Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Ugrabitev v strani migrantov – medijsko zmanjševanje pomena se že začenja

Ugrabitev v strani migrantov – medijsko zmanjševanje pomena se že začenja

In katera slika je realna? Kakšna je tvoja neizkrivljena resnica? Sploh pa, zakaj si res ne bi kakega odpeljal domov in ga futral? Bo več koristi, kot da pisariš tukaj in opletaš z jezikom.
[/quote]

Ena je, ko ti nekdo pove sliko iz prve roke iz terena. Druga pa, ko ti nekdo pametuje s kavča, osebek kot si ti. Še enkrat za tebe. Ne rabimo tvojega pametovanja v smislu “pelji si ga domov”, s kavča. Spelji se raje ti na mejo in jo čuvaj. Če ne razumeš, ti še narišem?

isto sem jaz pomislila. So jima plačali, se gre za trenutek medijske slave? Tile magarci bodo zastopili, šele ko jim bo kdo otroka ubil, nič prej. Govorila sem s tujci, ki so nekoč živeli pod Turki. Rekli so, da smo mi tu neverjetno naivni, kot otroci, da mislimo, kako so vsi dobri. da njim je treba pokazat meje in zobe, če ne te požrejo. Da bomo že zastopili, samo, da ne bo prepozno.

Če bi ga hoteli vreči v reko, bi ga – kakšen stavek pa je to?!
Mogoče bi drugače mislila, če bi te hotel nekdo posiliti, pa bi slučajno nekaj vmes prišlo, pa te ne bi. Aja, saj te ni posilil, nič ni kriv. Upam, da ne bi tekla na Policijo jokat glede na zgornji zapis.
Evropa se bo kmalu začela lomiti pod težo migrantov. To je dejstvo. Še vedno v zgodovini, ko so druga ljudstva prihajala na druga ozemlja, so se dogajale spremembe, tudi takšne, da so izbrisali ljudstvo, ki je živelo na določenem območju. To se morebiti ne more zgoditi, so pa napovedi, da bo Evropa muslimanska. V smislu, da neverske svobode, pa da vse tiste, ki se veselite, da se lahko zgodi, da krščanstvo poklekne, da nobene LGBT organizacije, katerih člani so zanje pokveke, ne bo obstaja in bodo še bolj osovraženi kot kristjani.

Ne, migranti zame niso osovraženi ljudje, sem pa realna in nekje bi morala biti meja – glede števila, ki jih Evropa lahko varno sprejme (že samih moških je preveč, počakajte, da začnejo prihajati družine) – ostale naj sprejmejo ostale celine kot tudi glede drastičnih pravil, če nekdo naredi kaznivo dejanje v Evropi – takoj na letalo in domov brez možnosti povratka!
Lahko je opletati z jezikom. Tisti, ki jih podpirate – zbiram naslove, da vam jih pošljem, ko se bodo začeli problemi.

Bravo. Tudi jaz delam z begunci. Nobenih problemov, samo radi bi šli naprej v Nemčijo. Begunci so od potovanja shujšani, slabotni, bolani, skoraj jih je samo kost in koža. Kaj bodo počeli v drugih državah ko si bodo opomogli, je druga pesem. Največ psihopatov najdeš med Slovenci in tukaj na forumu, ki bi s svojim sovraštvom in strahom radi zastrupili druge. Če kaj ne prenesem je izkrivljanje resnice. Ko nekaterim Slovencljem predstaviš pravo realno sliko pa ne znajo drugega bleknit kot češ domov si ga pelji. Speljite se raje na mejo in jo čuvajte, če ste tako ogroženi, namesto da opletate z jeziki in zganjate paniko. Bo več koristi od vas.
[/quote]
In kaj pričakujejo od nemčije? Pa kaj jih tam dejansko čaka?


rekel je da je pomislil na to – kaj ti tukaj zbuja dvom? Izvoli poskusiti, boš videla kaj vse , kakšni scenariji ti bodo šli po glavi o tem kaj bodo naredili s teboj.

Ena je, ko ti nekdo pove sliko iz prve roke iz terena. Druga pa, ko ti nekdo pametuje s kavča, osebek kot si ti. Še enkrat za tebe. Ne rabimo tvojega pametovanja v smislu “pelji si ga domov”, s kavča. Spelji se raje ti na mejo in jo čuvaj. Če ne razumeš, ti še narišem?
[/quote]
Tvoja slika je samo tvoja slika in ne splošna.
Za varovanje meje pa so zadolženi in plačani varuhi državne meje (policija).
Navaden državljan nima nobenih pristojnosti. Ali kaj ti ni jasno ?

