Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ugovor zaradi CPP prekrska

Ugovor zaradi CPP prekrska

Pozdravljeni!

Danes sem dobila pisemce z neprijetno vsebino in sicer kazen zaradi prehitre vožnje (+31 km/h).Kazen 45000 SIT + 6000 SIT povprecnine in 3 kazenske tocke.Veliko se govori o tem, da se izterja samo 8{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kazni.Torej, rada bi bila med tistimi 92{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ki jim uspe izterjavo zavleci do zastaranja.Kako je to uspelo vam?Kaksen ugovor naj napisem?Prosim svetujte mi, saj pravzaprav niti ne vem kaksne pravice imam ter ne vem kaksen je pravilni posotopek policistov pri izrekanju kazni.Mislim, da so prekrsek naredili ze pri tem, ker so s s svojim vozilom ovirali promet in ker se nisem mogla nikjer varno ustaviti.

Lep pozdrav in hvala! Monika

Monika, napiši pritožbo.. in čakaj… Mogoče ti pa uspe… Ampak, ej.. 31 čez limit? Full tu mač.. nogo s plina, ko se pelješ na oejitvah, res… je zate tako boljše (denar :)) in za ostale udeležence 🙂

Pa lep večer in veliko upanja na tistih 92{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, kar pa ne verjamem… da ti bo uspelo 🙂

Jani

No takole pa ne gre kar tako. Zastarevajo v glavnem prekrški kot so parkirnine…. ne pa toliko sodniki za prekrške. Mi smo mogli že dvakrat globoko seči v denarnico (enkrat noga ni stopila z gasa, ko je utripnila luč na semaforju za čez progo – no in moj mož je to konkretno plačal – kar mislim, da je tudi prav). Smo pa enkrat zaprosili (kot študent je to lahko naredil) za obročno odplačevanje in je potem plačeval po enih 5.000 sit. To pa lahko narediš, če nimaš kakšnega resnega razloga za pritožbo.

No še ena fora: kolega je dvakrat plačeval tako, da je npr. 3000 sit napisal 300 in plačal, pa so ga potem obvestili, da je dolžan še… itd. Po dveh takih poskusih pa jo je le dodatno skupil.
Zadnji poskus je znanec, ki se je pritožil, da ni napačno parkiral na Postonjski, ker te ulice sploh ni (obstaja le Postojnska). Namesto 3000 sit na pol(1500) je dobil še dodatne tri in stroške ponovnega postopka. No sedaj je tam na enih 10.000. Mislim, da se ne splača poskušat.

Pandica, se popolnoma strinjam s tabo, ker.. vse preveč je “norcev” na cesti, zato bi bilo lepo, da bi vsaj tam kjer so omejitve (hitrosti in vse druge omejitve) le te spoštovali… Ampak, ljudje smo pametni.. pa ne pomaga ne cuker ne palica… skozi naše naselje so prenovili cesto… razširili, na novo asfaltirali, dodali pločnike, tako da lahko voziš tudi 150….. omejitev je 50, ljudje pa vozijo takole.. od 50 pa do… 120… No in so to policaji skužili, ali so bili obveščeni in sedaj so dnevni gostje našega naselja… in kaj dogaja. Domačini, ki to vedo, ne spoštujejo tistih 50 km in debelo plačujejo… da ne omenjam smučarjev, ki so se pozimi valili na smučišča…. oprostite Ljubljančani… ampak, res večina je bla z LJ tablicami in boljšimi avtomobili… Ko bi videli te kolone… pred policijskim avtomobilom….

Mo, kaj hočem povedati… ma tudi če nas 100 mahne po glavi, se ne bomo spremenili, zato…. pravim, da je preveč “norcev” na cesti in da dam za take prekrške policajem… čisto petico!

Jani ma včasih tud mal vzgojnih :)))

Hja sej zato pa je ena muca med vami šoferji,ki vozi po predpisih.Bemti al so eni nestrpni.Ampak kar se mora nije lako.Bom še koga spreobrnila s svojo vožjo heheheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, ampak ne smeš ne prehitro, ne prepočasi. Vedno tako, da je ravno prav, za ostale udeležence.

Ma če piše omejitev 70 bemti pol more tak bit.Če pa piše dijo mijo letmo 130 pol pa tud a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, sej je prav. Vse po navodilih in predvsem z občutkom za soudeležene :))))))))))))))))))))))))))

Mene je en kifeljc v Avstriji gnjavil, ker sem kao vozila prepočasi, pa je potem hotel od mene šilnge. Pa mu jih nisem dala, ker sem vse zapravila :)))))))))))

New Report

Close