mi zdi, da le še ni tiste hude civilizacije tukaj, ni tistega nenehnega norenja, vse gre lepo počasi, noben se ne razburja,…… Mojca, nobenega strahu in veselo na dopust!

Morska zvezdica hvala, tudi mi ne iščemu luksuza. Važno je, da imamo streho nad glavo, da imamo otroke na vidiku, pijaču v roki in senco. To je to.
Vsaj malo mi je lažje.

Da ne bo pomote,mi nismo iskali luksuz.Sicer pa tako kot si sama napisala,kakor si boste naredili,tako boste imeli.Pa lep dopust!

Da še jaz malo dodam. Tudi jaz v Kukljici ne bi bila na morju in mi je jasno, da v mestu ne more biti dobrih plaž, ker je vse beton in svinjarija (pa ne samo tukaj), je bilo pa fino iti zvečer malo pohajkovat. So pa dobre plaže drugje, samo povprašat je treba malo. Ravno na Pašmanu pravijo, da je največ mivkastih plaž. Tudi naš apartma sicer ni bil bogvekaj in me je na začetku malo odbilo, ampak sem se navadila in je imel konec koncev vse, kar si potreboval. Tri spalnice, dva veceja (en s kopalnico), dve terasi, zunanji tuš in skoraj preveč prijazno gazdarico. Bili smo pa v kraju Barotulu (na dnu Pašmana), ki ga krasi zaliv, katerega lahko prehodiš skoraj celega, pa si ne boš zmočil glave. Raj za otroke, sploh za našega tamalega. Samo to glede cen mi pa res ni jasno. Po mojih izračunih so bile čisto normalne in primerljive z našimi. A se potem razlikujejo od trgovine do trgovine in oštarije do oštarije?

Lp, Monstro

New Report

Close