Stric ima pač svojih 5 minut. Po mojem je bil namen tak, kot ga opisuješ, ampak še vedno je to ugrabitev.

Bravo. Tudi jaz delam z begunci. Nobenih problemov, samo radi bi šli naprej v Nemčijo. Begunci so od potovanja shujšani, slabotni, bolani, skoraj jih je samo kost in koža. Kaj bodo počeli v drugih državah ko si bodo opomogli, je druga pesem. Največ psihopatov najdeš med Slovenci in tukaj na forumu, ki bi s svojim sovraštvom in strahom radi zastrupili druge. Če kaj ne prenesem je izkrivljanje resnice. Ko nekaterim Slovencljem predstaviš pravo realno sliko pa ne znajo drugega bleknit kot češ domov si ga pelji. Speljite se raje na mejo in jo čuvajte, če ste tako ogroženi, namesto da opletate z jeziki in zganjate paniko. Bo več koristi od vas.
[/quote]
hočeš povedati, da je največji psihopat ugrabljeni gospod, ker ubogim od potovanja shujšanim, slabotnim , ni dal avta v trajno uporabo,da se popeljejo do njim želenega cilja, ker so tako ubogi. To,da so ilegalno prestopili mejo, eh kaj to, oni lahko vse po tvoje, ker so ubogi – tudi ugrabijo človeka, po tvoje ga lahko tudi ubijejo, psihopat je zate tisti, ki se ubogim revčkom ne pusti.
Pa še to niso nobeni begunci – v Alžiriji in Maroku ni nobenih vojnih razmer.

Ena je, ko ti nekdo pove sliko iz prve roke iz terena. Druga pa, ko ti nekdo pametuje s kavča, osebek kot si ti. Še enkrat za tebe. Ne rabimo tvojega pametovanja v smislu “pelji si ga domov”, s kavča. Spelji se raje ti na mejo in jo čuvaj. Če ne razumeš, ti še narišem?
[/quote]

Tudi tvoje pametovanje “realne slike” je iz kavča. In še enkrat: pelji si kakega od njih domov in ga futraj. Bo več koristi, kot od tvojega moraliziranja prek spleta. Ti narišem?


In kaj pričakujejo od nemčije? Pa kaj jih tam dejansko čaka?
[/quote]

K večjemu mesto v mnozici samskih moških, tujcev, na dnu socialne lestvice. Večino od njih. In taka situacija je pač dobro gojišče za kriminal. Ne rečem, da vsi, ne rečem da takoj,… Ampak zmeri mi v spomin pridejo kake zgodbe kot je npr. grooming, ki so ga pakistanci izvajali v angliji. In ga verjetno še.

K večjemu mesto v mnozici samskih moških, tujcev, na dnu socialne lestvice. Večino od njih. In taka situacija je pač dobro gojišče za kriminal. Ne rečem, da vsi, ne rečem da takoj,… Ampak zmeri mi v spomin pridejo kake zgodbe kot je npr. grooming, ki so ga pakistanci izvajali v angliji. In ga verjetno še.
[/quote] Tega pa ne poznam. Ampak matr, imet nobene šanse in to vedet, ni čudno, da se jim odpelje. Ta folk v EU nima nobene šanse. Voluharji so zjebali pol sveta zaradi par fičnikov.
No ja, bogve kaj nas čaka.

Na sreco se ugrabljenemu gospodu ni nic zgodilo, drugic pa se morda bo
in takrat se bodo vsi multikulturniki poskrili. Vprasanje kaj bi se zgodilo, ce bi namesto na moskega naleteli na mlado zensko.

Tega pa ne poznam. Ampak matr, imet nobene šanse in to vedet, ni čudno, da se jim odpelje. Ta folk v EU nima nobene šanse. Voluharji so zjebali pol sveta zaradi par fičnikov.
No ja, bogve kaj nas čaka.
[/quote]

Anglija, Nemčija, tud Francija, pa še verjetno katera država (najbolj mi je glede tega poznana Anglija) so bile že pred temi migracijami zasičene kar se tega tiče. Kako bo, ko se to še stopnjuje si raje ne predstavljam.
Tale ugrabitev je šla mimo brez večjih posledic. Ampak piont je v tem, da je nekdo pripravljen narediti kaznivo dehanje za svoje potrebe. In potrebe bodo vse večje, kot bo tudi razočaranje zaradi razlik med pričakovanim in dejanskim stanjem.
Pač ne bodo vsi delovali po istem principu, ampak več takih ljudi, več možnosti.

