Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Uh……

Uh……

Dobro jutro in lep dan…. uh mater je že vroče….. ni da bi človek preveč pisal in švical zraven…..

Jani je zdejle čist moker…… heheheheheheh

hmmmmmmmm… očitno je vam še bolj vroče….. kot meni. Dobro, ko se boste ohladili, boste že prguncali sem gor… do takrat pa….. 🙂

Jani tud gre hladit…. saj.. kaj če druzga 🙂

Ej, ti, Janči, men je tud tko vroče, da kar lije od
mene, res! To morš sam videt: stojim na mest in
pr’gmah, pod mano pa lužca… nehi no, saj ni od
mehurja, resda ne, tega zaenkrat, hvala bogu, še
“obvladujem”, ampak švica, švica, tega je pa tolk,
k’t bi za zastonj dajal ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija.. brisačo.. brisačo vzem.. pa pobriš :))))))))))

Jani pa nima n’č lužce:)))))))))

Koko pa pol ti švicaš – a sopeš tko kot naša
kužika – gobček na široko odprt in pa jezik izplaznjen?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uauuuuuu, ta film bi bil tudi dober za videt?
Jani, pa jezik ven, pa sopenje na kratko, heh, heh, heh!

Uf, sem pritekla z vrta, se pohladi, pa imam rokavice, une kirurške še gor, a veš, pa me kar precej ovirajo, mi gre bolj počasi …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O, gmajnica! Evo mene nazaj k računalu. Nič kaj pridni niste bili včeraj. Vroče, a?

No, za ženske imam en majček nasvet, kako si pomagat: oblecite krilce, majčko brez rokavov in sandale s trakci. Pomaga! Preverjeno!

Lep sončen dan vsem!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

mmmmmm …. svi tece … polzi po telescih …..

ha! saj so cisto prijetne asociacije na svicanje … tako v dvoje …….. ko …. bolj svicas … bolje je 😉

knedl, knedl +1 se ve za koga :):))

Hja… za ženske že.. kaj pa za nas… muško rajo, Lili?

Čebelca.. nehi no kuriti.. a… a ni že dovolj vroče? :)))))))))

Jani vrača knedle…. in dodaja še tri :))))))

Na tem prodročju pri moških nimam izkušenj.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

jaja bolj se stiskaš pa bolj prtiskaš..bolj teče..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pa vse tece …… pa tko fino zmohtno je :):))

haha … a ne?

hej Lili .. sem slišala da je bla na vašem koncu sedmica vplačana :))) a si bla mogoč ti :)))))))

B.

uh .. tale vročina pa res seka ke nekam :)))))))

ma Jani .. en skok v morje reši vse vročinske blodnje :)))))

uh .. kje je še morje :))

Barbi, a misliš, da bi danes tukaj gor pisala, če bi bila sedmica moja? :))))) Njet! Ker ne bi bila pri sebi!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

sem misla da še nisi listkov preverla :)))

jaz jih še nisem :)) pa zdej vem da sedmice nimam 🙂 ker nisem plačala na Fužinah :)))

mogoč imama pa .. šestko .. hahahahaha ..

B.

ej Lili … sej bolš da nimaš ..bi mogla v tej vročini še razmišljat, kam s tem denarjem :))))

Jep pa popa se tud..juj kak fino..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest tud nisem vplačala v Fužinah :)))) Prisegam na Center!

Kam bi z denarjem? hahaha, a si vidla v Delničarju, ko je cel članek napisal denarni svetovalec, kam z denarjem od sedmice??!! Ja, res bi bila sama težava s tole sedmico, hehehehe

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jest pa sploh nisem vplaču…… lota.. tko da.. hvala bogu se mi ni treba ukvarjat z razmišljanjem :)))))) o denarju :))

Ja …… morje … še full deleč.. al pa bliz.. sej nikol ne veš.. kdaj se vsedeš v avto in odpelješ… v morje :)))))))))

Jani bi kuj zdejle.. pa ni… variante :)))

Ja, ravno to sem skušala včeraj dopovedat Marički, bolj ko švicaš boljše je…
ni vročina nobena ovira, če imaš pravega nasprotnika :))))

sej .. še dobro da nimamo še te skrbi :))) že brez denarja jih je dost :)) skrbi mislim :)))))

B.

ja viš .. maš pa res srečo :)))

New Report

Close