Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ugriz domačega psa

Ugriz domačega psa

Kaj zavraga je otrok delal poleg privezanega psa? Prvi sosedi, otrok bil pri njemu 100x. Enkrat ji je ušla žoga k sosedom in jo je šla iskat, tako kot že nekjakrat prej. In se je zgodilo, da je pes ugriznil otroka in mu pretrgal solzni kanal. Sicer je rana na samem obrazu bila še dokaj majhna in so se vsi zdravniki in ostali čudili kako “dobro je odnesla”. Kako je lahko pes ljubosumen na dojenčico? Boljše, da ne veš. Pes je bil hišni, ampak ko je tisti dojenček bil doma si ga niso niti za sekundo upali pustiti v kuhinji s psom. Kako psa humano USMRTIŠ? Tako da mu dajo inekcijo. Lahko se pa sprenevedaš pa ga sam pospraviš na takšen in drugačen način.

Kaj otroka bo tudi humano usmrtila, ker ga ne bo znala vzgojiti, tako ko psa ne? Ne, ker otroki so vzgojeni lahko rečem zelo dobro in že odrasli. Dojenček v zgodbi pa je od lastnice psa nečakinja.[/quote]
Točno sem vedela, da se bo nekdo obregnil ob moje sporočilo.

Vprašajte Megliča ali je zato, da se nevarni psi odstranijo ali ne. In ko se v Ameriki zgodi, da kakšen nevaren pes ubije otroka…takrat ste vsi pametni.

Ta pes se je VEČKRAT IZKAZAL ZA NEVARNEGA z raznimi ugrizi in uščipi. Nazadnje je ugriznil žensko s katero je skupaj spal in ga je največkrat hranila….in tudi ni bil nedolžen ugriz, ker ima ta gospa probleme s krvjo.[/quote]

Ti nisi mini rožica, ti si maksi gnoj!!!

Hvala vsem za mnenja. Bomo opazovali, komplicirali pa ne 🙂 Naš pes sicer mravlje ne bi ranil, bila je popolna nesreča. Se je pred meseci tudi meni zgodilo podobno, ko sva se z našim psom, takrat še popolnim mladičem, vlekla za vrv. Posnel mi je kožo z unimi “iglicami” (ta prvi zobje),pa sem le polila s koloidnim srebrom in prilepila flajšter. Mislim, da mladi psi velikokrat ušpičijo kaj takega, pač še nimajo občutka. Tudi hči nima zato, dan po tej nezgodi, nobenih negativnih čustev. Psa crklja kot vedno in ne čuti nobenih zamer (kar je moža skrbelo).
Če imamo živali, se pač računa s čim takim. Do sedaj mi je najglobjo rano povzročil hrček 🙂

Dajte nehat s tem Megličem, no.
Hkrati ste pa hodile sveče prižigat. Za pse, za katere smo vedeli, kaj se bo zgodilo.
No, kakšni so občutki danes, ko imamo:
– trajne pođkodbe g. Megliča
– mrtvega dr. Baričeviča
– 3 mrtve pse
?????
Kinologi s(m)o leta pred temi dogodki opozarjali…Režali ste se nam v fris. Do Megliča, do Baričeviča. Pol pa panika, ah ja.

nova
Uredništvo priporoča

??????


Točno sem vedela, da se bo nekdo obregnil ob moje sporočilo.

Vprašajte Megliča ali je zato, da se nevarni psi odstranijo ali ne. In ko se v Ameriki zgodi, da kakšen nevaren pes ubije otroka…takrat ste vsi pametni.

Ta pes se je VEČKRAT IZKAZAL ZA NEVARNEGA z raznimi ugrizi in uščipi. Nazadnje je ugriznil žensko s katero je skupaj spal in ga je največkrat hranila….in tudi ni bil nedolžen ugriz, ker ima ta gospa probleme s krvjo.[/quote]

Ti nisi mini rožica, ti si maksi gnoj!!![/quote]

Zakaj že? Ker sem napisala kaj se je dogajalo v okolici? Ker sem napisala, da so ga humano usmrtili? Ker se občasno kdo posluži usmrtitve, ampak o tem se ne sme govoriti? Ker sem napisala, da je tudi pes lahko nevaren? Ker sem napisala, da ni prenesel dojenčka? No mi povej, no osnovi česa sem gnoj?! Sicer pa rožica za rast potrebuje gnoj.

In nikjer nisem napisala, da je to MOJ pes ali da živim v tisti hiši ali da sem se sama odločila za usmrtitev. To ni bilo v mojem dosegu.

Nisem pa NIKJER napisala, da damo zaradi 1! ugriza psa uspavat. Pač sem opisala primer v moji bližini.

YO_ malo si nerazločno napisala za Megliča…pa me ful zanima kaj je bilo.

Kaj je bilo z Megličem? Kaj je bilo, vemo. To, da smo pred tem napadom apelirali na pristojne službe, je dokumentirano. Po napadu dodatno. Sami idioti, itak. Po napadu in uboju Baričeviča ponovno. Je bilo treba še par ugrizov, monovke so pa svečke prižigale.

Tečka daj spel se nekam,pa poskrb za svoje zivali,da bo kaksna sploh normalno starost dozivela,ne pa da skoz nabavljas nove in nove.Mačka ima povprečno življensko dobo 15let,ti si jih v 10letih mela že olala število in kje so zdaj???Pa ne mi s tem,da so od starosti umrle.Kakor pišeš imaš zdaj samo 1 in še to ponujaš/oddajaš po parih letih naokoli.Kaj je s tabo ženska?In ti pametuješ o primerni skrbi za živali???

Folk tukaj te ne pozna in ti še kdo vrjame da si strokovnjak oz.ljubiteljica živali,nekateri smo te spoznali tudi v živo ali te brali po drugih forumih in vidimo,da si en velik nakladač ki se samo hvali,čeprav se nima s čim.Zberi se že enkrat!!!!

A oddajanje začasno nameščenih živali je od kdaj že zločin?

New Report

Close