Kaj prinese nekontrolirano priseljevanje najbolje vidimo na primeru Francije. Tam bo cez 10 let 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} muslimanov in ne verjamem, da bodo tako uvidevni do pravih francozov, kot so Francozi do njih.

Res NIKOLI NE BOM RAZUMEL kaj so jim v Bruslju obljubili v zameno, da sprejmejo migrante v našo državo? Ne znam si predstavljati koliko denarja ali ne vem česa so jim obljubili, da tako izdajajo našo državo! Po moje, naši dedki in očetje, ki so se borili za samostojnost, bi verjetno rajši danes pospravili vse naše politike, kot pa Jugoslovane, ki so nas hoteli okupirati.


hočeš povedati, da je največji psihopat ugrabljeni gospod, ker ubogim od potovanja shujšanim, slabotnim , ni dal avta v trajno uporabo,da se popeljejo do njim želenega cilja, ker so tako ubogi. To,da so ilegalno prestopili mejo, eh kaj to, oni lahko vse po tvoje, ker so ubogi – tudi ugrabijo človeka, po tvoje ga lahko tudi ubijejo, psihopat je zate tisti, ki se ubogim revčkom ne pusti.
Pa še to niso nobeni begunci – v Alžiriji in Maroku ni nobenih vojnih razmer.
[/quote]

To so tvoje besede, ne moje.

ne bojim se jih, ne bojim se jih kar na splošno. če oz ko mi bo kdo od njih naredil kaj hudega, potem se bom bala točno tistega človeka – z imenom in priimkom. predosodkov pa ne toleriram in ne gojim, ker sem bila v mladosti sama deležna premnogih.

slovenske psihopate sem omenila zato, ker smo slovenci tisti, ki si lastimo domovinsko pravico nad tem ozemljem. pa nismo nič boljši ali slabši od tistih, ki k nam prihajajo. še enkrat ponavljam – ugrabitve ne odobravam in je moralo biti za človeka grozno bit v tistem prtljažniku. tudi ne pravim, da ni ok, da se o tem govori, konec koncev bomo s tem dali drugim znak, da se zavedamo njihove prisotnosti, tudi njihove “negative” . ni pa prav, da to potenciramo na stoto potenco, da možakar naklada o tem kaj naj bi oni z njim naredili in zakaj da niso … eno so dejstva, drugo so pa insinuacije.
[/quote]

Glede na tvoje floskule si ne smemo lastiti pravice nad ozemljem in vsak ilegalec ima pravico vstopiti kamorkoli. Super.
Daj mi naslov, da si na tvoji parceli zgradim vikend. Za začetek pa si bomo tam postavili roštilj.

takemu komentarju se reče, da nima nobenega zgodovinskega “spomina”. torej ne ve, koliko zemlje si je francija cv preklosti prisvojila, jo kolonizirala, jo izrabljala za vse živo, ne ve, da je velika večina “tujcev” v franciji prav teh potomcev koloniziranih plemen, ljudstev in torej ne ve, da bi oz. bo, če francozi kdaj v prihodnosti “izginejo” iz planeta to samo logična poseldica daj-dam oz. karme, če verjame avtor vanjo.
ista zgodba je z veliko britanojo, pa z nizozemsko, kaj se dogaja na švedskem itak sploh ne vemo več. tudi nemčija nič ne zaostaja za omenjenimi državami, pa jim niti ni treba, saj so se ja v preteklosti na vse kriplje borile za kolonije. goes around, comes around.

kaj mi delamo v afganistanu, kaj delajo naši vojaki na zasedenih oz. osvobojenih ozemljih? je katera od držav, v kateirh imam osvojo vojsko, sloveniji nbapovedala vojno, no osvaja, napada, ji hoče kaj slabega? nimam pojma, da bi bilo kaj na tem, vem pa, da so vojaki povsod kjer so brutalno dobro plačani za to, da so tam, kjer res nimajo kaj iskat. kaj delajo an kosovem? nam kosovo preti? je kdo slišal kaj o kakem bodočem napadu kosova na slovenijo?

