Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Uh……

Uh……

jani .. mam češnjev štrudl pečen :)) pa bazen pred hišo :)) je skor tko kot morje :))))))))) .. če že ne bolš 🙂

a bi mal ???

jst bi se odpeljala samo “do” morja …….. :):)))

še jest……:)
RTFM!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9……………………………………

Uh…. še zmeri je vroče in še zmeri je Jani čist moker ;)))))))))))))))))))))

Lep večer, pa čim manj.. ledenih kugel 🙂

Uh..ja vroče tud meni,no zdej je malo bolje ,tuššš pomaga..malo hladen,pa mmmm odišavjeno milo..uhhhh pašeeee..še pa še….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Opsa, a , ja ? :))))))))))))))))

A si ti tud mel ledene kuglice?

Aha… srečo mam, da mam tako srečo ja :)))))))

Janija zanima, kam bo z vso svojo srečo, ki se zadnje čase nabira… okol njega :)))))))))))))

hehehehehehehehehehehehehehehe ;))))))))))))))))))))))

hmmmmmmmmm… men ne pomaga malo hladen.. sem probal čist hladen.. sem pa skor zmrznu… tko da… res ne veš več… :))))))))))))))

Jani želi muci dobro jutro in vesele praznike :))))))))))

Neeeeeeeeeee zajček… pr nas je blo 59 kapelj dežja… ma… da bi vsaj vrt zalilo, da ne bi bilo potrebno ročno zalivanje :)))

Jani želi vesele praznike tudi zajčku :)))))))

He, he vesele praznike, a ni hecno !
zajček ti pošilja praznične cmočke !! Veliko njih!!

Ja kot bi bil spet….. Božič :)))))))

Božični cmok za zajčka ;))))))))))

He, he, he, samo ne spet Božič :)))))))))))))))))
če pa ne gre drugače, prav.

božično cimetove cmoke ti pošiljam z vonjem po frišni smrekci :))))uh..

… z vonjem po frišni smrekci… pod pol metra visoko snežno oddejo :)))))))))))

Jani misli, da bo danes… sneg :)))) Mary Christmas

Zmanjkalo mi je elektrike, verjetno zaradi snega!

Pejva na sprehod po zasneženm gozdu, potem pa greva skupaj na polnočnico..

ZTLC ! Veliko !

OO Jani jutro tebi in vsem vam…hja praznik je saj res…je pa čisto običan dan…z dežkom malo obdarjen….krasno…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh joj joj…a sta vidva mi kalibra.Dan osamosvojitve..hmm moj dan..upam da bo zame tudi tak! heheheh pejmo v zmago…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eh.. n’č ni navaden dan.. je tko zahladilo…. da čakam, kdaj bo začel padat sneg :)))))

Jani si je že obul pancarje :))))))))))))) in z kapo v roki želi muci veliko snega :)))))) in lep dan!!!!!

Zajček, samo upam, da te nisem že zamudil… pojdiva, se okepajva in potem k polnočnici, potem pa na kuhano vino. Zajček, je smrekica že postavljena?

Jani jo glih kar rihta in pošilja zajčku cmokov veliko :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Štekam muci, hočem isto! :)))))))))

Mam že smrekco, pa drva v kaminu…
tudi darila so spodaj za tebe…
zunaj so sani, sedeva nanje in pih……pa naju ni………..

snežne cmoke za Janija 🙂

Kalibra, hehehehe…

mucki lepe torkove cmočke******************************************************************************************************************še za tisto lepo ko si spodaj napisala mojemu ježku.

NO, jest mam še darilo zate pripraviti, potem pridem… pripeljem belega jelena in jo odvihrava :))))))))))))))

Jani ….. hahahahahahahahahahaha liju suze :)))))))))))))) smeha :))))))))))))))

cINCIN CIN….POZVANJAJO KRAGULJČKI..CIN CIN CIN…GREMO NA SANI……HEHEH

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close