na tem svetu se vse godi v krogu, krožno, vse se pretaka. kar smo mi njim, oni nam, kar bomo mi nijim, bodo oni nam …

slovenci smo že v preteklosti odkazali, da se znamo odlično in vrhunsko dobro pobijat MED SABO, ta folklora ni izumrla niti v mirnem času, samo da je zreducirana na družinske in partnerske odnose.
dokazali smo tudi, da znamo biti “genocidni” brez vsakega zadržka – izbris prebivalcev po osamosvojitvi.
nimamo pa niti nič proti, če se nas tlači – česar pa res ne razumem.
pa naj ponovim še zadnjič — nisem ljubiteljica migrantov, vem pa, da sem ne prihajajo za brez veze. žal nihče od nas ne pozna pravega vzroka, poznamo pa mnogo takih in onakih razlogov. ustavili jih ne bomo, tako kotr se ne da ustavit slovencev, ko se odločijo it čez meje – in to smo zgodovinsko že nekajkrat dokazali, da super dobro obvladamo.

takemu komentarju se reče, da nima nobenega zgodovinskega “spomina”. torej ne ve, koliko zemlje si je francija cv preklosti prisvojila, jo kolonizirala, jo izrabljala za vse živo, ne ve, da je velika večina “tujcev” v franciji prav teh potomcev koloniziranih plemen, ljudstev in torej ne ve, da bi oz. bo, če francozi kdaj v prihodnosti “izginejo” iz planeta to samo logična poseldica daj-dam oz. karme, če verjame avtor vanjo.
ista zgodba je z veliko britanojo, pa z nizozemsko, kaj se dogaja na švedskem itak sploh ne vemo več. tudi nemčija nič ne zaostaja za omenjenimi državami, pa jim niti ni treba, saj so se ja v preteklosti na vse kriplje borile za kolonije. goes around, comes around.

kaj mi delamo v afganistanu, kaj delajo naši vojaki na zasedenih oz. osvobojenih ozemljih? je katera od držav, v kateirh imam osvojo vojsko, sloveniji nbapovedala vojno, no osvaja, napada, ji hoče kaj slabega? nimam pojma, da bi bilo kaj na tem, vem pa, da so vojaki povsod kjer so brutalno dobro plačani za to, da so tam, kjer res nimajo kaj iskat. kaj delajo an kosovem? nam kosovo preti? je kdo slišal kaj o kakem bodočem napadu kosova na slovenijo?

na tem svetu se vse godi v krogu, krožno, vse se pretaka. kar smo mi njim, oni nam, kar bomo mi nijim, bodo oni nam …

slovenci smo že v preteklosti odkazali, da se znamo odlično in vrhunsko dobro pobijat MED SABO, ta folklora ni izumrla niti v mirnem času, samo da je zreducirana na družinske in partnerske odnose.
dokazali smo tudi, da znamo biti “genocidni” brez vsakega zadržka – izbris prebivalcev po osamosvojitvi.
nimamo pa niti nič proti, če se nas tlači – česar pa res ne razumem.
pa naj ponovim še zadnjič — nisem ljubiteljica migrantov, vem pa, da sem ne prihajajo za brez veze. žal nihče od nas ne pozna pravega vzroka, poznamo pa mnogo takih in onakih razlogov. ustavili jih ne bomo, tako kotr se ne da ustavit slovencev, ko se odločijo it čez meje – in to smo zgodovinsko že nekajkrat dokazali, da super dobro obvladamo.
[/quote]
Po vsem kar si napisala vem, da sem te cisto pravilno ocenil.


Po vsem kar si napisala vem, da sem te cisto pravilno ocenil.
[/quote]

Tudi jaz. Vzroki in posledica, vse drži. Škoda je bila storjena, zdaj vsi kasiramo posledice…in to napačni, kot že prevečkrat.

Pičkulet, tako kot vedno si tudi tokrat udaril mimo! Vpliv jagermajstra na tvojo kepo pa je zelo močan! O vsem, kar trobezljaš bi lahko vojnega pastirja vprašal. Kako ga ni sram, da se šopiri na včerajšnjem protestu tudi, da o Dalmatincu Brščiču ne govorimo!
Tvojega “junaka” na protestu NI BILO in župana tudi ne, kar veliko pove o celi zgodbi. Da so tvoji heroji “padli” pa Jagermajstra zagotovo ni kriv!

New Report

Close